مقالات تصفیه آب

عوارض ناشی از مصرف آب آلوده

آب آلوده و تصفیه نشده می تواند شما را بیمار کنند. آب کثیف می تواند از طریق شرب و یا حتی شنا کردن در آن بدن شما را دچار مشکلات فراوانی نماید.

از عوارض بیماریهای شناخته شده آب های آلوده می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ادامه مطلب...

آلاینده های آب آشامیدنی شهری

بارها از آلودگی آب شهری و مصرفی خانه ها صحبت شده و شاید این پرسش در ذهن شما باشد که منظور از این آلودگی ها چیست و چه خطراتی به دنبال دارد. بنا به تحقیقات بالای 300 ماده شیمیایی و آلاینده در آبهای شهری نقاط مختلف جان پیدا شده است که بسیاری از این مواد بسیار خطرناک بوده و عامل ایجاد بیماری های زیادی در بین مصرف کننده ها گردیده است.

ادامه مطلب...

فواید مصرف آب پاک در زیبایی و سلامت بدن

واقعا هیچ چیزی جایگزین آب برای بدن نمی شود. در تمامی جانداران و گیاهان، آب عنصری حیاتی است که برای عملکرد بدن ما بالاترین کارآیی را دارد. نوشیدن 8 لیوان آب سالم و تصفیه شده می تواند کمک شایانی به هیدراته کردن بدن و در نتیجه تامین رطوبت کافی پوست گردد.

توجه داشته باشید که هیچ جیز یک شبه انفاق نمی افتد و شما برای رویت تاثیر مصرف آب بر روی پوست نیاز به زمان خواهید داشت. مصرف مداوم و کافی می تواند در بهبود چین و چروکها و همچنین کمک به درمان آکنه تاثیرات فراوانی داشته باشد.

1. نوشیدن آب تصفیه شده و پاک کمک زیادی به هیدراته شدن و جوان ماندن پوست می کند. مصرف کافی آب از خشک شدن پوست جلوگیری کرده و با هیدراته کردن و پمپاژ رطوبت به سمت پوست، از بروز چین و چروک جلوگیری می کند. 2. نوشیدن آب در کاهش استرس تاثیر دارد. جهت کاهش اضطراب ناشی از فعالیت شدید و گرمای ایجاد شده در بدن، نوشیدن چند جرعه آب خنک می تواند بسیار تسکین دهنده باشد.

ادامه مطلب...

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

در حال حاضر اکثر منازل در تهران و سایر شهرهای بزرگ به دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مجهز شده‌اند. از فیلترهای آب گرفته تا دستگاه‌های هوشمند تصفیه آب تبدیل به یک ضرورت شده است. دلیل این کار تنها و تنها ناسالم بودن آب آشامیدنی سیستم آبرسانی شهری است. در این مقاله ابتدا به لزوم استفاده از تصفیه آب خواهیم پرداخت و کارکرد و مزایای دستگاه تصفیه آب را بررسی خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر اصل تایوان

برای انتخاب یک دستگاه تصفیه آب مناسب باید معیار‌های مختلفی را در نظر بگیرید. این معیار‌ها می‌توانند دامنه گسترده‌ای داشته باشند و از کیفیت تا خدمات پس از فروش و قیمت را پوشش دهند. در حال حاضر سافت واتر اصل تایوان را به نوعی می‌توان بهترین دستگاه تصفیه آب دانست. این انتخاب هم از نظر قیمت تصفیه آب سافت واتر هست و هم به خاطر قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر که از نمایندگی سافت واتر در ایران می‌توانید به سادگی تهیه کنید.

ادامه مطلب...

مشخصات یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب چیست؟

در حال حاضر با وجود املاح زیاد داخل آب، استفاده از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب یک اصل مهم در سلامت خانواده خواهد بود. امروزه با پیشرفت صنعت، دستگاه‌ های تصفیه آب خوب زیادی داخل بازار به چشم می‌خورند. اما واقعا کدام برند سلامت شما را بیش از همه تامین می‌کند؟ دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل برند سافت واتر یکی از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب محسوب می‌شود که سهم زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص داده اند.

ادامه مطلب...