راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا

هیچگاه کیفیت خیلی عالی قطعات در یک دستگاه تصفیه هوا تضمین‌دهنده‌ی کیفیت عالی در تصفیه هوای این دستگاه نیست. آنچه که یک دستگاه تصفیه هوا را کارآمد و موثر خواهد کرد این است که با چه تکنولوژی و تا چه اندازه در تمیز کردن هوا و رفع آلاینده‌ها می‌تواند مؤثر باشد. در محیط‌های سربسته مانند خانه انواع آلاینده‌ها وجود دارند. از بخارات پخت و پز گرفته تا پوسته حیوانات خانگی، گرد و غبار، گازهای شیمیایی ناشی از مواد آرایشی و بهداشتی، غباری که از بیرون وارد منزل شده و... .

ادامه مطلب...

تعویض فیلتر تصفیه آب

با رشد روز افزون استفاده‌ی همگانی از دستگاه تصفیه آب و شناخت ضرورت نیاز به وجود چنین دستگاهی در هر منزلی، انواع و اقسام تصفیه‌کننده‌های آب با شکل و شمایل و ساختارهای متفاوت روانه‌ی بازار شده است. هر یک از این دستگاه‌ها تکنولوژی منحصر به خودشان را دارند و حتی اگر از یک تکنولوژی مشترک برای تصفیه آب استفاده کنند، باز هم ابعاد و حجم و اندازه‌ی این دستگاه‌ها متفاوت است.

ادامه مطلب...

قیمت دستگاه تصفیه آب آکواجوی

استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مدرن و با حداکثر کارآمدی در تولید محصولات تصفیه آب امروزه مهم‌ترین فاکتور در انتخاب یک دستگاه تصفیه آب شده است. شرکت آکواجوی یکی از نام آشناترین برندهای تصفیه آب می‌باشد که اصالتی تایوان داشته و در ایران نیز مونتاژ می‌شود. البته نوع مونتاژ داخل ایران نیز بدلیل اینکه کلیه‌ی استانداردها و شرایط لازم را زیر نظر کارخانه‌ی اصلی باید داشته باشد کیفیتی در خور توجه دارد.

ادامه مطلب...

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

یکی از اولین برندهایی که اقدام به تولید تصفیه آب کرد و توانست شهرت خوبی بدلیل کیفیت بالای تولیدات خود به دست بیاورد، سافت واتر بود. این کارخانه در اصل ابتدا در آمریکا اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب کرد و بعداً خطوط مونتاژ این کارخانه در تایوان، ایران و بعداً چین راه‌اندازی شد. دستگاه تصفیه آب سافت واتر امروز دیگر در آمریکا وجود خارجی ندارد و عمدتاً توسط تایوان یافت می‌شود. هر چند خیلی تفاوتی در این دستگاه‌ها وجود ندارد ولی با این وجود باز هم نوع اصیل تایوانی هنوز بهترین نوع در خانواده خود می‌باشد.

ادامه مطلب...

Internet shopping air purifier

یکی از اصلی‌ترین معضلات موجود در جوامع سرشار از خودرو و کارخانه‌های تولیدی و بخصوص در سرزمین‌ها و جوامعی که با میزان بارندگی کم مواجه هستند، رشد آلاینده‌های هوا و بروز انواع بیماری و مشکلات قلبی و تنفسی برای انسان‌هاست و بدتر اینکه وقتی به آمارهای سازمان محیط‌زیست جهانی نگاهی می‌اندازیم، می‌بینیم اکثر این بیماری‌ها در محیط‌های سر بسته به دلیل تجمع بیشتر آلاینده‌ها بر خلاف تصورات عام مردم است. به این جهت استفاده از انواع راه‌ها برای کمتر شدن این آلاینده‌ها انجام می‌شود و قاعدتاً نمی‌توان هیچ جایگزین مناسب‌تر از دستگاه تصفیه هوا کارآمد و مؤثر برای خانه‌ها و یا ادارات عنوان کرد.

ادامه مطلب...

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

آلودگی منابع زیر زمینی و آب‌های سطحی و استفاده‌ی روز افزون از انواع شوینده‌ها و مواد شیمیایی باعث شده تا آب آشامیدنی این روزها حتی با تلاش زیاد نتواند در سیستم‌ها و تصفیه خانه‌های بزرگ به خوبی تصفیه شود. آب وارد لوله‌های آب آشامیدنی می‌شود و با خود انواع آلاینده‌های خطرناک میکروبی، ویروسی و یا شن، گل و لای و آهک و... که هر کدام تبعات جبران‌ناپذیری برای انسان به همراه دارد را به سیستم گوارشی انتقال می‌دهد و نهایتاً با تضعیف سیستم ایمنی بدن به مرور زمان باعث بروز بیماری‌های مختلف می‌شود.

ادامه مطلب...