خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

بدون شک مصرف مواد غذایی سالم از موارد بسیار مهم در زندگی است؛ اما درجه‌ی اهمیت آب سالم از آن‌ هم مهم‌تر است. برخی از منابع آب می‌تواند شامل صدها مواد شیمیایی مختلف باشد و این مواد می‌تواند به‌راحتی جذب بدن انسان شود. آنچه در فرآیند تصفیه آب در سازمان آب و فاضلاب رخ می‌دهد، نمی‌تواند آلاینده‌ها را به‌طور کامل از آب رودخانه و سفره‌های آب زیرزمینی حذف کند.

ادامه مطلب...

دلایل تصفیه آب خانگی

منابع آب به‌منظور کاهش مواد آلاینده مانند باکتری، سرب، جیوه و... تصفیه می‌شوند. با این ‌حال، این مواد آلاینده‌ گاهی اوقات به خاطر حوادث و یا دفع نادرست، وارد آب می‌شوند. برای حفظ آب و سلامتی‌تان، تصفیه آب مهم است. فرایند تصفیه آب کمک می‌کند مواد آلاینده‌ای که ممکن است وارد آب آشامیدنی‌تان شوند از بین بروند. در اینجا به برخی دلایل مهم برای تصفیه آب خانگی اشاره می‌شود.

ادامه مطلب...

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از اقلامی است که در حفظ سلامت خانواده مهم است. آب ناسالم می تواند باعث بیماری‌های فراوان و هم‌چنین بیماری‌های واگیردار شود. در این مقاله، ما به بررسی نکاتی می‌پردازیم که قبل از تصمیم‌گیری برای خرید آب تصفیه کن باید به آن‌ها توجه کنید:

ادامه مطلب...

فیلتر تصفیه آب

آب به‌عنوان حیاتی‌ترین عنصر زندگی، بعد از اکسیژن، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که بشر همواره در پی یافتن و به‌کارگیری روش‌هایی برای شیرین‌سازی و بهبود کیفیت آن بوده است. بر اساس تحقیقات، همراه با آب آشامیدنی، 300 نوع ماده‌ی شیمیایی، معدنی و البته آلاینده وارد بدن انسان می‌شود. البته بعضی از این مواد بی‌ضرر بوده و حتی ممکن است مصرف آن‌ها در مقیاس کم مفید نیز باشد. اما در میان این مواد، عناصری وجود دارد که مصرف آن‌ها در طولانی‌مدت تأثیرات جبران ‌ناپذیری را روی سلامت انسان می‌گذارد.

ادامه مطلب...

آب تصفیه شده خانگی

در مقاله‌ی ضرورت تصفیه آب بر سلامت انسان در خصوص اهمیت تصفیه آب صحبت کردیم. اکنون قصد داریم در مورد نحوه‌ی انتخاب دستگاه تصفیه خانگی صحبت کنیم. انتخاب بهترین آب تصفیه کن خانگی در صورت عدم شناخت کافی در مورد آن احتمالاً تصمیم‌گیری دشواری خواهد بود.

ادامه مطلب...

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب یکی از لوازم خانگی ضروری است که هر خانه‌‌ای به آن نیاز دارد. آب مصرفی در خانه‌های ما به طور کامل امن نیست. اسهال، یرقان، وبا و حصبه از رایج‌ترین بیماری‌های ناشی از آب هستند. یک راه‌حل مقرون ‌به ‌صرفه و بلندمدت برای حل این مسئله پس از آشنایی با انواع دستگاه های تصفیه آب، خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و نصب آن در خانه است. این بهترین راهی است که می‌توانید مطمئن شوید که شما و خانواده‌تان از آب سالم بهره‌مند هستید.

ادامه مطلب...