راهنما و آموزش تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی

امروزه دستگاه‌های تصفیه آب از جمله دستگاه‌های پر کاربرد و مهم در لوازم خانگی هستند. در برخی موارد تعمیرات دستگاه تصفیه آب نیاز به مهارت و تسلط بالایی می‌باشد و البته گاهی این تعمیرات می‌تواند توسط کاربران این دستگاه انجام شود. برخی از برند‌های موجود در ایران برای تعمیر و عیب یابی دستگاه دارای واحد‌های پشتیبانی مرتبط هستند و برای حل مشکل خود می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

ادامه مطلب...

ترتیب قرارگیری فیلتر‌های دستگاه تصفیه آب

مهم‌ترین بخش دستگاه تصفیه آب خانگی فیلترها هستند که انواع مختلفی دارند و تصفیه آب توسط آن‌ها انجام می‌شود. بسیاری از افرادی که اقدام به خرید تصفیه آب می‌کنند، درباره فیلترها، کارکرد و همچنین زمان تعویض آن‌ها اطلاعات چندانی ندارند. به همین خاطر ما در این مقاله تصمیم گرفتیم ضمن معرفی انواع فیلتر تصفیه آب شما را با نحوه کار دستگاه تصفیه آب، نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب، روش نصب فیلتر ممبران و ترتیب فیلترهای تصفیه آب آشنا کنیم.

ادامه مطلب...

علت قرمز شدن چراغ فیلتر یخچال سامسونگ چیست

بیشتر افراد استفاده از یخچال‌‌های ساید با ساید را به استفاده از یخچال و فریزرهای معمولی ترجیح می‌دهند و این مسئله به دلیل مزیت‌هایی است که این نوع از یخچال‌ها دارند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌‌های یخچال ساید بای ساید امکان تصفیه آب است که این کار را از طریق سیستم تصفیه آب طراحی شده در این یخچال‌ها و با استفاده از فیلتر تصفیه آب مخصوص انجام می‌شود.

ادامه مطلب...

قیمت برترین دستگاه تصفیه هوا خانگی

مشکل آلودگی هوا یکی از بزرگ‌ترین معضلات جامعه امروز است که حل آن هم در کوتاه مدت و به راحتی انجام پذیر نیست؛ هرساله چند هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم به دلیل آلودگی هوا جان خود را از دست می‌دهند. اما به دلیل آن که این معضل اثرات خود را بر سلامتی انسان در بلندمدت برجای می‌گذارد، کمتر کسی به خاطر آن احساس خطر می‌کند و یا به فکر راه چاره می‌افتد.

ادامه مطلب...

Homemade sweetener sale

برخی از افراد قصد خرید آب شیرین کن را دارند اما هنوز به درستی نمی‌دانند که آب شیرین کن چیست و چه فوایدی دارد. همچنین بسیاری از افراد از شرایط فروش دستگاه آب شیرین کن خانگی چندان اطلاعی ندارند و نمی‌دانند که در انتخاب دستگاه آب شیرین کن باید به چه نکاتی توجه کنند.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی

دستگاه‌های تصفیه آب بر حسب کارکرد و حجم تصفیه آب به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که عبارتند از: دستگاه تصفیه آب خانگی، تصفیه آب نیمه صنعتی و دستگاه تصفیه آب صنعتی. هر کدام از این سه نوع دستگاه ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و لازم است که خریداران تصفیه آب قبل از انتخاب محصول، درباره تفاوت‌ها و این کارکردهای سه گانه اطلاعاتی را کسب کنند.

ادامه مطلب...

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب