خدمات شرکت راد گستر نوین

راد گستر نوین به عنوان وارد کننده و عرضه کننده بهترین نوع دستگاههای تصفیه آب خانگی و همچنین واردات و پخش فیلترهای تصفیه آب، قطعات و لوازم انواع اب تصفیه کن های خانگی و تعویض فیلترهای دستگاههای تصفیه اب خانگی و سرویس آن با استفاده از برترین متخصصان و کارشناسان فروش و تکنسین های حرفه ای توانسته بهترین خدمات پس از فروش و پشتیبانی را به خریداران گرامی بدهد.

ارسال و نصب و شیر آلات تمامی دستگاه های تصفیه آب به تمامی نقاط رایگان میباشد.
تمامی دستگاه ها دارای یک سال گارانتی طلایی و همچنین 5 سال خدمات پس از فروش شرکت راد گسترنوین میباشند.
در طول دوره ضمانت، در صورت بروز اشکال برای دستگاه (با احتمال 1%) که موارد آن بر روی کارت گارانتی به صورت کامل توضیح داده شده است مصرف کننده هیچ گونه هزینه ای اعم از اجرت و هزینه قطعه و حتی ایاب و ذهاب پرداخت نخواهد کرد و کارشناسان نصب ما در اولین فرصت جهت رفع مشکل خدمت خواهند رسید.

لازم به ذکر است که شرکت راد گستر نوین برای جلب اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی و خریدی مطمئن و خیالی آسوده، پرداخت و تسویه حساب محصول سفارش داده شده شما پس از ارسال و نصب رایگان و تحویل کارت گارانتی طلایی و فاکتور فروش معتبر با مهر رادگسترنوین و همچنین تست آب تصفیه شده از دستگاه تصفیه آب خانگی توسط نماینده شرکت در حضور شما با استفاده از دستگاه تی دی اس متر و سنجش سختی آب انجام میشود و تفاوت آب شرب مصرفی و اب تصفیه شده از دستگاه تصفیه که از طریق یک شیر فانتزی شیک بر روی گوشه ای از سینک آشپزخانه جهت استفاده شما قرار میگیرد خواهید شد و در آخر با رضایت کامل شما خریدار گرامی پرداخت و تسویه حساب را انجام خواهید داد.

 مشتریان عزیر برای سرویس و تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خود میتوانند به صفحه پک های تعویض فیلترهای تصفیه آب و همچنین اگر زمان زیادی از خرید دستگاه تصفیه آب شما میگذرد و تا بحال فیلترهای آن را تعویض نکرده اید و میخواهید جان تازه ای به دستگاه خود بدهید به صفحه سرویس کامل و تعویض کلیه فیلترهای دستگاه مراجعه نمایند و در صورت لزوم از آنجا در هر زمان سفارش خود را ثبت کنند، همکاران ما در اولین فرصت برای هماهنگی های لازم  تماس خواهند گرفت و کارشناسان نصب ما در کوتاه ترین زمان جهت ارسال و تعویض فیلتر و سرویس دستگاه شما خدمت خواهند رسید.

خریداران گرامی دستگاه تصفیه آب خانگی در هر زمان میتوانند به صفحه سفارش آنلاین رفته و در آنجا دستگاه مورد نظر را انتخاب کنند و سفارش خرید خود را ثبت نمایند و در اولین فرصت از قسمت فروش با شما برای هماهنگی های لازم جهت ارسال و نصب دستگاه و صدور کارت گارانتی طلایی و... تماس خواهند گرفت.

کارشناسان فنی واحد فروش و خدمات پس از فروش ما همیشه آماده پاسخگویی جهت مشاوره انتخاب و خرید بهترین تصفیه اب و خدمات پس از فروش اعم از تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب و سرویس آن و یا مشکلات و سوالات شما هموطنان عزیز خواهند بود.

 

 

شرکت راد گستر نوین مفتخر است علاوه بر واردات و فروش دستگاه های تصفیه اب خانگی ، یکی از بزرگترین وارد کننده و همچنین عرضه کننده انواع فیلتر های تصفیه آب ، ممبراین ، مخزن (تانک پک) ، تمامی قطعات ، انواع اتصالات و شیرآلات و... می باشد. از این جهت شما مشتریان و همکاران گرامی میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و درخواست کاتالوگ (لیست قیمت) جهت خرید عمده فیلتر دستگاه تصفیه آب و کلیه قطعات اب تصفیه کن خانگی را نمایید و در صورت لزوم سفارش خود را ثبت نمایید.