ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه کن آب خانگی

امروزه با آلوده شدن بیشتر منابع آب در جهان، ضرورت استفاده از تصفیه کننده‌های آب بر کسی پوشیده نیست. چرا که، آبی که می‌نوشیم، ممکن است شامل خاک، مواد معدنی، مواد شیمیایی و سایر ناخالصی‌هایی باشد که ضمن ناسالم بودن، در طعم و بوی آن نیز تأثیر می‌گذارد. بعضی از این آلاینده‌ها می‌تواند سلامتی شما را به خطر اندازد، به ویژه اگر آب مصرفی، حاوی موجودات میکروسکوپی و باکتری‌هایی باشد که عامل ایجاد بیماری‌های جدی هستند.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله‌ای قلیایی

هیچ چیز برای سلامتی شما مهم‌تر از آب نیست. اگر شما تاریخ زندگی انسان‌ها را مطالعه کرده باشید، می‌دانید که همیشه در کنار یک منبع تمیز آب، زندگی وجود داشته است. یک فرد می‌تواند 7 روز بدون غذا زنده بماند، اما بدون آب نمی‌تواند بیش از 3 روز دوام بیاورد. آب 70٪ از کل بدن انسان را تشکیل می‌دهد. به همین دلیل است که آب مهم‌ترین ماده برای زندگی در سیاره زمین است.

ادامه مطلب...

Examining the types of water purifiers

آب یکی از ضروری‌ترین نیازهای بدن ما است و مصداق آن جمله‌ی معروف "آب مایه حیات است" می‌‌باشد، اما موضوعی که اهمیت دارد این است که آبی که توسط افراد مصرف می‌گردد باید دارای حداقل استانداردهایی باشد تا از بروز مشکلات ناشی از آب آلوده پیشگیری شود. امروزه با پیشرفت علم اهمیت این موضوع بیش از پیش آشکار شده است و همواره مهندسان و طراحان در جستجوی راه‌حلی برای بر طرف کردن این مشکل بوده‌اند.

ادامه مطلب...

اسمز معکوس در تصفیه آب چیست

یکی از روش‌های بسیار معمول که در سال‌های اخیر برای تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار گرفته است روش اسمز معکوس است. شاید برای شما هم این سؤال پیش آمده باشد که تصفیه آب اسمز معکوس چیست؟ سیستم RO چیست و اینکه دستگاه‌های اسمز معکوس چه کاری انجام می‌دهند؟ در این مقاله به تشریح این موضوع خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب...

Best water purifier

این روزها به راحتی نمی‌توان آب آشامیدنی تمیز و پاکیزه را در هر جایی پیدا کرد. رشد جمعیت، توسعه‌ی صنعتی و تخریب محیط‌زیست همه دلیل این گفته می‌باشد. با توجه به این وضعیت باید از تکنیک‌های تصفیه آب استفاده کرد که طبیعتاً با توجه به حجم آب و آلاینده‌های مسیر لوله‌ها، بهترین دستگاه تصفیه آب نوع خانگی آن است.

ادامه مطلب...

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر

یکی از اصلی‌ترین شرایط بازدید و نگهداری دستگاه‌ تصفیه آب سافت واتر، تعویض فیلتر تصفیه آب آن در دوره‌های زمانی مشخص شده در دفترچه‌ی راهنمای دستگاه می‌باشد. تصفیه آب سافت واتر یکی از نمونه‌های موفق تولید شده در موضوع تصفیه آب خانگی می‌باشد ولی اگر به موقع برای تعویض فیلتر‌های آن اقدام نشود، نه تنها نتیجه‌ی دلخواه را نخواهید گرفت و آب از درصد تصفیه کافی برخوردار نخواهد بود، بلکه به دلیل کثیفی این فیلترها دستگاه خیلی زود فرسوده خواهد شد و عمر مفید کمتری خواهد داشت.

ادامه مطلب...

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب