مقالات تصفیه آب

فواید و مضرات آب قلیایی چیست

اخیرا موارد زیادی شنیده می‌شود که مورد اسیدی شدن آب و یا کاهش pH آب بحث می‌کنند. کاهش pH آب می‌تواند روی کیفیت آب آشامیدنی تاثیر بگذارد. راه‌حل‌های زیادی هم برای بالا بردن pH آب ذکر می‌شوند که می‌توانند تا حد زیادی سودمند باشند. در این مقاله درباره‌ی مضرات آب قلیایی، فواید آب قلیایی و به طور کلی یونیزه کردن آب اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار خواهیم داد و در نهایت شما را با دستگاه تصفیه آب قلیایی آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

قیمت و انواع دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

در حال حاضر هر خانه‌ای به یک دستگاه تصفیه آب نیاز دارد. چرا که تصفیه صنعتی به درستی انجام نمی‌شود و سختی آب در حد بسیار بالایی است و در مسیر سیستم آب‌رسانی هم رسوبات و نمک‌های محلول و انواع میکروارگانیسم‌ها وارد آب می‌شوند و باعث می‌شوند تا سلامت خانواده‌ها به خطر بیفتد. برای اینکه از شر این خطرات خلاص شویم بهترین راه خرید دستگاه تصفیه آب است.
در حال حاضر دستگاه تصفیه آب زیرسینکی در ایران بیشترین میزان استفاده را دارد. در این مقاله به طور کامل در مورد دستگاه تصفیه آب زیر سینکی صحبت خواهیم کرد. از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی خواهیم گفت. ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و امکانات این دستگاه‌ها را بررسی خواهیم کرد و برندهای مطرح تولیدکننده را ذکر خواهیم کرد تا با خیال راحت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را تهیه کنید.

ادامه مطلب...

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

می‌دانید که آلودگی آب در سیستم لوله‌کشی شهری بسیار زیاد است و حجم زیادی از آلاینده‌ها وارد آب مصرفی خانواده‌ها می‌شوند که خطرات بسیار زیادی برای سلامتی افراد خانواده مخصوصا بچه‌ها و خانم‌های باردار دارند. از این رو بهترین راه کم کردن این خطرات استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی است. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی انواع مختلفی دارند. با توجه به نحوه‌ی نصب و محل نصب آن‌ها می‌توان این دستگاه‌ها را به دو نوع دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی و دستگاه تصفیه آب زیرسینکی تقسیم بندی کرد. در حال حاضر در اکثر خانه‌های ایرانی یکی از این دو نوع دستگاه دیده می‌شود.

ادامه مطلب...

آموزش نحوه تنظیم فشار دستگاه تصفیه آب خانگی

می‌دانید که دستگاه تصفیه یک گیج فشار تصفیه آب دارد که فشار آب را نشان می‌دهد. این فشار به طور مستقیم در آب خروجی، عملکرد صحیح دستگاه و همچنین دبی آبی که به دست شما می‌رسد تاثیر دارد. در نتیجه بسیار مهم است که تنظیم فشار دستگاه تصفیه آب به درستی انجام شود. این فشار را پمپ تامین می‌کند که با جریان الکتریکی کار می‌کند.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه آب خانگی و حذف نیترات

احتمالا شما هم اخیرا در مورد سطح بالای نیترات در آب آشامیدنی شنیده باشید. نیترات معمولا از مخازن وارد آب می‌شود و دلیل عمده‌ی آن فرسایش برخی مواد طبیعی و کودهایی است که به طور معمول از طریق انسان وارد آب‌های جاری می‌شوند و معمولا در تصفیه آب صنعتی راهکاری برای حذف نیترات از آب لحاظ نمی‌شود. در این مقاله می‌خواهیم دقیق‌تر به این موضوع بپردازیم. در مورد عوارض نیترات صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

مشکلات دستگاه تصفیه آب خانگی چیست

دستگاه تصفیه آب یکی از ضرورت‌های زندگی امروز است. آب آلوده باعث بیماری‌های نظیر سرطان، پوکی استخوان، بیماری‌های مربوط به دستگاه گوارش و مری و بسیاری از بیماری‌های دیگر می‌شود. نوشیدن آب سالم باعث سرزندگی و نشاط بیشتر می‌شود و املاح معدنی موجود در آب آشامیدنی باعث می‌شوند تا بدن در حالتی ایده‌آل فعالیت کند.
همانطور که می‌دانید در حال حاضر آبی که از طریق سیستم آبرسانی شهری به خانه‌های ما می‌رسد مشکلات فراوانی دارد. سختی آن معمولا بیش از حد مجاز است.

ادامه مطلب...

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب