مقالات تصفیه آب

مشکلات دستگاه تصفیه آب خانگی چیست

دستگاه تصفیه آب یکی از ضرورت‌های زندگی امروز است. آب آلوده باعث بیماری‌های نظیر سرطان، پوکی استخوان، بیماری‌های مربوط به دستگاه گوارش و مری و بسیاری از بیماری‌های دیگر می‌شود. نوشیدن آب سالم باعث سرزندگی و نشاط بیشتر می‌شود و املاح معدنی موجود در آب آشامیدنی باعث می‌شوند تا بدن در حالتی ایده‌آل فعالیت کند.
همانطور که می‌دانید در حال حاضر آبی که از طریق سیستم آبرسانی شهری به خانه‌های ما می‌رسد مشکلات فراوانی دارد. سختی آن معمولا بیش از حد مجاز است.

ادامه مطلب...

بهترین دستگاه آب تصفیه کن خانگی کدام است

احتمالا با توجه به خطراتی که در خوردن آب ناسالم وجود دارد برای همه‌ی‌ ما پیش سوال پیش آمده که چه نوع دستگاه تصفیه آبی بخریم؟ سوالی که جواب دادن به آن بسیار مهم است به چند دلیل: آب آشامیدنی سیستم لوله‌کشی شهری کیفیت لازم را ندارد و آلاینده‌های زیادی داخل آب وجود دارند که حتما باید توسط یک دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه شوند.

ادامه مطلب...

مرکز خرید تصفیه اب خانگی در تهران کجاست؟

امروزه خرید دستگاه تصفیه آب به یکی از ملزومات زندگی در ایران تبدیل شده است. آلودگی آب و وجود رسوبات و سختی بالای آب در سیستم لوله‌کشی شهری باعث شده است خانه‌ها و منازل مسکونی و مجتمع‌های تجاری و دفاتر کار خودشان را به سیستم‌های تصفیه آب مجهز کنند. شهر تهران هم از این قاعده مستثنا نیست. بسیاری از کارشناسان و متخصصین آب و سلامتی توصیه می‌کنند که حتی الامکان از آب تصفیه شده استفاده کنند.

ادامه مطلب...

راهنمای خرید و تشخیص دستگاه سافت واتر اصلی

اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب برای منزل یا محل کار خود را دارید احتمالا برای شما سوال پیش‌ آمده باشد که بهترین برند دستگاه تصفیه آب کدام است؟ چگونه می‌توان یک دستگاه تصفیه آب اورجینال و اصل خریداری کرد و چطور می‌توان از اصل بودن آن اطمینان حاصل کرد. ما در ادامه یک راهنمای خرید و نحوه‌ی تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل را برای شما آماده کرده‌ایم.

ادامه مطلب...

راهنما و آموزش نصب دستگاه تصفیه آب Soft Water

سافت واتر یکی از برندهای معتبر در زمینه‌ی تولید دستگاه‌های تصفیه آب خانگی است که در تایوان قرار دارد. دستگاه‌های تصفیه آب این برند کیفیت بسیار بالایی دارند و آب خروجی سالم، تمیز و بدون هر گونه آلاینده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند. در این مقاله قصد داریم نحوه نصب دستگاه تصفیه آب Soft Water را به شما آموزش دهیم. با این آموزش نصب دستگاه سافت واتر می‌توانید این دستگاه را نصب کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب...

بهترین دستگاه تصفیه آب

در حال حاضر بهترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران مدل RO یا همان روش اسمز معکوس میباشد که در زیر این روش تصفیه را به شما توضیح خواهیم داد که شرکت راد گستر نوین یکی بزرگترین وارد کننده این نوع دستگاهها میباشد که با مراجعه به صفحه محصولات میتوانید عکس ها و مشخصات و قیمت و... این نوع دستگاهها را ببینید و خریداری کنید.

با ورود دستگاه های تصفیه آب به منازل و تکامل تکنولوژیکی این دستگاهها در سالهای اخیر شاهد تولد نسل جدیدی از ماشینهای تصفیه آب به روش اسمز معکوس بوده ایم. اسمز معکوس که با کلمه مخفف Reverse osmosis) RO) در بازار شناخته می شود نتیجه عملیاتی است که از فشار برای معکوس نمودن جریان اسمزی آب استفاده می شود.

ادامه مطلب...