سرویس کامل و تعویض فیلتر تصفیه آب

با توجه به لزوم سرویس نوبتی و تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب جهت سالم نگه داشتن دستگاه و عملیات تصفیه آب بهتر، شرکت راد گستر نوین که خود وارد کننده انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی میباشد برای شما هموطنان گرامی پک سرویس کامل دستگاه های آب تصفیه کن خانگی و تعویض کلیه فیلترهای دستگاه را برای شما خریداران عزیز فراهم نموده است. اگر دستگاه شما مدت زمان زیادی سرویس نشده و یا فیلترهای آن تعویض نگردیده است، می توانید از خدمات سرویس کامل این شرکت استفاده نمایید و جان تازه ای به دستگاه خود بدهید.

این پک خدمات شامل سرویس دستگاه و چک کردن کلیه قطعات آن و تعویض تمامی فیلترهای بالا و پایین دستگاه که شامل 6 فیلتر از مرحله 1 تا 6 می باشد.

(کلیه فیلترها ساخت تایوان و فیلتر مرحله چهارم (ممبران) ساخت آمریکا میباشد)

تعویض فیلتر تصفیه آب

قیمت پک سرویس کامل دستگاه تصفیه آب: 295,000 تومان

  خرید و سفارش آنلاین

(توجه داشته باشید ارسال و تعویض فیلترها و سرویس دستگاه در تمامی نقاط به صورت رایگان میباشد و تنها شما هزینه فیلترها را پرداخت مینمایید)

لازم به ذکر است که پرداخت هزینه و تسویه حساب پس از ارسال و تعویض و نصب فیلترهای تصفیه اب خانگی و همچنین سرویس کامل دستگاه شما توسط نماینده شرکت رادگسترنوین میباشد.

 مشتریان عزیز برای آگاهی از زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خود میتوانند به صفحه زمان تعویض فیلتر ها مراجعه نمایید.

و همچنین خریداران گرامی که هنوز زمان تعویض کلیه فیلترهای دستگاه نرسیده و میخواهند فقط فیلترهای پایین دستگاه و یا فقط فیلترهای بالای دستگاه را تعویض کنند به صفحه پک های تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی مراجعه کنید و میتوانند پک ها را بررسی نمایین و در صورت لزوم سفارش دهند و همچنین همکاران radgostarnovin آماده پاسخگویی و ثبت سفارش شما میباشند.

نظرات (1)

Rated 4.5 out of 5 based on 1 votes
  1. علی رستمی
  1. 4.5 / 5

راد گستر نوین واقعا پشتیبانی و خدماتش خوبه من که راضی بودم بازم سفارش تعویض فیلتر میدم اگه بازم دستگاه تصفیه آب بخوام از خودتون میخرم ممنون

نظری درج نگردیده است.

نظر خود را اضافه کنید.

پست نظرات مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر امنیتی زیر را بازنویسی کنید.