تصفیه‌کننده آب خانگی

کمبود بارندگی و کاهش سطح آب شیرین پشت سدها باعث شده تا کیفیت آب آشامیدنی در بعضی مناطق به شدت پایین بیاید. پایین بودن کیفیت آب آشامیدنی در برخی خانه‌ها، خانواده‌ها را به این فکر می‌اندازد که یک دستگاه تصفیه آب خانگی خریداری کنند. اما انتخاب بهترین تصفیه‌کننده آب از بین دستگاه‌های متنوعی که در بازار به فروش می‌رسند کار مشکلی است.

ادامه مطلب...

معرفی محصولات و فروش دستگاه‌های تصفیه آب Aqua Pro

اغراق نیست اگر بگوییم که سلامتی ما در گرو آبی است که روزانه می‌نوشیم؛ بخشی از همه‌ی اندام‌های بدن ما از آب تشکیل شده است و اگر آب آشامیدنی که وارد بدن می‌شود، سالم نباشد، به تمام اندام‌ها نفوذ کرده و سلامت آن‌ها را به خطر می‌اندازد. آبی که در شبکه‌های لوله‌کشی شهری وجود دارد، اگرچه آبی تصفیه شده است، اما باید دانست که این مسئله به معنای آن نیست که هیچ‌گونه میکروب و املاحی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب...

8-stage water purifier and drinking water for alkaline water

نوشیدن روزانه حداقل 64 اونس آب، برای سلامتی حیاتی است. با این حال، بسیاری از مردم، طعم آب شیر و آبی را که از سیستم توزیع شهری به خانه‌ها می‌رسد، دوست ندارند و از راه‌های مختلف به آب سالم آشامیدنی و تصفیه شده دسترسی پیدا می‌کنند. خرید دستگاه تصفیه کننده آب خانگی، یکی از این روش‌هاست که انواع مختلفی دارد و هر کدام، بسته به نوع فیلتر‌ها از فیلتر تصفیه فرابنفش UVگرفته تا فناوری‌های پیشرفته‌تر، کاربردی متفاوت دارند.

ادامه مطلب...

چرا باید یک دستگاه تصفیه کننده آب بخرید؟

برای داشتن یک سبک زندگی سالم و شاد، لازم است که به سطح هیدراتاسیون خود توجه کنید. نوشیدن روزانه حداقل 8 لیوان آب، نکته‌ایست که معمولاً مردم آن را نادیده می‌گیرند، در حالی که با این کار، از تغییری که در زندگی آن‌ها به وجود می‌آید، شگفت‌زده خواهند شد. در زمان‌های گذشته، دسترسی به آب سالم حتی بدون سیستم توزیع و انتقال شهری برای مردم فراهم بوده، اما در عصر صنعتی امروز، آب برای این‌که مایه حیات باشد، باید تصفیه و قابل استفاده شود. در این مطلب به شما خواهیم گفت چرا اصولاً خرید و داشتن یک دستگاه آب تصفیه کن خانگی در هر خانه‌ای ضروری است.

ادامه مطلب...

بهترین دستگاه تصفیه کننده آب این ویژگی‌ها را دارد

بر اساس نظرسنجی اخیر انجمن کیفیت آب در آمریکا، 30 درصد از مصرف‌کنندگان و مشترکان آب شهری، نسبت به کیفیت آب نگران هستند و احتمالاً همین نگرانی، باعث شده که آمریکایی‌ها سال گذشته 16میلیارد دلار بابت بطری‌های آب معدنی هزینه کنند. همچنین به همین دلیل است که بازار دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب رشد چشم‌گیر خود را تجربه کرده و انتظار می‌رود تا سال 2022 تا 45.3 میلیارد دلار افزایش یابد، به طوری که شرکت‌های تولیدکننده‌ی دستگاه تصفیه‌کننده آب، باید بهتر از گذشته پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه آب خوب یا بد

دسترسی به آب آشامیدنی سالم، یک مسئله‌ی جدی برای مردم در سرتاسر دنیاست. با توجه به تحقیقات انجام شده، آب ناسالم آشامیدنی، به طور سالیانه باعث مرگ 1.1 میلیون نفر در دنیا می‌شود و بر همین اساس تأمین ایمنی، در برابر آب ناسالم، برای خانواده‌ها نه تنها یک مسئولیت، بلکه یک اولویت به حساب ‌می‌آید. استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی، یکی از بهترین راه‌ها برای سالم‌سازی آب از مواد مضر و خطرناک است که البته، با داشتن اطلاعات مفید و کافی ‌می‌توانید بهترین نوع آن را از انواع موجود در بازار انتخاب کنید.

ادامه مطلب...

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب