نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی CCK

امروزه ضرورت استفاده از آب آشامیدنی و نقش آن در سلامتی انسان بر هیچ‌کس پوشیده نیست. پزشکان معتقدند یکی از راه‌های بیمار نشدن استفاده از آب آشامیدنی سالم است؛ زیرا بخش قابل‌توجهی از همه‌ی اندام‌های بدن را آب تشکیل می‌دهد و اگر آب آشامیدنی ما سالم باشد، این اندام‌ها نیز به درستی کار خواهند کرد. با توجه به همین ضرورت افراد زیادی هستند که تصمیم می‌گیرند به نوشیدن آب سالم روی بیاورند و به همین خاطر تصمیم به خرید دستگاه آب تصفیه کن می‌گیرند.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه هوای منزل

یکی از مشکلات زندگی در دنیای مدرن مواجه شدن با انواع آلودگی‌ها از قبیل آلودگی آب و آلودگی هوا است؛ آب و هوا دو منبع حیاتی برای زندگی بشر به شمار می‌روند که بدون هیچ‌کدام از آن‌ها امکان ادامه‌ی زندگی حتی برای چند دقیقه وجود ندارد. البته با پیشرفت علم و تکنولوژی راهکارهایی برای از بین بردن این دو نوع آلودگی ایجاد شده است و می‌توان با استفاده از انواع دستگاه‌های تصفیه کن مانند دستگاه تصفیه آب و دستگاه تصفیه هوا تا حدی این مشکل را برطرف کرد.

ادامه مطلب...

خرید دستگاه تصفیه آب

بسیاری از افراد در مناطق مختلف کشور ما به دلیل کیفیت نامناسب آب آشامیدنی تصمیم می‌گیرند که یک دستگاه تصفیه آب بخرند. خرید دستگاه تصفیه آب خانگی همانند خرید سایر لوازم خانگی نیاز به تحقیقات زیاد دارد و باید نکات زیادی را در نظر گرفت تا بتوان یک دستگاه مناسب را برای خرید انتخاب کرد. با توجه به اهمیت این مسئله تصمیم داریم در این مقاله نکاتی را درباره‌ی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، شرایط فروش دستگاه تصفیه آب و معرفی دو برند معروف که محصولاتشان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می‌شوند، داشته باشیم.

ادامه مطلب...

قیمت فیلتر قلیایی کننده آب

در دستگاه‌های تصفیه آب فیلترهای مختلفی وجود دارد که هر کدام کار معینی را انجام می‌دهند؛ برخی از فیلترها آلاینده‌های فیزیکی آب را از آن جدا می‌کنند، برخی دیگر نیز طعم، بو و مزه‌ی آب را از بین می‌برند و برخی دیگر از فیلترها مانند فیلترهای معدنی عناصر مفیدی مانند منیزیم و پتاسیم را به آب اضافه می‌کنند تا به آن خاصیت بیش‌تری ببخشند. یکی از انواع فیلتر تصفیه آب که در برخی از دستگاه‌ها وجود دارد، فیلتر آلکالاین است که به آن فیلتر قلیایی یا فیلتر قلیایی کننده آب نیز گفته می‌شود.

ادامه مطلب...

تصفیه آب سی سی کا

بسیاری از افراد تصمیم دارند یک دستگاه تصفیه آب خانگی خریداری کنند، اما به دلیل تنوع محصولات موجود در بازار از نظر کیفیت و قیمت نمی‌دانند که دقیقاً نیازشان چیست و کدام محصول برای آن‌ها مناسب‌تر است. همچنین محصولات تقلبی تصفیه آب در بازار زیاد شده‌اند و این مسئله سبب شده تا افراد نتوانند به راحتی اعتماد کنند و دچار نوعی سردرگمی در هنگام خرید شوند.

ادامه مطلب...

شرکت تصفیه آب خانگی

اگرچه شرکت‌های مختلفی در زمینه‌ی دستگاه تصفیه آب فعالیت می‌کنند، اما روشن است که سطح خدماتی که در زمینه‌ی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی ارائه می‌دهند با یکدیگر متفاوت است و تنها تعداد معدودی از شرکت‌ها بهترین خدمات و محصولات را در اختیار مشتریان می‌گذارند. بازار پر شده است از محصولات تقلبی و غیر اصل که خرید تصفیه آب خانگی را کار بسیار دشواری برای خریداران دستگاه تصفیه آب نموده و انتخاب فروشگاه و محصول را برای آن‌ها مشکل کرده است.

ادامه مطلب...

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب