مقالات تصفیه آب

بهترین مدل های آب تصفیه کن خانگی در سال 2021

در این محتوا ما قصد داریم در مورد بهترین دستگاه تصفیه آب، بهترین مدل دستگاه تصفیه آب و انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی و نحوه و چگونگی خرید آب تصفیه کن و همچنین در مورد قیمت آب تصفیه کن صحبت کنیم. به طور کلی در این محتوا ما در خصوص بهترین برندها و مدل های آب تصفیه کن صحبت خواهیم نمود. در بخش اول محتوا در خصوص دستگاه های تصفیه آب تایوانی صحبت خواهیم نمود. برخی از انواع دستگاه های تصفیه آب تایوانی اصل را که می توانیم در حال حاضر نام ببریم عبارتند از دستگاه های سی سی کا و آکوا پرو. دستگاه تصفیه آب سی سی کا محصول کشور تایوان می باشد که تحت لیسانس آمریکا تولید شده است.

ادامه مطلب...

آشنایی با معروف ترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی

دستگاه تصفیه آب خانگی به یکی از گزینه های ضروری زندگی تبدیل شده است. در واقع این دستگاه ها برای تهیه آب آشامیدنی سالم مورد نیاز بوده و شرایط برای زندگی استاندارد و سالم را فراهم می‌کند. بسیاری از افراد زمانی که می خواهند دستگاه تصفیه آب خانگی بخرند، دچار سردرگمی می شود. این موضوع به خاطر این است که آن ها نمی دانند دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه و چه برندی معروف ترین دستگاه تصفیه آب خانگی را عرضه می کند؟

ادامه مطلب...

راهنمای تشخیص دستگاه تصفیه اصل و فیک تقلبی

امروزه به دلیل اینکه دستگاه های تقلبی به تعداد بالا وارد بازار میشوند، اینکه شما بتوانید دستگاه تصفیه اصل خریداری کنید بسیار مهم است. برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب در این زمینه به صورت جهانی فعالیت می کنند. دقت داشته باشید که ایران جز کشورهایی است که کیفیت آب آشامیدنی در آن بالا نیست و همچنین املاح بسیار زیادی دارد. به همین دلیل عده بسیاری علاقه مند به استفاده از دستگاه تصفیه آب هستند. برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب دستگاه هایی را تولید می کنند که شما میتوانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. در این بخش میخواهیم شما را با برخی از این دستگاه ها آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

معرفی بهترین مدل های دستگاه تصفیه آب قلیایی کننده

همانطور که میدانید یکی از اصلی ترین و ضروری ترین نیازهای بدن انسان آب است. متاسفانه در چند سال اخیر به دلایل متعدد آب آشامیدنی که از لوله کشی وارد خانه ها می شود کیفیت لازم برای آشامیدن را دارا نیست. این آب همچنین دارای مواد شیمیایی مضر است که بعضا رنگ آب را نیز تغییر می دهد. از این رو در چندین سال اخیر دستگاه هایی تحت عنوان دستگاه تصفیه آب خانگی به بازار ارائه شده است. در این بخش می خواهیم شما را با دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

معرفی فیلتر فرابنفش تصفیه آب و کاربرد آن

وجود دستگاه تصفیه آب خانگی برای بسیاری از خانه ها به امری ضروری تبدیل شده است. با وجود تصفیه‌های اولیه ای که در تصفیه خانه های اصلی شهرها، اتفاق می افتد اما وجود برخی املاح باز هم می تواند کیفیت آب آشامیدنی را کاهش دهد. البته در بعضی مناطق کشور، تصفیه خانه های مدرن هم وجود نداشته و با کلر و مواد شیمیایی دیگر، گندزدایی از آب های آشامیدنی صورت می گیرد. فیلتر فرابنفش در دستگاههای تصفیه آب منجر به حذف میکروب شده و می تواند خیال شما را بابت وجود عوامل بیماری زا مانند ویروسها هم راحت کند.

ادامه مطلب...

معرفی فیلتر پست کربن آب و کاربرد آن

با توجه به مشکلاتی که از نظر وجود املاح در اغلب آب های آشامیدنی در ایران داریم، خریداری و استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی، یک امر ضروری و واجب برای هر خانه، محسوب می شود. در بازار انواع برندهای مختلف تولید کننده این دستگاههای تصفیه آب با مکانیسم های مختلف وجود دارد. البته با توجه به مشکلات کیفیتی که در آب هر منطقه وجود دارد، باید نوع ویژه ای از دستگاهها خریداری شود. می خواهیم در این مقاله به دستگاههایی که دارای فیلتر مرحله 5 هستند، و چگونگی عملکرد آنها، بپردازیم.

ادامه مطلب...