آب قلیایی چیست؟

انتخاب یک دستگاه تصفیه آب عالی بسیار مهم است؛ زیرا سلامت عمومی بدن ما در گرو کیفیت آبی است که می‌نوشیم و اگر دستگاه تصفیه شده از کیفیت و کارایی مطلوبی برخوردار نباشد، ممکن است به سلامتی ما آسیب هایی وارد کند. البته انتخاب یک دستگاه مناسب کار چندان راحتی نیست؛ زیرا فاکتورهای مهمی وجود دارد که برای انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید بدان‌ها توجه نمود.

ادامه مطلب...

Guide to buying the best water purifier

نارضایتی از آب شرب شهری این روزها چیز عجیبی نیست و بیش‌تر افراد در اثر مصرف این آب‌ها دچار بیماری‌های متعددی می‌شوند. اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید، باید به شما به دو دلیل تبریک بگوییم. نخست اینکه شما به ضرورت داشتنِ یک دستگاه تصفیه آب خانگی واقف هستید و این نشان‌دهنده‌ی اهمیت شما به سلامت خودتان و خانواده است و

ادامه مطلب...

معرفی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شما می‌توانید بدون غذا برای چند هفته زنده بمانید زیرا بدن شما به تدریج با استفاده از چربی و پروتئین ذخیره شده و تبدیل آن به انرژی به فعالیت خود ادامه می‌دهد اما اگر مصرف آب را قطع کنید، ظرف چند روز خواهید مرد زیرا آب برابر با زندگی است. حدود دو سوم بدن انسان را آب تشکیل داده است حتی 75 درصد بدن نوزادان آب است و استخوان‌های بدن که فکر می‌کنید کاملاً جامد هستند،

ادامه مطلب...

­آیا شما هم به یک فیلتر آب خانگی نیاز دارید؟

سیستمهای تصفیه آب خانگی یکی از محبوبترین راه‌حلهای فیلتر کردن است که در حال حاضر در سراسر کشور استفاده میشود. علت محبوبیت فیلتر تصفیه آب این است که بسیار کاربردی و مؤثر بوده و آب‌های با کیفیت بالا تولید میکنند اما چه تعداد از ما با علم اقدام به خرید فیلتر آب خانگی میکنیم؟ آیا از فواید فیلتر آب و حتی قیمت فیلتر آب خانگی اطلاعی داریم؟

ادامه مطلب...

اساس کار دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس RO

اگر جزو کاربران دستگاه تصفیه آب خانگی هستید و یا مدتی است که قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید، احتمالاً عبارت اسمز معکوس زیاد به گوشتان خورده است. اگرچه مدل‌های مختلفی از دستگاه‌های تصفیه آب در بازار وجود دارد، اما همه آن‌ها از روش اسمز معکوس در تصفیه آب بهره نمی‌گیرند.

ادامه مطلب...

تصفیه آب خانگی راد گستر نوین

در مناطق مختلف کشور ما کیفیت آب آشامیدنی که در شبکه‌های آب‌رسانی شهری جریان دارد، متفاوت است. به همین خاطر معمولاً افراد تصمیم به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می‌گیرند. بسیاری از افراد قصد خرید دستگاه تصفیه آب دارند اما نمی‌دانند که دقیقاً چه محصولی مناسب آن‌ها است و کدام برند بهترین دستگاه تصفیه آب را تولید می‌کند.باید گفت که خرید دستگاه تصفیه آب در حالت عادی کار چندان ساده‌ای نیست و به عوامل زیادی باید توجه داشت تا بتوان در انتخاب محصول با کیفیت درست تصمیم گرفت.

ادامه مطلب...

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب