خدمات شرکت راد گستر نوین

راد گستر نوین به عنوان وارد کننده و عرضه کننده بهترین نوع دستگاههای تصفیه آب خانگی و بهترین دستگاه تصفیه هوا همچنین واردات و پخش فیلترهای تصفیه آب، فیلتر دستگاه تصفیه هوا قطعات و لوازم انواع اب تصفیه کن های خانگی و تصفیه هوا خانگی و تعویض فیلترهای دستگاههای تصفیه اب خانگی و فیلتر تصفیه هوا و سرویس آن با استفاده از برترین متخصصان و کارشناسان فروش و تکنسین های حرفه ای توانسته بهترین خدمات پس از فروش و پشتیبانی را به خریداران گرامی بدهد.

ارسال و نصب و شیر آلات تمامی دستگاه های تصفیه آب و دستگاه تصفیه هوا خانگی به تمامی نقاط رایگان میباشد.
تمامی دستگاه های تصفیه آب و دستگاههای تصفیه هوا دارای یک سال گارانتی طلایی و همچنین خدمات پس از فروش و پشتیبانی مادام العمر شرکت راد گسترنوین میباشند.
در طول دوره ضمانت، در صورت بروز اشکال برای دستگاه (با احتمال 1%) که موارد آن بر روی کارت گارانتی به صورت کامل توضیح داده شده است مصرف کننده هیچ گونه هزینه ای اعم از اجرت و هزینه قطعه و حتی ایاب و ذهاب پرداخت نخواهد کرد و کارشناسان فنی راد گستر نوین در اولین فرصت به صورت کاملا رایگان جهت رفع مشکل خدمت خواهند رسید.

لازم به ذکر است که شرکت راد گستر نوین برای جلب اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی و خریدی مطمئن و خیالی آسوده، پرداخت و تسویه حساب محصول سفارش داده شده شما پس از ارسال و نصب رایگان و تحویل کارت گارانتی طلایی و فاکتور فروش معتبر رادگسترنوین و همچنین تست آب تصفیه شده از دستگاه تصفیه آب خانگی توسط نماینده شرکت در حضور شما با استفاده از دستگاه تی دی اس متر و سنجش سختی آب انجام میشود و تفاوت آب شرب مصرفی و اب تصفیه شده از دستگاه تصفیه که از طریق یک شیر فانتزی شیک بر روی گوشه ای از سینک آشپزخانه جهت استفاده شما قرار میگیرد خواهید شد و در آخر با رضایت کامل شما خریدار گرامی پرداخت و تسویه حساب را انجام خواهید داد.

اطلاع از تخفیفات و مطالب مفید وب سایت

برای اطلاع از جدیدترین تخفیفات و مطالب مفید در رابطه با دستگاه تصفیه آب، لطفا مشترک خبرنامه ما شوید.

 مشتریان عزیر برای سرویس و تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خود میتوانند به صفحه پک های تعویض فیلترهای تصفیه آب و همچنین اگر زمان زیادی از خرید دستگاه تصفیه آب شما میگذرد و تا بحال فیلترهای آن را تعویض نکرده اید و میخواهید جان تازه ای به دستگاه خود بدهید به صفحه سرویس کامل و تعویض کلیه فیلترهای دستگاه مراجعه نمایند و در صورت لزوم از آنجا در هر زمان سفارش خود را ثبت کنند، همکاران ما در اولین فرصت برای هماهنگی های لازم  تماس خواهند گرفت و کارشناسان نصب ما در کوتاه ترین زمان جهت ارسال و تعویض فیلتر و سرویس دستگاه شما خدمت خواهند رسید.

خریداران گرامی دستگاه تصفیه آب خانگی و خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی در هر زمان میتوانند به صفحه سفارش آنلاین رفته و در آنجا دستگاه مورد نظر را انتخاب کنند و سفارش خرید اینترنتی خود را ثبت نمایند و در اولین فرصت از قسمت فروش با شما برای هماهنگی های لازم جهت ارسال و نصب دستگاه و صدور کارت گارانتی طلایی و... تماس خواهند گرفت.

کارشناسان فنی واحد فروش و خدمات پس از فروش و پشتیبانی ما همیشه آماده پاسخگویی جهت مشاوره انتخاب و خرید بهترین تصفیه اب و خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا خدمات پس از فروش اعم از تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب و سرویس آن و یا مشکلات و سوالات شما هموطنان عزیز خواهند بود.

 

 

شرکت راد گستر نوین rad gostar novin مفتخر است علاوه بر واردات و فروش دستگاه های تصفیه اب خانگی ، فروش تصفیه هوا خانگی یکی از بزرگترین وارد کننده و همچنین عرضه کننده انواع فیلتر های تصفیه آب ، فیلتر دستگاه تصفیه هوا ، ممبراین ، مخزن ، پمپ، ترانس، تمامی قطعات ، انواع اتصالات و شیرآلات و... می باشد. از این جهت شما مشتریان گرامی میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و در صورت لزوم سفارش خود را بدهید. 

اشتراک در واتساپ اشتراک در تلگرام