0.00 (0 رای)

شاید اگر شما هم از جمله افرادی باشید که برای سلامتی خود اهمیت زیادی قائل باشید، استفاده از آب شرب سالم و بهداشتی را در اولویت‌های خود قرار داده باشید و به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باشید. امروزه مشکلات بهداشتی باعث شده تا کارخانه‌های زیادی در کل دنیا به دنبال ساخت و تولید تصفیه آب باشند و هر یک در راستای تحقیق و توسعه‌ی خود از تکنولوژی‌های خاص ولی تقریباً مشابه به هم برای ساخت دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می‌کنند.

کشورهای آمریکا و آلمان شاید به لحاظ تولیدات لوازم خانگی با کیفیت از جمله دستگاه تصفیه آب زبانزد باشند ولی به دلیل تحریم‌ها و همچنین تکنولوژی‌های به کار رفته در تصفیه آب خانگی ساخت این کشورها قیمت بسیار بالایی نسبت به برندهای دیگر از جمله دستگاه تصفیه آب تایوانی دارند و ضمن اینکه با ورود این محصولات به ایران ممکن است خدمات پس از فروش مناسب برای آنها به راحتی قابل دسترس نباشد.

 

دستگاه تصفیه آب تایوانی

 

اما در همین نزدیکی ما دو کشور چین و تایوان از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان دستگاه تصفیه آب در جهان هستند که محصولات آن‌ها گاهاً بسیار هم شناخته شده است. در این میان کشور تایوان به عنوان یکی از قطب‌های اثرگذار در صنعت تولید دستگاه تصفیه آب خانگی محصولات با کیفیت و بسیار مناسبی را از نظر قیمت تولید و به بازار کشورهای دیگر از جمله ایران عرضه می‌کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای خانه است. چرا که دستگاه تصفیه آب تایوانی به عنوان یک دستگاه تصفیه آب پیشرو و نوآور در دنیا شناخته شده است و حتی بسیاری از ابتکارات و نوآوری‌های به کار گرفته شده در برخی از انواع تصفیه آب تایوانی مانند دستگاه تصفیه آب سافت واتر به عنوان الگوی بسیاری از کشورهای پیشرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کشور تایوان در زمینه‌ی دستگاه تصفیه آب باید به شرکت تصفیه آب سافت واتر، CCK، آکوا واتر، پوریکام، واتر تک و بسیاری دیگر از شرکت‌ها اشاره کرد. بی‌تردید در این میان شرکت تصفیه آب سافت واتر و همچنین آکوا واتر و CCK را می‌توان از پرچم‌داران صنعت تولید تصفیه آب نامید.

نکته‌ی مهم دیگر در دستگاه تصفیه آب تایوانی مشتری‌مداری و شیوه‌ی نگاه آن‌ها به کیفیت بدنه و کیفیت آب خروجی از دستگاه می‌باشد. به عنوان مثال دستگاه تصفیه آب سافت واتر تحت لیسانس شرکت‌های تولیدکننده دستگاه تصفیه آب آمریکایی است و تمامی استانداردهای جهانی تولیدات تصفیه آب خانگی سافت واتر را تأیید کرده‌اند.

وسعت تولید دستگاه تصفیه آب تایوانی به حدی است که به راحتی تمامی خانواده‌ها در ایران و در هر منطقه از کشور می‌توانند بدون تردید یکی از این دستگاه‌ها را برای مصارف خانگی و یا صنعتی خود خریداری نمایند. قیمت دستگاه تصفیه آب cck و حتی قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب (aqua pro) که هر دو از بهترین تولیدات تایوان هستند در مقایسه با برخی از برند‌های آمریکایی و اروپایی بسیار ناچیز است ولی کیفیت آب خروجی این دستگاه گاهاً از دستگاه‌های سایر کشورهای بسیار بالاتر است.

 تصفیه آب خانگی تایوانی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

 

عموماً دستگاه تصفیه آب تایوانی در هر کجا که مرکز فروش داشته باشد، مرکزی تحت عنوان خدمات پس از فروش و تعمیرات را نیز دارد. تصفیه آب سافت واتر، CCK، آکوا واتر، پیوریکام و بسیاری دیگر از برندهای تایوانی در ایران دارای نمایندگی فعال هستند و به همین دلیل قیمت تمام شده تصفیه آب خانگی تایوانی مانند قیمت دستگاه تصفیه آب CCK به نسبت سایر برند‌ها کمتر است. ضمن اینکه روابط خوب اقتصادی کشور تایوان با ایران باعث شده تا قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب(aqua pro) هم در ایران به نسبت مناسب باشد و این دلیلی بر بد بودن و یا ضعیف بودن کیفیت این دستگاه‌ها نیست.

پایین بودن قیمت دستگاه تصفیه آب CCK و یا قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی (aqua pro) و همچنین سایر برندهای تصفیه آب تایوانی البته تنها شامل حال ایران نیست. این دستگاه‌ها در تمام دنیا رنج قیمت مناسبی دارند و شاید عمده‌ترین دلیل آن هم ارزان بودن قیمت نیروی کار در این کشور در حال توسعه باشد.

یک دستگاه تصفیه آب خوب دستگاهی است که ضمن ارائه‌ی بهترین کیفیت خروجی آب با بهترین قطعات و لوازم جانبی، خدمات پس از فروش مناسبی هم در کشورهای طرف قرارداد خود داشته باشد. بی‌شک تایوان از کشورهای متعهد در این زمینه، خود را نشان داده است و به خوبی می‌توان این مهم را از خدمات به موقع و قیمت مناسب تجهیزات مصرفی و یدکی دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران و سایر مناطق دنیا متوجه شد.

هم اکنون شرکت راد گستر نوین به عنوان بزرگ‌ترین شرکت واردات انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران مانند تصفیه آب سافت واتر،CCK ، آکوا پرو و سایر برند‌های دستگاه تصفیه آب تایوانی افتخار دارد تا قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب (aqua pro) تایوانی را به همراه بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب CCK، دستگاه تصفیه آب سافت واتر و انواع دیگر دستگاه تصفیه آب در ایران را با قیمت پایه و کم‌ترین قیمت، به مشتریان خود از طریق فروش در مراکز نمایندگی‌ها و یا درگاه‌ اینترنتی شرکت با ضمانت اصل بودن ارائه نماید.

 

 

رفرنس:
https://www.pureaqua.com/reverse-osmosis-water-treatment-in-taiwan/
https://www.aquataiwan.net/en_US/exh/show/prefix/list.html

امتیازات

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظر و بررسی کاربران

اضافه کردن نظر

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب