مقالات تصفیه آب

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

می‌دانید که آلودگی آب در سیستم لوله‌کشی شهری بسیار زیاد است و حجم زیادی از آلاینده‌ها وارد آب مصرفی خانواده‌ها می‌شوند که خطرات بسیار زیادی برای سلامتی افراد خانواده مخصوصا بچه‌ها و خانم‌های باردار دارند. از این رو بهترین راه کم کردن این خطرات استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی است. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی انواع مختلفی دارند. با توجه به نحوه‌ی نصب و محل نصب آن‌ها می‌توان این دستگاه‌ها را به دو نوع دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی و دستگاه تصفیه آب زیرسینکی تقسیم بندی کرد. در حال حاضر در اکثر خانه‌های ایرانی یکی از این دو نوع دستگاه دیده می‌شود.

ادامه مطلب...

آموزش نحوه تنظیم فشار دستگاه تصفیه آب خانگی

می‌دانید که دستگاه تصفیه یک گیج فشار تصفیه آب دارد که فشار آب را نشان می‌دهد. این فشار به طور مستقیم در آب خروجی، عملکرد صحیح دستگاه و همچنین دبی آبی که به دست شما می‌رسد تاثیر دارد. در نتیجه بسیار مهم است که تنظیم فشار دستگاه تصفیه آب به درستی انجام شود. این فشار را پمپ تامین می‌کند که با جریان الکتریکی کار می‌کند.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه آب خانگی و حذف نیترات

احتمالا شما هم اخیرا در مورد سطح بالای نیترات در آب آشامیدنی شنیده باشید. نیترات معمولا از مخازن وارد آب می‌شود و دلیل عمده‌ی آن فرسایش برخی مواد طبیعی و کودهایی است که به طور معمول از طریق انسان وارد آب‌های جاری می‌شوند و معمولا در تصفیه آب صنعتی راهکاری برای حذف نیترات از آب لحاظ نمی‌شود. در این مقاله می‌خواهیم دقیق‌تر به این موضوع بپردازیم. در مورد عوارض نیترات صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

مشکلات دستگاه تصفیه آب خانگی چیست

دستگاه تصفیه آب یکی از ضرورت‌های زندگی امروز است. آب آلوده باعث بیماری‌های نظیر سرطان، پوکی استخوان، بیماری‌های مربوط به دستگاه گوارش و مری و بسیاری از بیماری‌های دیگر می‌شود. نوشیدن آب سالم باعث سرزندگی و نشاط بیشتر می‌شود و املاح معدنی موجود در آب آشامیدنی باعث می‌شوند تا بدن در حالتی ایده‌آل فعالیت کند.
همانطور که می‌دانید در حال حاضر آبی که از طریق سیستم آبرسانی شهری به خانه‌های ما می‌رسد مشکلات فراوانی دارد. سختی آن معمولا بیش از حد مجاز است.

ادامه مطلب...

بهترین دستگاه آب تصفیه کن خانگی کدام است

احتمالا با توجه به خطراتی که در خوردن آب ناسالم وجود دارد برای همه‌ی‌ ما پیش سوال پیش آمده که چه نوع دستگاه تصفیه آبی بخریم؟ سوالی که جواب دادن به آن بسیار مهم است به چند دلیل: آب آشامیدنی سیستم لوله‌کشی شهری کیفیت لازم را ندارد و آلاینده‌های زیادی داخل آب وجود دارند که حتما باید توسط یک دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه شوند.

ادامه مطلب...

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

در مناطق مختلف کشور ما کیفیت آب آشامیدنی که در شبکه‌های آب‌رسانی شهری جریان دارد، متفاوت است. به همین خاطر معمولاً افراد تصمیم به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می‌گیرند. بسیاری از افراد قصد خرید دستگاه تصفیه آب دارند اما نمی‌دانند که دقیقاً چه محصولی مناسب آن‌ها است و کدام برند بهترین دستگاه تصفیه آب را تولید می‌کند.باید گفت که خرید دستگاه تصفیه آب در حالت عادی کار چندان ساده‌ای نیست و به عوامل زیادی باید توجه داشت تا بتوان در انتخاب محصول با کیفیت درست تصمیم گرفت.

ادامه مطلب...

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب