قطعات و لوازم دستگاه تصفیه آب

شرکت راد گستر نوین مفتخر میباشد که علاوه بر واردات و عرضه دستگاههای تصفیه آب خانگی با معتبرترین برندها و بهترین کیفیت، راد گستر نوین با بیش 15 سال سابقه درخشان یکی از بزرگترین عرضه کننده های فروش عمده و جز لوازم جانبی، تجهیزات و قطعات سیستم های آب تصفیه کن خانگی اعم از انواع فیلترهای تصفیه آب، لوازم برقی دستگاههای اب تصفیه کن خانگی ، مخزن(منبع ذخیره آب)، شیر برداشت اهرمی و فلکه ای (ستاره ای) و هوزینگ مراحل 1 تا 3 و حوزینگ ممبران و های پرشر و لو پر شر و شیر برقی و گیج فشار و پمپ تصفیه آب خانگی و ترانس (آداپتور) و شیر مخزن و شیر رابط و شیر ورودی (شیر گازی) و کپسول پساب (درین) و بست فاضلاب و سه راهی استیل و فیتینگ های ارگانیک درجه یک و کلیه لوازم یدکی دستگاه تصفیه آب می باشد که برخی از قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در زیر برای آگاهی و در صورت لزوم خرید قطعات و لوازم دستگاه تصفیه آب خانگی  شما هموطنان گرامی گذاشته است که میتوانید برای مشاوره و یا خربد با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و همچنین در هر زمان میتوانید خرید اینترنتی قطعات تصفیه آب انجام دهید.

جشنواره تخفیف در تخفیف تابستانه

 قطعات و لوازم دستگاه تصفیه آب

مشتریان گرامی توجه داشته باشید کلیه محصولات شرکت راد گستر نوین پرداخت در محل پس از نصب یا تحویل محصول به صورت نقدی یا دستگاه کارت خوان (POS) و یا کارت به کارت میباشد.

در این صفحه می توانید لیست قیمت قطعات و لوازم جانبی تصفیه آب را مشاهده نمایید:

 

پرسش و پاسخ
آیا قطعات تصفیه آب راد گستر نوین اصل و اورجینال می باشند؟
بله این شرکت به عنوان نمایندگی و وارد کننده اصلی دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل و قطعات آن، ارائه دهنده بهترین برندهای موجود در بازار ایران می باشد .
بهترین قیمت قطعات آب تصفیه کن را از کجا پیدا کنیم؟
شما می توانید با مراجعه به سایت ما، قطعات مورد نیاز دستگاه خود را پیدا کرده و آنها را با بهترین قیمت بازار و پشتیبانی تهیه نمایید و از اصل بودن آنها اطمینان داشته باشید.
آیا شما خدمات ارسال و نصب بعد از خرید لوازم را دارید؟
بله همکاران فنی ما با هماهنگی شما جهت ارسال و نصب قطعه خریداری شده به محل شما اعزام می گردند. همچنین پرداخت مبلغ محصول خریداری شده پس از تحویل در محل شما انجام می پذیرد.

 

گارانتی تصفیه آب اورجینال

اشتراک در واتساپ اشتراک در تلگرام