فناوری غشا (ممبران) طی دهه گذشته به یک فناوری تفکیک بزرگ تبدیل شده است. قدرت اصلی فناوری غشا در این حقیقت است که بدون افزودن مواد شیمیایی و با استفاده انرژی نسبتاً پایینی کار می‌کند و هدایت آسان و ترتیب مناسب فرآیند است.

ادامه مطلب...

آب سخت مواد معدنی مختلفی مانند کلسیم و منیزیم را دربر دارد (شاید فکر کنید که برای شما بسیار خوب است و تا اندازه ای این امر صحیح خواهد بود). هر شخصی به مقادیر خاصی از این مواد درون بدن خود نیاز دارد. برای نمونه کلسیم برای اطمینان از اینکه استخوان‌های شما قوی و سالم هستند مناسب است و منیزیم نیز همین کارها را انجام می‌دهند و همچنین به پردازش چربی و پروتئین توسط بدن کمک می‌کند.

ادامه مطلب...

دو ماده با نام کلسیم و منیزیم آب را سخت می‌کنند و می‌توانند به طور غیر قابل باوری مشکل‌ساز باشند. آن دو ماده زمانی که به هم می‌رسند به یکدیگر می‌چسبند و علاوه بر این به سطح داخلی لوله‌های آب شما نیز می‌چسبند. این مواد همچنین به تمام بخش‌های درون وسایلی از خانه شما می‌چسبند که از آب استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب...

دلایل و تأثیرات آب آلوده

اکنون به این مسئله می پردازیم که آب شما چگونه می‌تواند آلوده شده و چه تأثیراتی ممکن است داشته باشد. بسیاری از شما از قبل می‌دانید که فلوراید به صورت روال عادی به آب آشامیدنی اضافه می‌شود و این امر سال‌ها پیش اتفاق افتاد تا از مشکلاتی مانند پوسیدگی دندان جلوگیری شود.

ادامه مطلب...

مقدار مصرف آب در کودکان

آب یکی از ضروری ترین مواد مصرفی بدن انسان است. ما انسانها می توانیم بدون غذا هفته ها زنده بمانیم. اما بدون آب فقط چند روز. دلیلش این است که درصد زیادی از تمامی اجزای بدن ما از آب تشکیل شده اند، و بدن ما جهت انجام عملیات فیزیولوژیکی خود، نیاز به آب زیادی دارد.

ادامه مطلب...

آشنایی با دستگاه های تصفیه آب 7 مرحله ای

همانطور که می دانید دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای فیلترهای مختلف و با عملکرد گوناگون هستند. در یک دستگاه شش مرحله ای که امروزه از پیشرفته ترین دستگاه های تصفیه محسوب می شوند، هر مرحله به عهده یک فیلتر می باشد. هر یک از این فیلترها با انجام فرآیندی خاص خود، یک مرحله از مراحل کلی تصفیه آب را گذرانده و این چرخه را تکرار می کنند.

ادامه مطلب...

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب