قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

در مناطق مختلف کشور ما کیفیت آب آشامیدنی که در شبکه‌های آب‌رسانی شهری جریان دارد، متفاوت است. به همین خاطر معمولاً افراد تصمیم به خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی می‌گیرند. بسیاری از افراد قصد خرید دستگاه تصفیه آب دارند اما نمی‌دانند که دقیقاً چه محصولی مناسب آن‌ها است و کدام برند، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل را تولید می‌کند. باید گفت که خرید دستگاه تصفیه آب در حالت عادی کار چندان ساده‌ای نیست و به عوامل زیادی باید توجه داشت تا بتوان در انتخاب محصول با کیفیت درست تصمیم گرفت و برای این کار نیاز به راهنمای خرید می باشد.

در این مقاله قصد داریم برخی از این عوامل را معرفی کنیم و درباره‌ی شرایط خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اورجینال نیز راهنمایی های لازم را ارائه دهیم.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

 بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

 
کشور تایوان یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع دستگاه تصفیه آب است که محصولات آن درصد قابل‌توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده‌اند. این محصولات اصلی در ایران فقط توسط  شرکت رادگستر نوین عرضه می‌شوند. تصفیه آب رادگستر نوین یکی از شرکت‌های فعال ایرانی است که واردکننده‌ی اصلی انواع دستگاه تصفیه آب تایوان محسوب می‌شود. بطور کل آب تصفیه کن خانگی از محصولات برتر تایوانی در کشور به حساب می آید.

دستگاه‌های تایوانی تحت لیسانس آمریکا تولید می‌شوند و از استانداردهای بین‌المللی برخوردارند. از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی می توان مارک هایی مانند سافت واتر، آکوا تایوان، آکوا پرو و سی سی کا را نام برد که این برندها در زیرمجموعه‌ی خود محصولات مختلفی دارند. این محصولات برحسب کاربری‌های مختلف ساخته می‌شوند و از دستگاه‌های سه مرحله‌ای تا هشت مرحله‌ای را در بر می‌گیرند. البته باید توجه داشت که برخی سودجویان با سوء استفاده از اعتبار این برندها در بازار محصولات بی‌کیفیتی را با برچسب تقلبی به فروش می‌رسانند؛ به همین خاطر باید در هنگام خرید انواع دستگاه تصفیه آب به نکاتی مانند گواهینامه‌های بین‌المللی، اعتبار مراکز فروش و کیفیت دستگاه توجه کرد.

 

نکات مهم در خرید بهترین دستگاه تصفیه آب

 
اگرچه بسیاری از افراد قصد خرید دستگاه تصفیه آب اصل را دارند، اما به دلیل آن که نمی‌دانند یک دستگاه خوب چه ویژگی‌هایی دارد، در امر خرید دچار اشتباهاتی می‌شوند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این بخش چند نکته‌ی مهم در رابطه با خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب را برای شما توضیح دهیم. یکی از مهم‌ترین نکات برای خرید آب تصفیه کن، انتخاب مدل دستگاه است. انتخاب مدل دستگاه شامل نام برند و تعداد مراحل دستگاه است که هر مرحله اختصاص به یک فیلتر تصفیه آب دارد؛ برای نمونه یک دستگاه سه مرحله‌ای سه فیلتر دارد و آب را در سه مرحله تصفیه می‌کند؛ این در حالی است که در یک دستگاه هشت مرحله‌ای 8 فیلتر کار تصفیه آب را انجام می‌دهند.

در انتخاب تعداد مرحله دستگاه باید کیفیت آب منطقه محل سکونت را مدنظر قرار داد. برای نمونه در استان‌های جنوبی کشور کیفیت آب بسیار کم است و میزان آلودگی و نمک آب نیز بالاست؛ به همین خاطر نیاز است تا از دستگاه‌هایی با مراحل بالاتر استفاده شود.

اما در نواحی مرکزی آب کیفیت نسبتاً بهتری دارد و به خاطر همین استفاده از دستگاه‌هایی با فیلترهای کم‌تر مشکل چندانی ایجاد نمی‌کند. تمام برندهای دستگاه تصفیه آب تایوان از کیفیت بسیار عالی برخوردارند، اما به دلیل آن که برای سطوح مختلف نیاز طراحی شده‌اند، از این تنوع برخوردارند.

نکته‌ی مهم دیگر گواهینامه‌ها و تأییدیه‌های بین‌المللی است که نشان‌دهنده‌ی اعتبار و کیفیت دستگاه است. همچنین موارد دیگری مانند قابلیت نصب به ساید، نحوه‌ی برداشت از شیر خروجی و گنجایش مخزن نیز از نکاتی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. در کنار همه‌ی این موارد شرایط فروش و خدمات پس از فروش نیز اهمیت ویژه‌ای دارند و باید محصول از جایی خریداری شود که از این بابت اطمینان کافی بتوان حاصل کرد.

 

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از اقلامی است که در حفظ سلامت خانواده مهم است. آب ناسالم می تواند باعث بیماری‌های فراوان و هم‌چنین بیماری‌های واگیردار شود. در این مقاله، ما به بررسی نکاتی می‌پردازیم که قبل از تصمیم‌گیری برای خرید آب تصفیه کن باید به این راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی توجه کنید:

 

1. نوع دستگاه تصفیه آب

فناوری‌های تصفیه آب هر روز پیشرفت می‌کنند و ما انواع مختلف دستگا‌ه‌های تصفیه آب را در بازار می‌بینیم از جمله دستگاه تصفیه‌کننده آب گرانشی، اسمز معکوس، اشعه فرابنفش، اولترا فیلتراسیون و دستگاه‌های تصفیه آب RO+UV.

در مقاله‌ی قبلی در مورد چند نوع از بهترین دستگاه‌‌های تصفیه آب خانگی تایوانی صحبت کردیم. در این قسمت با چند نوع دیگر آشنا می‌شوید:

دستگاه تصفیه آب خانگی گرانشی

دستگاه‌های تصفیه آب مقرون به ‌صرفه‌ترین دستگاه در این لیست هستند. دستگاه تصفیه کننده آب گرانشی برای کار به برق نیاز ندارد و شما تنها زمانی می‌توانید این نوع از دستگاه تصفیه کننده آب را در خانه خود نصب کنید که از آب نرم استفاده ‌کنید و سطوح TDS آب، کم باشد. لطفاً توجه داشته باشید که دستگاه‌های تصفیه کننده‌ی آب گرانشی به اندازه‌ی دستگاه تصفیه آب خانگی RO و UV کارا نیستند. همیشه یک دستگاه تصفیه آب گرانشی انتخاب کنید که مبتنی بر فناوری اولترا فیلتراسیون (UF) است. لطفاً توجه داشته باشید که فیلترهای آب گرانشی بهتر از آب جوش هستند.

دستگاه تصفیه آب اولترا فیلتراسیون (UF)

UF شبیه به RO است و برای کار به برق نیاز ندارد. این نوع از دستگاه‌‌های تصفیه آب با استفاده از یک ممبرین بسیار خوب باکتری‌ها، کیست و سایر میکروب‌های موجود در آب را از بین می‌برند و بسیار مؤثر کار می‌کنند.

دستگاه تصفیه آب RO + UV

برخی از برندهای تصفیه آب از هر دو فناوری‌های RO و UV در دستگاه تصفیه کننده آب استفاده می‌کنند. این نوع از دستگاه‌های تصفیه آب مناسب انواع آب هستند. همیشه، خرید دستگاه تصفیه آبRO + UV که همراه با یک تنظیم کننده TDS است را مدنظر قرار دهید. میزان سطوح مواد جامد محلول (TDS) را بررسی کنید.
در دستگاه تصفیه آب خانگی RO، آب از طریق ممبران RO با استفاده از پمپ فشار قوی عبور می‌کند و باعث می‌شود آب از ممبران RO عبور کند. دستگاه تصفیه آب خانگی RO ناخالصی‌های جزئی که موجب سختی و شوری آب می‌شوند مانند آرسنیک و سدیم را از بین می‌برد.

دستگاه تصفیه آب UV از اشعه‌ی ماوراء بنفش برای غیر فعال کردن میکرو ارگانیسم‌ها استفاده می‌کند. میکرو ارگانیسم یک پاتوژن است که باعث بیماری‌های ناشی از آب می‌شود. دستگاه تصفیه‌ آب خانگی UV تلاش می‌کند میکرو ارگانیسم‌ها و عوامل بیماری‌زا را از بین ببرد.

دستگاه تصفیه آب UF از فیلتر ممبران خالی استفاده می‌کند. هنگامی که آب از طریق این فیلتر ممبران عبور می کند، مواد جامد شناور می‌شوند و سایر ناخالصی‌ها در فیبر باقی می‌ماند. UF پاتوژن یا میکرو ارگانیسم را از بین نمی‌برد. این نوع دستگاه برای ذخیره‌ی آبی که در آن نمک حل شده بسیار کم است، مناسب است. UF فقط هنگامی مؤثر است که با سایر فناوری‌های تصفیه آب استفاده ‌شود. UF بدون برق کار می‌کند و از هیچ‌گونه مواد شیمیایی استفاده نمی‌کند.

دستگاه تصفیه آب کربن فعال از گرانول‌های زغال چوب تشکیل شده است، آفت‌کش‌ها و علف‌کش‌ها را جذب می‌کند. دستگاه تصفیه آب کربن فعال بدون برق کار می کند. فیلتر آب کربن فعال با از بین بردن مواد شیمیایی مانند کلر موجود در آب هنگام عبور از گرانول‌های کربنی کار می‌کند و طعم و مزه آب را بهبود بخشیده و بوی بد را ازبین می‌برد.

نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

2. نوع آب - آب سخت و آب نرم

منابع نمونه آب سخت، آب‌های زیرزمینی هستند که از چاه‌ها استخراج می‌گردند یا از طریق تانکرها تأمین می‌شوند. ممکن است آب سخت حاوی فلوراید، آرسنیک، فلزات سنگین باشد. منابع نمونه آب نرم، آب رودخانه‌ها، دریاچه‌ها، ذخیره‌ی آب باران و یا آبی که توسط شهرداری تأمین می‌شود. پیشنهاد می‌شود جهت مطالعه‌‌ی بیشتر در مورد عوامل سختی آب، به مقاله‌ با عنوان «8 عامل نشان‌دهنده سختی آب» مراجعه کنید.

کدام دستگاه تصفیه آب را باید برای آب سخت و نرم انتخاب کرد؟

NRC (شورای ملی تحقیقات، ایالات متحده) طی تحقیقاتی، نشان می‌دهد که آب سخت می‌تواند به عنوان یک مکمل غذایی برای کلسیم و منیزیم عمل کند. به گفته‌ی WHO (سازمان بهداشت جهانی) هیچ مدرکی وجود ندارد که ثابت کند آب سخت خطرات بهداشتی ایجاد می‌کند. سوال بعدی که مطرح می‌شود این است که آیا لازم است دستگاه تصفیه آب را برای رفع سختی آب بخریم ؟ اصلا، هرچند اگر شما بخواهید از دستگاه تصفیه آب RO استفاده کنید، طعم، بو، رنگ آب را بهبود می‌بخشد نه جیزی بیشتر از آن.

اگر نوع آب در خانه شما سخت است، پس شما باید دستگاه تصفیه کننده آب RO را انتخاب کنید. اگر آب نرم است در آن صورت RO موردنیاز نمی‌باشد. اگر سطح آلودگی آب بالا است در این صورت خرید دستگاه تصفیه آب UV را در نظر بگیرید. اما اگر آب سخت است و سطح آلودگی نیز بالا است پس دستگاه تصفیه آب RO + UV را بخرید.

به طور خلاصه:

• اگر آب سخت و سطح آلودگی بالا است دستگاه تصفیه آب RO + UV را انتخاب کنید.
• اگر آب سخت و سطح آلودگی کم است، دستگاه تصفیه آب RO را برگزینید.
• اگر آب نرم و سطح آلودگی بالا و یا پایین دارد خرید دستگاه تصفیه آب UV را مدنظر قرار دهید.

دستگاه‌های تصفیه آب خانگی فراوانی در بازار برای مصرف خانگی وجود دارد. هر نوع دستگاه تصفیه آب به یک نیاز خاص مانند نوع آب سخت یا نرم، سطح آلودگی آب ناحیه شما پاسخ می‌دهد. در ابتدا شما باید بدانید چه نوع آبی در ناحیه‌ی شما وجود دارد و سطح آلودگی به چه میزان است تا بدانید چه نوع دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب منزل شما است. از بین برندهای آب معروف که با ترکیبی از فناوری‌های مختلف دستگاه تصفیه ‌کننده آب را تولید می‌کنند شما می‌توانید یک نوع مناسب را انتخاب کنید.

3. ظرفیت

بیشتر دستگاه‌های تصفیه آب با مخزن ذخیره برای انباشت آب آشامیدنی تمیز همراه هستند. برای یک خانواده کوچک، دستگاه تصفیه‌کننده آب 5/7 لیتر می‌تواند این کار را انجام دهد. همه دستگاه‌های تصفیه آب خودکار، فرایند فیلترسازی را به محض اینکه سطوح آب در مخزن ذخیره‌سازی کاهش می‌یابد شروع می‌کنند.

4. برقی و یا غیر برقی

همه‌ی دستگاه‌های تصفیه آب گرانشی غیر الکتریکی هستند، اما به اندازه‌ی دستگاه‌های تصفیه آب الکتریکی کارآمد نیستند. اگر شما در یک مکان زندگی است که در آن قطع برق وجود دارد، شما می‌توانید یک دستگاه تصفیه آب خانگی UF که بدون برق کار می‌کند را خریداری کنید. هم‌چنین، هزینه‌ی تعمیر و نگهداری این دستگاه‌های تصفیه آب بسیار کمتر است. همه‌ی دستگاه‌های تصفیه کننده RO، UVو RO + UV به یک منبع برق برای تصفیه آب نیاز دارند.

5. تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش

تعمیر و نگهداری برای تمام انواع دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب مهم است. بسیاری از دستگاه‌های تصفیه آب UV و RO یک تغییر فیلتر، هشدارددهنده تغییر لامپ UV را دارند. این هشدارها به شما درباره نیاز به تغییر فیلتر اطلاع می‌دهند و شما باید آن‌ها را به موقع عوض کنید. چرا که در غیر این صورت، دستگاه تصفیه آب از کار می‌افتد. بسیاری از افراد از خدمات پس از فروش ضعیف گلایه‌مند هستند. همیشه دستگاه تصفیه کننده آب را از برندهای معروفی بخرید که خدمات پس از فروش عالی را ارائه می‌دهند.

6. نصب و راه اندازی، گارانتی، درجه بندی

برخی شرکت‌ها و مراکز فروش دستگاه تصفیه کننده آب، هزینه‌ای برای نصب و راه‌اندازی دستگاه دریافت نکرده و این کار را به صورت رایگان انجام می‌دهند. ولی برخی از شرکت‌های کوچک، مقدار اضافی هزینه برای نصب و راه‌اندازی دریافت می‌کنند. بنابراین، قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی درباره نصب و راه‌اندازی و گارانتی دستگاه تحقیق و بررسی کنید.
چه موقع باید دستگاه تصفیه آب RO را انتخاب کنید؟

خرید دستگاه تصفیه آب RO مناسب است اگر و تنها اگر آب حاوی مواد جامد محلول مانند فلوراید، آرسنیک، سرب است که باعث مشکلات جدی برای سلامتی انسان می‌شود. از کجا بدانیم آب ما حاوی این مواد جامد محلول هست یا نه؟ بهترین راه برای آزمایش آب خانگی خود در آزمایشگاه‌ها است. بسته به گزارش تست آب، اگر آب حاوی فلوراید، آرسنیک، سرب بیش از حدمجاز است باید به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب RO باشید.

چه موقع باید دستگاه تصفیه آب UV را انتخاب کنید؟

در این مورد، اگر آب حاوی باکتری‌ها، ویروس‌ها و دیگر عوامل بیماری‌زا است که موچب بیماری‌های ناشی از آب می‌گردند خرید دستگاه تصفیه آب UV را در اولویت قرار دهید. اگر آب، حاوی مواد جامد محلول مانند آرسنیک، فلوراید، سرب همراه با باکتری‌های آلاینده، ویروس‌ها و غیره است به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب RO + UV باشید. 
چه موقع باید دستگاه تصفیه آب گرانشی انتخاب کنید؟

در حالات زیر:

1. اگر شما امکان نصب و راه‌اندازی RO را ندارید.
2. اگر شما اغلب اوقات نقل مکان می‌کنید و شما هیچ وقتی برای نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب توسط یک تکنسین را ندارید.
3. مهم‌تر از همه اگر بودجه شما کم است. 
اگر شما در یکی از شرایط فوق قرار داشته و آب سخت در خانه دارید، بهتر است آب نرم را از بیرون خریدار کرده و آب را با دستگاه تصفیه آب UF و یا کربن فعال و یا دستگاه تصفیه آب خانگی گرانشی تصفیه کنید.

برای دانستن اینکه چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ، راهنمای بالا و شناخت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نحوه کار آن‌ها برای خرید آب تصفیه کن ضروری است. با توجه به پیشرفت فناوری و تنوعی که در ساخت دستگاه‌های تصفیه آب وجود دارد قطعا می‌توانید با استفاده از این راهنمای خرید آب تصفیه کن گزینه‌ای مناسب برای منزل خود انتخاب کنید.

پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی

امروزه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، دستگاههای تصفیه آب هم به بهترین شکل ممکن تکامل یافته اند و روز به روز به کیفیت آب تولیدی این دستگاه ها اضافه شده است. یکی از پرفروشترین دستگاه های موجود، دستگاه تصفیه آب قلیایی می باشد که معایب دستگاه های قدیمی تر را برطرف نموده و خاصیت قلیایی به آب می دهد.

این روزها علاقه‌مندان به استفاده از دستگاه تصفیه آب زیاد می‌شنوند که اگر به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی هستید، بهتر است تصفیه آب قلیایی خریداری نمایید. اینکه چه محاسنی در این دستگاه نهفته است و یا اینکه دلیل دیگری دارد که بسیاری از کارشناسان این توصیه را می‌کنند، لازم دیدیم توضیح دهیم.قبلاً در مقالات دیگر توضیح دادیم که نوشیدن آب سالم و بهداشتی تا چه اندازه می‌تواند در سیستم ایمنی بدن و همچنین جذب آن در بدن تأثیر داشته باشد.

اینکه آب‌های مصرفی و لوله‌کشی نه تنها در ایران بلکه در همه‌ی دنیا بدون تردید با مشکلاتی بهداشتی روبه‌رو هستند و بدون تردید حتی در بهترین شرایط تصفیه هم، باز با مشکلاتی در جابه‌جایی و انتقال آب حتی در لوله‌ها مواجه می‌شوند.

در نظر داشته باشید که میکروب‌ها و ویروس‌هایی که وارد بدن انسان می‌شوند و بیماری‌های مختلفی را سبب می‌شوند به غیر از هوا از راه‌های خوردن و آشامیدن نیز وارد بدن می‌‌شوند. از این رو نه تنها باید مراقب هوای اطرافمان باشیم بلکه نوع خوراک و نوشیدنی هم تأثیر زیادی در سلامت ما دارد. شاید به هر ترتیب بتوان گفت که می‌توان با انجام اقداماتی خوراک خود را بهداشتی کنیم ولی برای بهره‌مندی از آب و هوای سالم همانگونه که قبلاً هم توضیح داده شد، دستگاه تصفیه هوا در خانه و محیط کار اهمیت زیادی دارند.

مشکل از آنجا شروع می‌شود که کارشناسان عمدتاً تمرکز خود را بر نفی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می‌گذارند و معتقد هستند که این دستگاه‌ها برای سلامت انسان مفید نیستند. عمده‌ترین دلیل این افراد این است که آب تصفیه شده مواد معدنی لازم و مورد نیاز بدن را هم تصفیه می‌کند و از بین می‌برد و در ضمن به آب حالت اسیدی می‌دهد. 

البته این نکته تا حدود زیادی درست است. آب در دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی تحت سخت‌ترین شرایط تصفیه قرار می‌گیرد و همین موضوع باعث می‌شود که PH آب به هم بخورد و آب حالت اسیدی پیدا کند. در ضمن بدون تردید با وجود این همه مرحله تصفیه آب که انواع سختی‌ها مانند گل و لای، لجن و خرده‌ها و براده‌های موجود در آب و همچنین انواع میکروب‌ها و ویروس‌های میکروسکوپی را از بین می‌برد، مگر می‌شود بر روی مواد معدنی تأثیری نداشته باشد؟ از این رو باید به این افراد و منتقدین حق داده شود.

اما اگر از دستگاه تصفیه آب استفاده نشود آیا کار درست‌تری انجام شده و سلامت ما تضمین می‌شود. در حالی که آب سرشار از آلرژن‌ها و میکروب‌ها و ویروس‌های بالقوه‌ای است که مهم‌ترین عوامل بیماری‌زا هستند؟ قطعاً پاسخ این سؤال هم خیر می‌باشد. در نتیجه باید چاره‌ای اندیشه می‌شد.

 

دستگاه آب تصفیه کن قلیایی

من خودم به شخصه از طرفداران اصلی این نوع دستگاه‌ها هستم. درست از دو سال و نیم پیش که این نوع دستگاه‌ها وارد بازار شدند و از آب تصفیه شده این دستگاه‌ها استفاده کرده‌ام تفاوت این نوع دستگاه را با سایر دستگاه‌های آب تصفیه کن به خوبی درک کرده‌ام. در این زمان من لذت زندگی بهتر را درک کرده‌ام. قبلاً در خصوص خواص آب تصفیه شده در دستگاه قلیایی‌کننده آب زیاد خوانده بودم تا اینکه تصمیم گرفتیم این دستگاه را هم به دستگاه‌های خود اضافه کنیم. در واقع آب قلیایی شده را باید یک آنتی اکسیدان و انرژی‌زای تمام عیار نامید. دستگاه قلیایی‌کننده آب نه تنها با مراحلی از تصفیه آب، آب را کاملاً تصفیه می‌کند، بلکه با استفاده از تکنولوژی یونیزاسیون و فیلتر مواد معدنی آب را کاملا غنی و مفید می‌کند.

 

دستگاه تصفیه آب قلیایی چگونه کار می‌کند؟

در بسیاری از دستگاه‌های قلیایی‌کننده آب Alkaline، یونیزاسیون آب در واقع توسط دستگاه الکترولیز کار می‌کند. بدین معنی که وقتی آب بر روی صفحاتی الکترونیکی حرکت می‌کند، بخار می‌شود. برخی از این بخارها دارای بار هیدروژن می‌شوند و برخی دارای بار یون هیدروکسلی که این بخارهای هیدروکسیلی در اصل همان آب تصفیه شده‌ای هستند که برای شما تهیه شده است. افرادی که از این نوع آب می‌نوشند کمتر نیاز به دارو و دکتر پیدا می‌کنند چرا که بهترین عنصر موجود در طبیعت برای سلامتی آب است و آبی که درصد قلیایی بالاتری داشته باشد، بهترین نوع آب است.

در استاندارد کیفی، آب را از 0 تا 14 درصد بصورت قلیایی یا اسیدی طبقه‌بندی می‌کنند. خط میان این رنج عدد 7 است که حالت خنثی می‌باشد. حال هرچه آب درصد قلیایی کمتری داشته باشد یعنی به سمت صفر حرکت کند آب مضرتر است و دارای خاصیت اسیدی بیشتری است و هرچه این درصد به سمت عدد 14 حرکت کند آب قلیایی‌تر و غنی‌تر است و برای سلامتی مفیدتر می‌باشد.

نکته‌ی جالب درباره‌ی تصفیه آب خانگی قلیایی این است که این دستگاه‌ها اغلب به شکلی برنامه‌ریزی شده‌اند که تنها زمانی آب را یونیزه و یا قلیایی کنند که آب کاتیون‌های لازم را داشته باشد. کاتیون‌ها همان کلسیم و منیزیم و سایر مواد معدنی موجود در آب هستند که برای سلامتی بدن توصیه می‌شوند.

بنابراین ابتدا تست آب انجام می‌شود که آب درصد کاتیون لازم را داشته باشد. به همین دلیل اغلب دستگاه‌های تصفیه آب قلیایی قبل از تعبیه فیلتر قلیایی‌کننده آب در درون دستگاه ابتدا یک فیلتر مواد معدنی تعبیه می‌کنند. وقتی که آب در مراحل قبلی با فیلتر ممبران و اسمز معکوس تصفیه شد، بسیاری از مواد معدنی خود همچون کاتیون‌ها را از دست می‌دهد و اگر یونیزاسیون در این مرحله انجام شود، اصلاً کیفیت لازم را ندارد. از این رو پس از تصفیه آب در فیلتر اسمز معکوس یا فیلتر ممبران و پس از عبور آب از فیلترهای مادون قرمز و پست کربن در تصفیه آب خانگی قلیایی یک فیلتر تأمین‌کننده‌ی مواد معدنی کاتیونی تعبیه شده است تا قبل از رسیدن آب به مرحله یونیزه شدن، حسابی از این مواد تأمین شده و در ضمن فیلتر قلیایی بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد و بیشترین خاصیت قلیایی را به آب بدهد.

برخی از دستگاه تصفیه آب‌ قلیایی با استفاده از همین ترفند قلیایی، فروش زیادی را بدست می‌‌آوردند. اما یک نکته‌ی ظریف در این ماجرا وجود دارد و آن هم این است که وقتی آب از مواد معدنی اشباع شود در واقع یونیزه شده است و در اغلب موارد دیگر نیاز به صفحات الکترونیکی نیست. از این رو برخی از شرکت‌ها با اضافه کردن یک فیلتر این کار را می‌کنند و هزینه‌ی اضافی‌تری هم دریافت می‌کنند و این در حالیست که برخی از شرکت‌ها تنها با استفاده از یک فیلتر قوی مواد معدنی هم آب را از این مواد تأمین می‌کنند و هم اینکه درصد قلیایی آب را به اندازه‌ی زیادی بالا می‌برند.

توصیه‌ی ما به شما خرید تصفیه آب خانگی قلیایی است که بدون استفاده از صفحات الکترونیکی و تنها با اضافه کردن یک فیلتر مواد معدنی کارآمد وظیفه قلیایی کردن آن را انجام می‌دهند.

 چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

بنفش شدن آب در دستگاه قلیایی‌کننده آب به چه دلیل است؟

 

وقتی آب یونیزه می‌شود به این معنی است که PH آب بالاتر از 9.5 قرار گرفته است، برخی از دستگاه‌های تقلبی از این موضوع سوء استفاده می‌کنند و با اتخاذ یک راهکار و اضافه کردن قطراتی رنگی به آب پس از تصفیه آب این را به مشتری می‌گویند که آب یونیزه شده است در حالی که تنها یک قطره‌ی رنگی به آب اضافه می‌شود.

اتفاقاً این روش یک روش ساده و عالی برای این است که متوجه شوید که یک دستگاه آب تصفیه کن خانگی قلیایی از صفحات الکترونیکی برای قلیایی کردن آب استفاده می‌کند یا خیر. زمانی که آب تصفیه می‌شود و در مجاورت مواد معدنی قرار می‌گیرد و یا در حالت ساده مواد معدنی به آب تصفیه شده تزریق می‌شوند، این موضوع باعث واکنش آب به مواد معدنی می‌شود و این یعنی اینکه آب یونیزه شده است. در حالی که در دستگاه‌های دیگر این اتفاق رخ نمی‌‌دهد.

 

کدام نوع دستگاه قلیایی‌کننده آب بهتر است؟

یک نکته‌ی بسیار مهم را باید اینجا بگویم. بیشتر شرکت‌های تولیدکننده‌ی دستگاه قلیایی کننده آب تکنولوژی خاص خود را دارند و به هیچ عنوان فرمول خود را افشا نمی‌کنند. اما با این حال فرآیند تبدیل شدن این آب قلیایی به یک آنتی اکسیدان خیلی ساده است.

گفتیم که شرکت‌های تولیدکننده‌ی دستگاه قلیایی‌کننده آب باید از کاتیون‌ها و یا مواد معدنی مفید برای اینکه آب قلیایی به خوبی ایجاد شود استفاده کنند. 
دکتر حایشی پدر خوانده علم تحقیق در مورد یونیزاسیون از سال 1985 تا 2000 و به مدت 15 سال وقت صرف این موضوع کرد که چگونه آب یونیزاسیون تولید می‌شود. در سال 2000 دکتر حایشی به این نتیجه رسید که اصلاً برای تولید آب یونیزه شده نیازی به استفاده از فرآیند‌های الکترونیکی نیست. هرچند همچنان ساده‌ترین راه برای یونیزه کردن آب و قلیایی شدن آب استفاده از صفحات الکترونیکی است و اینکه این نوع آب هم خاصیت آنتی اکسیدانی پیدا می‌کنند ولی وجود این صفحات هر چند مضر بودن آنها اثبات نشده ولی در اصل نیاز هم نیست.

دکتر حایشی اثبات کرد که این هیدروژن آزاد است که نتایج مفید برای سلامتی را رقم می‌زند و برای دست یافتن به این هیدروژن آزاد نیازی به الکترولیزه کردن آب نیست. او به طور رسمی از شرکت‌های تولیدکننده دستگاه تصفیه آب قلیایی درخواست کرده که هزینه‌ی تبلیغات گسترده‌ی خود را درباره‌ی فواید آب قلیایی تولید شده توسط صفحات الکترونیکی متوقف کنند؛ زیرا اصلاً نیازی به تحمیل کردن هزینه‌های سنگین به مشتری و اضافه کردن این نوع صفحات به دستگاه‌ها نیست. در عوض تنها با همان یک فیلتر مواد معدنی می‌توان بهترین نوع آب تصفیه شده‌ی قلیایی را تولید کرد.

طبق تحقیقات دکتر حایشی تنها آب با مجاورت با منیزیم می‌تواند قلیایی شده و به درصد مناسبی از قلیایی شدن هم برسد. این باعث شد تا بسیاری از تولیدکنندگان تصفیه آب خانگی قلیایی با انجام تحقیقات مشابه و قبول کردن این نتایج با حذف این صفحات الکترونیکی از دستگاه‌های خود نه تنها هزینه‌های مشتری را تا حد زیادی کاهش دهند، بلکه در هزینه‌های خود هم صرفه‌جویی زیادی داشته باشند و نتایج بهتری دریافت کرده و حتی احتمالات خطر استفاده از صفحات الکترولیزه را هم که البته اثبات نشده را حذف کنند.

 

چه دستگاه تصفیه آبی باید خریداری کرد؟

در هنگام خرید دستگاه قلیایی‌کننده آب بهترین گزینه خرید دستگاه تصفیه آب قلیایی است که مزایای آب قلیایی آنتی اکسیدانی را در تصفیه آب خود منظور کرده باشد و تا حدود زیادی هم هزینه‌های شما را کاهش بدهد.

دستگاه تصفیه آب خانگی بهتر است به یک فیلتر قلیایی‌کننده آب مجهز باشد تا بدون تردید خواص منفی آب را بپوشاند و در ضمن آب را با خاصیت آنتی اکسیدانی و قلیایی برای شما فراهم نماید. دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی که بتواند یونیزر آب را با یک سیستم پیش فیلتر مواد معدنی تأمین کند و ضمن برطرف کردن خاصیت اسیدی آب، مواد معدنی لازم را به آب افزوده و خاصیت آنتی اکسیدانی آب را بالا ببرد.

برخی از مردم از دستگاه قلیایی کننده آب بعنوان یک ضد عفونی‌کننده در هنگام بیماری استفاده می‌کنند. ما این موضوع را بررسی کردیم و متوجه شدیم که اتفاقاً این کار جواب هم می‌دهد. آب خود بهترین درمان برای برخی از بیماری‌ها است و وقتی آب از درصد مواد معدنی لازم و قلیایی کافی برخوردار باشد می‌تواند به راحتی بسیاری از بیماری‌ها، ویروس‌ها و میکروب‌های بدن را دفع کند.

اگر به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب قلیایی هستید بی تردید کارشناسان ما در بزرگترین شرکت واردات و توزیع‌کننده دستگاه آب در ایران یعنی شرکت راد گستر نوین برای مشاوره به شما بهترین انتخاب هستند. همچنین برای آشنایی بیشتر با بهترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی، می توانید مقاله برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب را بخوانید. 

 

آشنایی با انواع فیلتر تصفیه آب و کاربرد آن‌ها

فیلترهای از بین برنده‌ی آلاینده‌های فیزیکی و شیمیایی

انواع دستگاه تصفیه آب دارای فیلترهای مختلفی هستند که هر کدام برای از بین بردن بخشی از آلاینده‌های موجود در آب مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور کلی انواع فیلترهایی که در مدل‌های مختلف دستگاه تصفیه آب به کار می‌روند، عبارتند از:

 فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی

 

فیلتر پلی پروپیلن
فیلتر کربن پودری
فیلتر کربن بلاک
فیلتر ممبران
فیلتر کربن خطی
فیلتر مینرال
فیلتر آلکالاین
فیلتر فرابنفش
فیلتر معدنی فعال

 

فیلترهای پلی پروپیلن، کربن پودری، کربن بلاک، ممبران و فیلتر کربن خطی وظیفه زدودن آلاینده‌های فیزیکی و شیمیایی از آب را دارند. آلاینده‌های فیزیکی در برابر موادی مانند گل ‌و لای، شن، سنگریزه، ریگ، گچ، آهک و سایر سختی‌های آب عمل تصفیه را انجام می‌دهند و از دقت و حساسیت بسیار بالایی برخوردارند؛ به طوری که قادرند ذرات تا اندازه‌ی 0.001 میکرون را از آب جدا کنند. همچنین بخش دیگری از فیلترهای نام برده هرگونه طعم، بو و مزه‌ی آب را از بین می‌برند و آبی خالص را برای مصرف‌کننده به ارمغان می‌آورند.

ضمن آن که انواع باکتری‌ها، میکروب‌ها و میکروارگانیسم‌ها نیز توسط این فیلترها از بین می‌روند که این مسئله باعث می‌شود آبی کاملاً سالم به دست مصرف‌کننده برسد.

این در حالی است که درصد قابل‌توجهی از آلاینده‌های ذکر شده در آب توزیعی در شبکه‌های آب تصفیه شده شهری وجود دارند و از بین نمی‌روند؛ به علاوه وجود املاح سنگین در آب تصفیه شده‌ی شهری نیز می‌تواند سلامتی ما را با خطرات جدی مواجه کند؛ در حقیقت همان رسوباتی که در دیواره‌ی کتری یا سماور مشاهده می‌شوند، رسوبات موجود در آب تصفیه شده شهری هستند و از آنجایی که ما معمولاً آب را قبل از مصرف نمی‌جوشانیم، آن‌ها را به صورت ناخودآگاه وارد بدن خود می‌کنیم.

همچنین در بعضی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی یک فیلتر تصفیه آب فرابنفش نیز وجود دارد که به صورت کاملاً کنترل شده و مؤثر تمام آلاینده‌های آب را به طور مطلق از بین می‌برد و احتمال زنده ماندن میکروارگانیسم‌ها و میکروب‌ها را به صفر می‌رساند.

 

فیلترهای خاصیت دهنده به آب تصفیه شده به طور طبیعی

 

بخش دیگری از فیلترها مانند فیلتر مینرال و فیلتر قلیایی‌کننده برای اضافه کردن خواص مفید به آب مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور طبیعی که سنگهای مواد معدنی در داخل این فیلتر قرار دارند. فیلتر مینرال یا مواد معدنی قادر است املاح معدنی و عناصری مانند منیزیم و پتاسیم را به آب اضافه کند که این عناصر برای بهبود کارکرد اعضای مختلف بدن بسیار مفیدند. فیلتر قلیایی‌کننده آب که به آن فیلتر آلکالاین alkaline نیز گفته می‌شود، نوع دیگری از فیلتر است که در برخی مدل‌های دستگاه تصفیه آب مانند برند سی سی کا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کار فیلتر آلکالاین قلیایی کردن یا بازی کردن آب است. به طور کلی دو خاصیت اسیدی و بازی خواصی مخالف با یکدیگر هستند. همان‌طور که می‌دانیم اسید قابل از بین‌برندگی بالایی دارد و به همین خاطر آبی که خاصیت اسیدی داشته باشد، می‌تواند به اندام‌ها، استخوان‌ها و حتی دندان‌ها نیز آسیب برساند. آب اسیدی مینای دندان‌ها را از بین می‌برد و به مرور با ضعیف شدن این لایه محافظ، دندان‌ها دچار پوسیدگی می‌گردند.

همچنین میزان ناچیز اسیدی که در آب شهری وجود دارد، به مرور زمان اندام‌های ما را فرسوده و مستهلک می‌سازد؛ زیرا بخش قابل‌توجهی از اندام‌ها را آب تشکیل داده است. اما آب قلیایی شده نه تنها برای بدن ضرری ندارد، بلکه به کارکرد بهتر اعضای مختلف نیز کمک می‌کند و باعث صافی و درخشان‌تر شدن پوست و تقویت مو می‌گردد. ضمن آن که فیلتر آلکالاین با قلیایی کردن آب سبب می‌شود که احتمال ابتلا به انواع بیماری مانند قند خون، چربی، افسردگی و... تا حد چشم‌گیری کاهش پیدا کند.

 

مشاوره خرید آب تصفیه کن

به طور کلی برای خرید دستگاه تصفیه آب دو روش وجود دارد؛ روش اول مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به صورت حضوری است که در این صورت می‌توان به فروشگاه‌های سطح شهر مراجعه کرد و محصول موردنظر خود را خریداری نمود؛ روش دوم خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب است که در این روش می‌توان تنها با اتصال به اینترنت از هر نقطه‌ی دلخواه دستگاه موردنظر خود را سفارش داد. هر کدام از این دو روش مزایا و معایب خاص خود را دارند که به طور خلاصه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

یکی از معایب خرید دستگاه تصفیه آب به روش حضوری آن است که هزینه‌ی حمل و نقل و گاهی حتی هزینه‌ی نصب آن را خود مشتری باید پرداخت کند که این مسئله هزینه‌ی تمام شده را به میزان درصد قابل‌توجهی از هزینه‌ی کل دستگاه افزایش خواهد داد. ضمن آن که در روش خرید حضوری زمان و انرژی بیش‌تری نیز صرف می‌شود؛ به همین خاطر بسیاری از افرادی که شاغلند فرصتی برای خرید پیدا نمی‌کنند. روش خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب معمولاً روش بهتری محسوب می‌شود؛

زیرا در این روش محصول خریداری شده به صورت رایگان برای مشتری ارسال می‌گردد و به صورت رایگان نیز نصب خواهد شد. در حال حاضر شرکت رادگستر نوین هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان خرید انواع دستگاه تصفیه آب را فراهم کرده است.

دستگاه تصفیه آب یکی از لوازم خانگی ضروری است که هر خانه‌‌ای به آن نیاز دارد. آب مصرفی در خانه‌های ما به طور کامل امن نیست. اسهال، یرقان، وبا و حصبه از رایج‌ترین بیماری‌های ناشی از آب هستند. یک راه‌حل مقرون ‌به ‌صرفه و بلندمدت برای حل این مسئله پس از آشنایی با انواع دستگاه های تصفیه آب، خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و نصب آن در خانه است. این بهترین راهی است که می‌توانید مطمئن شوید که شما و خانواده‌تان از آب سالم بهره‌مند هستید.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

اما سؤال مهم این است که چطور از بین انواع دستگاه ‌های تصفیه آب، برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را بخریم؟ بازار پر از انواع دستگاه‌ های تصفیه آب است و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی که متناسب با نیازهای شما باشد هم مهم بوده و هم به بررسی دقیق نیاز دارد. بنابراین، در این بخش به معرفی انواع دستگاه های تصفیه آب می پردازیم تا به هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، در انتخاب بهترین آب تصفیه کن خانگی تایوانی به شما کمک کنیم:

انواع دستگاه های تصفیه آب:

بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی

• دستگاه های تقطیر آب

یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی دستگاه‌های تقطیر است. دستگاه‌های تقطیر آب را حرارت می‌دهند تا به بخار تبدیل شود و سپس بخار را در یک محفظه‌ی جداگانه به آب تبدیل کرده، هر چیزی را که در بخار جریان ندارد، باقی می‌گذارند. آن‌ها بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی هستند. یک دستگاه تصفیه‌ی قابل حمل که آب را از مواد جامد محلول مانند نمک، الیاف آزبست، فلزات، مواد معدنی، ذرات و برخی از مواد شیمیایی آلی، خلاص کند می‌خواهید. به جز در مواردی که با یک فیلتر کربن همراه باشند، همه‌ی آن‌ها آلاینده‌های شیمیایی و تمام باکتری‌ها را از بین نمی‌برند. اکثر آن‌ها را باید به صورت دستی پر کرد، از مقدار زیادی برق برای فعالیت استفاده کرده و ممکن است چندین ساعت طول بکشد تا 1 گالن آب تولید کنند.

• فیلترهای کربن آب

یکی دیگر از انواع دستگاه های تصفیه آب فیلترهای کربن آب است. اگر آب شرب شما داری مزه، بو یا ظاهری نامطبوع است، فیلتر حاوی کربن فعال یک گزینه‌ی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی عالی است. اگر می‌خواهید کلر، آفت کش‌ها، علف‌کش‌ها، رادون، تری هالومتان‌ها (THM) و برخی از مواد شیمیایی غیرآلی را حذف کنید، کربن می‌تواند چاره‌ساز باشد. فیلتر قالبی جامد یا فیلتر جذب دارای پوشش اولیه باعث عبور سرب می‌گردد. شما نمی‌توانید به یک فیلتر کربن معمولی برای از بین بردن نمک، نیترات‌ها، نیتریت‌ها و برخی فلزات و حتی میکروارگانیسم‌ها اکتفا کنید. لازم است که توجه داشته باشید که فیلتر کربن آلاینده‌های حذف شده از آب را جمع کرده و باکتری‌ها حتی ممکن است در آن پرورش یابد، بنابراین شما باید کارتریج‌های فیلتر را طبق توصیه سازنده جایگزین کنید. اثربخشی یک واحد کربن خاص به مقدار کربن فعال در آن بستگی دارد.

• فیلترهای آب اسمز معکوس

بهترین گزینه برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی برای حذف مواد شیمیایی غیر آلی مانند املاح، فلزات (از جمله سرب)، مواد معدنی، نیترات، آزبست، و برخی از مواد شیمیایی آلی استفاده از یک فیلتر آب اسمز معکوس استفاده کنید. در واقع، بسیاری از مدل‌ها شامل پیش فیلتر و پس‌فیلترها است که رسوب، آفت‌کش‌ها، علف‌کش‌ها، THM‌ها و رادون را به دام می‌اندازند. فیلترهای اسمز معکوس، سرب را حذف می‌کند اما برخی از آن‌ها کلر را حذف نمی‌کنند. پس‌فیلتر کربن برای بهبود طعم و مزه آب استفاده می‌شود.

کارتریج پیش فیلتر و پس‌فیلتر را باید سالیانه تعویض کرد.بیشتر فیلترهای اسمز معکوس به طور مستقیم به لوله متصل شده و در زیر سینک قرار می‌گیرند. مخزن‌های کوچک، آب تصفیه را تا زمانی که بدان نیاز باشد در خود نگهداری می‌کنند و آب آلوده از طریق یک خط لوله به سیفون سینک تخیله می‌شود. آب نوشیدنی از طریق یک لوله‌ی جدا و قابل نصب در بالای سینک جریان می‌یابد. گواهی‌نامه‌ی محصولی که علاقه‌مند هستید خریداری کنید را چک کنید و اگر ادعاهایی مبنی بر حذف سرب وجود داشت، اثبات آن را از سازنده بخواهید.

• دستگاه‌ های تصفیه آب با اشعه ماورای بنفش (UV)

دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده با اشعه‌ی ماورای بنفش می‌توانند باکتری‌ها و ویروس‌ها را از بین برده و طعم و بوی آب را بهتر کنند اما آن‌ها در برابر آلاینده‌های شیمیایی چاره‌ساز نیستند و در برابر هاگ ها و کیست‌ها اثر نمی‌کنند. دستگاه‌های UV گاهی اوقات در ترکیب با فیلتر کربن برای از بین بردن باکتری‌ها استفاده می‌شوند.

این‌ها تنها چند مورد از انواع دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار است. سطوح ناسالم ناخالصی از قبیل باکتری‌ها، سرب، آفت‌کش‌ها و در هر دو منابع آب شهری دیده می‌شود. لازم است قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به منظور دسترسی به آب تمیز با بررسی این که چه موادی در آب شما وجود دارد، درباره‌ی انواع دستگاه های تصفیه آب که مناسب خانه‌ شما است تحقیق کنید. داشتن دانش خوبی از انواع مختلف دستگاه تصفیه آب کمک خواهد کرد که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری کنید.

 

آشنایی با خدمات تصفیه آب رادگستر نوین

شرکت رادگستر نوین یکی از شرکت‌های با تجربه در زمینه‌ی ارائه‌ی انواع دستگاه تصفیه آب تایوان است که در رابطه با فروش بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی و واردات دستگاه‌های با کیفیت بیش از یک دهه سابقه دارد. کلیه‌ی انواع دستگاه تصفیه آب رادگستر نوین اصل بوده و دارای گواهینامه‌های بین‌المللی همچون گواهینامه FDA، گواهینامه WQ، گواهینامه CE و گواهینامه NSF هستند. لازم به ذکر است که محصولات تصفیه هوا نیز بخش دیگری از محصولات این شرکت را تشکیل می‌دهند که برای اطلاع از آن‌ها می‌توانید به سایت شرکت مراجعه نمایید.

فروش بهترین آب تصفیه کن خانگی، پخش فیلتر تصفیه آب، فیلتر دستگاه تصفیه هوا، قطعات و لوازم انواع آب تصفیه کن‌های خانگی و تصفیه هوای خانگی، تعویض فیلترهای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه هوا و سرویس آن‌ها از جمله مهم‌ترین خدمات شرکت رادگستر نوین محسوب می‌شوند.

این خدمات توسط برترین متخصصان و کارشناسان فروش و تکنسین‌های حرفه‌ای ارائه می‌شوند و از سطح بالای کیفی برخوردارند. محصولاتی که توسط این شرکت به فروش می‌رسند، همگی گارانتی طلایی یک ساله دارند و از خدمات پس از فروش طولانی مدت و پشتیبانی مادام‌العمر بهره‌مندند.

 دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

متأسفانه در ایران بسیاری از شرکت‌ها در قبال مسئولیت‌های خود متعهد نیستند و تنها زمانی به مشتریان اهمیت می‌دهند که هنوز محصول خود را نفروخته باشند. یکی از مشکلات مشتریان محصولات مختلف در ایران مسئله‌ی گارانتی است؛ همه‌ی ما تجربه‌های مختلفی در استفاده از گارانتی محصولاتی که خریده‌ایم داریم و می‌دانیم که گارانتی در ایران چندان توسط شرکت‌ها جدی گرفته نمی‌شود. اما با خرید از تصفیه آب رادگستر نوین علاوه بر اطمینان از کیفیت دستگاه، در این مورد نیز می‌توانید کاملاً مطمئن باشید. همان‌طور که اشاره شد، مشاوره و فروش بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در شرکت رادگستر نوین با گارانتی طلایی یک ساله صورت می‌گیرد. جهت مشاهده قیمت دستگاه تصفیه آب به سایت این شرکت مراجعه نمایید.

رنج قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران بین 2 تا 6.5 میلیون تومان می باشد که به نوع سیستم فیلتراسیون و برند آن دارد.

گارانتی طلایی به این معنا است که در صورت بروز هرگونه مشکل در دوره‌ی ضمانت دستگاه تصفیه آب رادگستر نوین، مصرف‌کنندگان هیچ‌گونه هزینه‌ای اعم از هزینه‌ی تعمیر دستگاه، هزینه‌ی تعویض قطعات و یا حتی هزینه‌ی‌ ایاب و ذهاب کارشناسان تعمیر و یا حمل و نقل دستگاه پرداخت نخواهند کرد. تمام موارد و مشکلاتی که مشمول استفاده از گارانتی می‌شوند، بر روی کارت گارانتی محصولات تصفیه آب درج شده‌اند و خریدار می‌تواند از قبل نسبت به آن‌ها اطلاع پیدا کند.

لازم به ذکر است که شرایط گارانتی تنها برای مواقع احتمالی بروز مشکل در نظر گرفته ‌شده‌اند؛ زیرا بر اساس سابقه و تجربه‌ی ده ساله‌ی شرکت، احتمال بروز مشکلات و نیاز به تعمیر در دستگاه‌های تصفیه آب کم‌تر از یک درصد است. زمانی که دستگاه مصرف‌کننده با مشکلی مواجه شود، تنها کافیست با شماره تلفن‌های شرکت تماس بگیرند تا در اسرع وقت کارشناسان شرکت در محل حضور یابند و نسبت به شناسایی و رفع مشکل به وجود آمده اقدام کنند.

راهنمای خرید اینترنتی تصفیه آب

یکی از مزایای خرید از شرکت رادگستر نوین امکان خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب است. در سایت تصفیه آب رادگستر نوین اطلاعات مربوط به کلیه‌ی محصولات تصفیه آب وجود دارد؛ محصولات برندهای مختلف دستگاه تصفیه آب اصل تایوان در این سایت به همراه ویژگی‌های بهترین دستگاه تصفیه آب اصل تایوان معرفی شده‌اند و مشخصات هر دستگاه به صورت دقیق و جزئی ذکر شده‌اند. بنابراین یکی از مزیت‌های خرید اینترنتی از شرکت رادگستر نوین آن است که می‌توانید قبل از خرید، در صفحه هر دستگاه راهنمای استفاده و  اطلاعات کاملی از تمام محصولات کسب کنید و با دید بازتری نسبت به خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب اقدام کنید. علاوه بر اطلاعات محصول، نحوه‌ی عملکرد و انواع فیلتر تصفیه آب نیز توضیح داده شده‌اند.

همچنین قیمت محصولات به صورت لحظه‌ای در سایت بروزرسانی می‌شوند و برای تمام محصولات تخفیفات ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است. آن دسته از افرادی که برای خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی دچار سردرگمی هستند، می‌توانند با مطالعه‌ی مقالاتی اطلاعات خود را نسبت به انواع دستگاه‌ها افزایش داده و نیاز اصلی خود را شناسایی کنند.

در سایت راد گستر نوین مقالات زیادی قرار داده شده که موضوعات مختلفی را در بر می‌گیرند؛ این مقالات هم شامل راهنما ها و نکات مفصلی درباره‌ی انتخاب دستگاه تصفیه آب هستند و هم درباره‌ی لوازم جانبی و قطعات دستگاه‌ها، نحوه‌ی تعویض فیلترها و... توضیحاتی را ارائه داده‌اند که مطالعه‌ی آن‌ها می‌تواند تمام سؤالات و ابهامات افراد را در زمینه‌ی دستگاه‌های تصفیه آب برطرف سازد.

خرید یک دستگاه تصفیه آب کار چندان راحتی نیست؛ به خصوص با تنوع محصولاتی که در بازار وجود دارد، انتخابی دشوار می‌گردد و اغلب بسیاری از خریداران برای خرید دستگاه تصفیه آب دچار سردرگمی می‌شوند و نمی‌دانند که چه محصولی را باید انتخاب کنند. در بین محصولات مختلف، انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل از شهرت و اعتبار بالایی برخوردارند؛

با توجه به اهمیت و کیفیت دستگاه‌های تایوانی، تصمیم داریم در این مقاله شما را بیشتر با این دستگاه‌ها آشنا کرده و نکاتی را درباره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی توضیح دهیم.

 

مشخصات تصفیه آب تایوانی چیست؟

 
دستگاه تصفیه آب تایوانی دستگاهی است که با حذف آلاینده‌های آب، کیفیت آب آشامیدنی را چند برابر می‌کند. آبی که در شبکه لوله کشی شهری تزریق می‌شود، دارای آلاینده‌هایی است که ورود آن‌ها به بدن ما می‌تواند سلامتی‌مان را به خطر بیندازد. بخشی از این آلاینده‌ها به خاطر پوسیدگی لوله‌ها و وجود موادی مانند جلبک‌ها در شبکه آب‌رسانی به وجود می‌آید و بخشی دیگر نیز مربوط به موادی مانند کلر هستند که در فرآیند تصفیه آب به عنوان یک گندزدا مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که آب تصفیه شده شهری، دارای استانداردهای حداقلی تصفیه آب است، ضرورت دارد تا با استفاده از دستگاه تصفیه آب این استانداردها را افزایش داد. بر این اساس خرید آب تصفیه کن و استفاده از دستگاه تصفیه آب اصل تایوان ضرورت پیدا می‌کند و می‌تواند تأثیر بسزایی در حفظ سلامت ما داشته باشد.

 دستگاه تصفیه آب تایوانی

بهترین تصفیه آب خانگی ساخت تایوان کدام است؟

در حال حاضر برندهای آب تصفیه کن تایوانی در بازار بسیار متنوعند. برندهای سافت واتر، آکوا پرو  و سی سی کا جزو بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی هستند که برای مدت طولانی توانسته‌اند اعتماد مردم را به خود جلب کنند. انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام از این مدل‌ها دارای کارکرد خاص خود هستند. اصلی‌ترین معیاری که دستگاه‌های تصفیه آب را از هم متمایز می‌کند، تعداد مراحل تصفیه است که بر اساس تعداد فیلترهای به کار رفته در دستگاه مشخص می‌شود.

برای نمونه دستگاهی که در آن هفت فیلتر به کار رفته است، دستگاه هفت مرحله ای نامیده می‌شود. معمولاً انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی از سه مرحله ای تا هشت مرحله ای تولید می‌شوند. دستگاه‌های با تعداد مراحل کمتر برای مناطقی مناسبند که آب تصفیه شده از کیفیت نسبتاً مطلوبی برخوردار است. اما دستگاه‌هایی که در مراحل زیاد آب را تصفیه می‌کنند برای مناطق با آب بی‌کیفیت مانند نواحی جنوبی کشور می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. در حال حاضر محصولات با کیفیت تایوانی در ایران طرفداران زیادی دارند و اصلی‌ترین وارد کننده آن‌ها شرکت راد گستر نوین است که بیش از ده سال در این زمینه سابقه فعالیت دارد.

 

آب تصفیه کن تایوانی چه خصوصیاتی دارد؟

یکی از نکاتی که در رابطه با انواع آب تصفیه کن تایوانی حائز اهمیت است، تکنولوژی تولید آن‌ها است؛ دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی در حقیقت تحت لیسانس کشور آمریکا در تایوان تولید می‌شوند و به همین خاطر دارای استانداردهای روز جهان و تأییدیه‌های بهداشتی بین‌المللی در زمینه کیفیت هستند. از جمله این تأییدیه‌ها می‌توان به استانداردهای جهانی FDA، WQ، CE و NSF اشاره کرد. داشتن این استانداردها نشان دهنده کیفیت بالای دستگاه و اصل بودن آن است؛ بنابراین در صورتی که قصد خرید بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی را دارید، حتماً قبل از خرید درباره این تأییدیه‌ها اطمینان حاصل کنید؛ به خصوص آن که برخی سودجویان دستگاه‌های آب تصفیه کن تایوانی غیر اصل و تقلبی را با قیمتی بالا به جای دستگاه تصفیه آب اورجینال به فروش می‌رسانند؛ بنابراین تا حد امکان دستگاه را از مراکز معتبر خریداری کنید.

 بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی

خرید آب تصفیه کن خانگی چگونه امکان پذیر است؟

همان طور که اشاره شد در حال حاضر وارد کننده اصلی بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی شرکت راد گستر نوین است. خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از شرکت راد گستر نوین دارای چند مزیت است؛ اول اینکه امکان خرید از طریق فروشگاه اینترنتی راد گستر نوین امکان پذیر بوده و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید. مزیت دیگر، اطمینان از اصل بودن دستگاه است؛ خرید از وارد کننده اصلی محصولات تصفیه آب تایوانی جای هیچ‌گونه شک و شبهه‌ای درباره اورجینال بودن دستگاه را برای شما باقی نخواهد گذاشت.

همچنین در سایت شرکت راد گستر نوین علاوه بر آن که می‌توانید قیمت بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی و ویژگی‌های آن‌ها را با هم مقایسه کنید، می‌توانید به مطالعه مقالات مفیدی که درباره آب تصفیه کن تایوانی نوشته شده نیز بپردازید و آگاهی خود را درباره عملکرد مدل‌های مختلف دستگاه افزایش دهید. کلیه محصولات راد گستر نوین دارای نسبت به قیمت بازار تخفیف‌های ویژه بوده و پس از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به صورت رایگان ارسال و نصب می‌شوند و در حضور شما از دستگاه تست گرفته خواهد شد. این محصولات همگی دارای گارانتی طلایی، پشتیبانی مادام‌العمر و خدمات پس از فروش طولانی مدت هستند که در مجموع خیال مشتری را از بابت حل هرگونه مشکل احتمالی راحت می‌کنند.

 

شاید اگر شما هم از جمله افرادی باشید که برای سلامتی خود اهمیت زیادی قائل باشید، استفاده از آب شرب سالم و بهداشتی را در اولویت‌های خود قرار داده باشید و به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باشید. امروزه مشکلات بهداشتی باعث شده تا کارخانه‌های زیادی در کل دنیا به دنبال ساخت و تولید تصفیه آب باشند و هر یک در راستای تحقیق و توسعه‌ی خود از تکنولوژی‌های خاص ولی تقریباً مشابه به هم برای ساخت دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می‌کنند.

کشورهای آمریکا و آلمان شاید به لحاظ تولیدات لوازم خانگی با کیفیت از جمله دستگاه تصفیه آب زبانزد باشند ولی به دلیل تحریم‌ها و همچنین تکنولوژی‌های به کار رفته در تصفیه آب خانگی ساخت این کشورها قیمت بسیار بالایی نسبت به برندهای دیگر از جمله دستگاه تصفیه آب تایوانی دارند و ضمن اینکه با ورود این محصولات به ایران ممکن است خدمات پس از فروش مناسب برای آنها به راحتی قابل دسترس نباشد.

آب تصفیه کن تایوانی اصل

اما در همین نزدیکی ما دو کشور چین و تایوان از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آب تصفیه کن در جهان هستند که محصولات آن‌ها گاهاً بسیار هم شناخته شده است. در این میان کشور تایوان به عنوان یکی از قطب‌های اثرگذار در صنعت تولید دستگاه تصفیه آب خانگی محصولات با کیفیت و بسیار مناسبی را از نظر قیمت تولید و به بازار کشورهای دیگر از جمله ایران عرضه می‌کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای خانه است. چرا که دستگاه تصفیه آب تایوانی به عنوان یک دستگاه تصفیه آب پیشرو و نوآور در دنیا شناخته شده است و حتی بسیاری از ابتکارات و نوآوری‌های به کار گرفته شده در برخی از انواع تصفیه آب تایوانی مانند دستگاه تصفیه آب سافت واتر به عنوان الگوی بسیاری از کشورهای پیشرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کشور تایوان در زمینه‌ی دستگاه تصفیه آب باید به شرکت تصفیه آب سافت واتر، CCK Taiwan ، آکوا واتر، پوریکام، واتر تک و بسیاری دیگر از شرکت‌ها اشاره کرد. بی‌تردید در این میان شرکت تصفیه آب سافت واتر و همچنین آکوا واتر و CCK را می‌توان از پرچم‌داران صنعت تولید تصفیه آب نامید.

نکته‌ی مهم دیگر در دستگاه تصفیه آب تایوانی مشتری‌مداری و شیوه‌ی نگاه آن‌ها به کیفیت بدنه و کیفیت آب خروجی از دستگاه می‌باشد. به عنوان مثال دستگاه تصفیه آب سافت واتر تحت لیسانس شرکت‌های تولیدکننده دستگاه تصفیه آب آمریکایی است و تمامی استانداردهای جهانی تولیدات تصفیه آب خانگی سافت واتر را تأیید کرده‌اند.

وسعت تولید دستگاه تصفیه آب تایوانی به حدی است که به راحتی تمامی خانواده‌ها در ایران و در هر منطقه از کشور می‌توانند بدون تردید یکی از این دستگاه‌ها را برای مصارف خانگی و یا صنعتی خود خریداری نمایند. قیمت دستگاه تصفیه آب cck تایوانی و حتی قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب (aqua pro) که هر دو از بهترین تولیدات تایوان هستند در مقایسه با برخی از برند‌های آمریکایی و اروپایی بسیار ناچیز است ولی کیفیت آب خروجی این دستگاه گاهاً از دستگاه‌های سایر کشورهای بسیار بالاتر است.

 قیمت تصفیه آب تایوانی

راهنمای خرید آب تصفیه کن تایوانی

عموماً دستگاه تصفیه آب تایوانی در هر کجا که مرکز فروش داشته باشد، مرکزی تحت عنوان خدمات پس از فروش و تعمیرات را نیز دارد. تصفیه آب سافت واتر، CCK، آکوا واتر، پیوریکام و بسیاری دیگر از برندهای تایوانی در ایران دارای نمایندگی فعال هستند و به همین دلیل قیمت تمام شده تصفیه آب خانگی تایوانی مانند قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی CCK به نسبت سایر برند‌ها کمتر است. ضمن اینکه روابط خوب اقتصادی کشور تایوان با ایران باعث شده تا قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب  هم در ایران به نسبت مناسب باشد و این دلیلی بر بد بودن و یا ضعیف بودن کیفیت این دستگاه‌ها نیست.

پایین بودن قیمت دستگاه تصفیه آب CCK ساخت تایوان و یا قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی (aqua pro) و همچنین سایر برندهای تصفیه آب تایوانی البته تنها شامل حال ایران نیست. این دستگاه‌ها در تمام دنیا رنج قیمت مناسبی دارند و شاید عمده‌ترین دلیل آن هم ارزان بودن قیمت نیروی کار در این کشور در حال توسعه باشد.

یک دستگاه تصفیه آب خوب دستگاهی است که ضمن ارائه‌ی بهترین کیفیت خروجی آب با بهترین قطعات و لوازم جانبی، خدمات پس از فروش مناسبی هم در کشورهای طرف قرارداد خود داشته باشد. بی‌شک تایوان از کشورهای متعهد در این زمینه، خود را نشان داده است و به خوبی می‌توان این مهم را از خدمات به موقع و قیمت مناسب تجهیزات مصرفی و یدکی دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران و سایر مناطق دنیا متوجه شد.

هم اکنون شرکت راد گستر نوین به عنوان بزرگ‌ترین شرکت واردات انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران مانند تصفیه آب سافت واتر،CCK ، آکوا پرو و سایر برند‌های دستگاه تصفیه آب تایوانی افتخار دارد تا قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب (aqua pro) تایوانی را به همراه بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا، Soft water و انواع دیگر دستگاه تصفیه آب در ایران را با قیمت پایه و کم‌ترین قیمت، به مشتریان خود از طریق فروش در مراکز نمایندگی‌ها و یا درگاه‌ اینترنتی شرکت با ضمانت اصل بودن ارائه نماید.

مطالب مرتبط:

دستگاه تصفیه آب آمریکایی یا تایوانی

راهنمای تشخیص دستگاه تصفیه اصل و فیک تقلبی

 

پرسش و پاسخ

 

مرکز خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران کجاست؟

برای خرید آنلاین بهترین مارک آب تصفیه کن های اصل تایوان می توانید به سایت راد گستر نوین مراجعه کنید و از هزینه و انواع مدل های دستگاه های تصفیه آب در این مرکز اطلاع کسب کنید.

قیمت و هزینه نصب دستگاه تصفیه آب توسط شما چقدر است؟

در حال حاضر قیمت بهترین دستگاه های تصفیه آب ما بین 2 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان بوده و با توجه به اینکه لوازم و قطعات دستگاه ها از تایوان وارد می شوند وابسته به قیمت دلار است. همچنین هزینه نصب و ارسال توسط ما رایگان می باشد.

آیا مشاوره و راهنمای خرید قبل از سفارش دارید؟

بله شما می توانید از طریق تلفن، موبایل، تلگرام و واتساپ با پشتیبانی راد گستر نوین تماس گرفته و جهت خرید و انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مناسب منطقه شما راهنمایی و مشاوره دریافت نمایید.

قیمت آب تصفیه کن تایوانی

جهت مشاهده مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا تایوانی، سافت واتر و آکواپرو اصل تایوان به لینک محصولات زیر مراجعه نمایید.