مقالات تصفیه آب

بورس تصفیه آب خانگی تهران با بهترین قیمت بازار

خرید دستگاه اورجینال تصفیه آب حالا سخت‌تر شده. دستگاه‌های بی‌کیفیت و نامرغوب بازار را پر کرده‌اند و دستگاه‌های تقلبی و چینی تحت عنوان مدل‌های اصل به فروش می‌رسند. از این جهت توجه به کیفیت دستگاه و اصل بودن آن در اولویت قرار گرفته است. شما به یک مرکز خرید تصفیه آب بزرگ احتیاج دارید تا راحت‌تر از کیفیت و کارایی دستگاه‌ها اطلاع پیدا کنید و بهترین دستگاه را از نمایندگی تصفیه آب خریداری کنید.

ادامه مطلب...

آب شیرین کن چیست

کره‌ی زمین منبع بزرگی از آب است. بارها و بارها در مورد بحران آب می‌شنویم اما هر بار که به کره زمین نگاه می‌کنیم با خودمان می‌گوییم حالا که 70 درصد از سطح کره‌ی زمین را آب پوشانده است چرا باید مشکل آب وجود داشته باشد؟ درست است. در حدود 70 درصد از سطح کره‌ی زمین را آب گرفته است اما همچنان مشکل آب آشامیدنی وجود دارد. چرا که این آب قابل آشامیدن نیست. اینجاست که اهمیت دستگاه آب شیرین کن مشخص می‌شود.

ادامه مطلب...

بهترین مارک فیلتر ممبران در ایران

دستگاه‌های اسمز معکوس یا RO پراستفاده‌ترین نوع دستگاه تصفیه آب در ایران است. این دستگاه‌های مدرن توانستند در مدت زمان کمی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کنند چرا که استفاده از فیلترهای متوالی و همچنین فیلتر ممبران می‌تواند بیش از 99 درصد آلایندگی‌های موجود در آب را از بین ببرد. از این جهت در اکثر کشورهای جهان استفاده از این دستگاه‌ها رواج پیدا کرده است و متخصصین حوزه تصفیه آب و بیماری‌های آب هم استفاده از این دستگاه‌ها را توصیه می‌کنند.

ادامه مطلب...

بهترین فیلتر تصفیه آب خانگی کدام است

دستگاه تصفیه آب برای اینکه درست کار کند و تمام آلاینده‌ها را به طور کامل از آب حذف کند به فیلترهای باکیفیت نیاز دارد. فیلترهایی که در محل‌های موردنیاز نصب می‌شوند و کار تصفیه آب را انجام می‌دهند. این فیلترها عمر مفید خاص خودشان را دارند و پس از مدتی باید آن‌ها را تعویض کنید. حتی اگر بهترین فیلتر تصفیه آب را هم برای دستگاه خودتان خریداری کنید باز هم عمر مفید دارد و پس از مدتی کارایی آن افت پیدا می‌کند.

ادامه مطلب...

روش اولترافیلتراسیون چیست

تصفیه آب خانگی در حال حاضر به یک ضرورت تبدیل شده چرا که آلایندگی‌های مختلفی داخل آب وجود دارند که تنها و تنها از طریق فرایند تصفیه آب حذف می‌شوند. روش‌های مختلفی هم برای تصفیه آب وجود دارد. مکانیزم‌های مختلفی که می‌توانند این آلاینده‌ها را تا حد زیادی کاهش دهند. روش Ultra-Filtration یکی از این روش‌های پرکاربرد است که در کنار اسمز معکوس و نانوفیلتراسیون بیشتر دستگاه‌ها با این مکانیزم کار می‌کنند.

ادامه مطلب...

بررسی دستگاه تصفیه آب خانگی و معرفی انواع آن

آلودگی آب‌ در سیستم آب‌رسانی شهری بسیار زیاد شده است. تصفیه‌خانه‌های صنعتی نمی‌توانند تمام آلاینده‌ها را از داخل آب حذف کنند. در داخل تصفیه‌خانه از کلر و افزودنی‌های دیگر استفاده می‌شود که ضررهای خودشان را دارند. همچنین در مسیر لوله‌کشی هم آلاینده‌های جدیدی وارد آب می‌شوند که بسیار خطرناک هستند. از این جهت استفاده از آب تصفیه کن خانگی به یک ضرورت بدل شده است.

ادامه مطلب...