برای انتخاب یک دستگاه تصفیه آب مناسب باید معیار‌های مختلفی را در نظر بگیرید. این معیار‌ها می‌توانند دامنه گسترده‌ای داشته باشند و از کیفیت تا خدمات پس از فروش و قیمت را پوشش دهند. در حال حاضر سافت واتر اصل تایوان را به نوعی می‌توان بهترین دستگاه تصفیه آب دانست. این انتخاب هم از نظر قیمت تصفیه آب سافت واتر هست و هم به خاطر قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر که از نمایندگی سافت واتر در ایران می‌توانید به سادگی تهیه کنید.

جالب است بدانید حتی نصب تصفیه آب soft water توسط نمایندگی سافت واتر در ایران به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود. سافت واتر تایوانی جزء برند‌های وارداتی محسوب می‌شود اما خدمات پس از فروش آن همانند یک برند داخلی فعال است. از طرفی قیمت تصفیه اب تایوان اصل کاملا قابل رقابت با برند‌های دیگر بوده و این باعث شده تا تصفیه آب خانگی سافت واتر جزء برترین برند‌های حال حاضر بازار ایران باشد. سافت واتر اورجینال را می‌توانید از نمایندگی معتبر این برند تهیه نمایید.

نمایندگی سافت واتر در ایران

در حال حاضر شرکت راد گستر نوین نمایندگی اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر در ایران است. شرکت‌های وارداتی یا واسطه مختلفی هستند که خودشان را نمایندگی سافت واتر در ایران معرفی می‌کنند، اما آنها اصلا خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه نمی‌دهند. پیش از خرید سافت واتر تایوانی باید در مورد نمایندگی آن در ایران تحقیق کنید. حتی اگر بهترین دستگاه تصفیه آب را خریداری کنید و خدمات پس از فروش نداشته باشد، قطعا به سرعت دچار مشکل خواهید شد. فراموش نکنید که دستگاه تصفیه آب دارای لوازم مصرفی (فیلتر) است و باید یک شرکت معتبر آنها را همواره برای شما تامین کند.

انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تصفیه آب خانگی سافت واتر همانند سایر برند‌های داخل بازار تنوع محصولات مختلفی دارد. شاید اگر از نظر قیمتی این تنوع را بررسی کنید، خواهید دید که دامنه گسترده‌ای از قیمت‌های متنوع را سافت واتر اصل تایوان در نظر گرفته تا نظر تمام مشتریان را به خود جلب نماید.

قیمت تصفیه اب سافت واتر تایوان بسیار متنوع بوده و هر مشتری با توان مالی یا شرایط منحصر به فرد خود قادر است یک تصفیه آب خانگی سافت واتر تهیه کند.
سافت واتر اورجینال دارای تنوع در ابعاد، اشکال، نحوه تصفیه بوده و همچنین قیمت تصفیه آب سافت واتر نیز متنوع است.

در ابتدا باید گفت که تصفیه آب خانگی سافت واتر دارای دو نوع اسمز معکوس و غیر اسمتز معکوس است. مدل‌های اسمز معکوس باید به برق متصل شوند و دارای مخزن هستند در حالی که دستگاه‌های غیر معکوس نیازی به برق نداشته و مخزن نیز ندارند. تنها یک مدل سافت واتر اورجینال غیر اسمز معکوس داخل بازار وجود دارد.
مدل Soft Water-UF-29U1 دارای سیستم تصفیه توربینی بوده و تنها آب را تا سه مرحله ابتدایی فیلتر می‌کند. این نوع از تصفیه آب خانگی سافت واتر نیازی به برق ندارد و برای مناطقی که سیم‌کشی برق ندارند بسیار مناسب است. این نوع از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر زیرکابینتی بوده و فضای زیادی را از شما اشغال نمی‌کند. قیمت این محصول حدود 585 هزار تومان بوده و واقعا مقرون به صرفه است. البته کارایی این مدل سافت واتر تایوانی کاملا محدود بوده و تنها نیاز به سه فیتلر برای تعویض دارد.

با توجه به نکات ذکر شده، قطعا باید انتظار داشته باشید که تمامی مدل‌های دیگر سافت واتر اورجینال اسمز معکوس باشند. زمانی که دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس باشد، باید از نظر تعداد فیلتر و مراحل مختلف تصفیه آب آنها را بررسی کرد. حتی در مورد سافت واتر اورجینال باید شکل آنها نیز بررسی گردد.

از نظر شکل، دستگاه سافت واتر اصل تایوان به دو حالت دیده می‌شود. حالت اول به شکل زیرسینکی و حالت دوم به شکل کیسی. شکل زیرسینکی از نامش مشخص است که باید در زیر سینک ظرفشویی نصب شود. حال دوم یعنی کیسی، تصفیه آب خانگی سافت واتر دقیقا همانند یک کیف دستی کوچک است که به راحتی می‌توانید آن را حمل کنید و در هر جایی حتی کنار سینک قرار دهید.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر
مدل soft water_case_ro7 به شکل کیسی طراحی شده و بسیار فضای کمی را اشغال می‌کند. شاید تصور کنید که به دلیل طراحی منحصر به فرد این دستگاه سافت واتر اصل تایوان، حجم مخزن آن باید کوچک باشد. جالب است بدانید که مخزن آن تانک پک 16 لیتری است و حتی 7 مرحله فیلتر را درون خود جای داده است.

مدل‌های کیسی یا همان کیفی بسیار محدود هستند و اکثر مدل‌ها به شکل زیرسینکی وجود دارند. مدل‌های زیرسینکی نیز بر اساس تعداد مراحل فیلتر کردن اب دسته بندی می‌شوند. قیمت تصفیه اب سافت واتر تایوان نیز بر همین اساس تغییر می‌کند. یعنی هرچقدر مراحل تصفیه آب بیشتر باشد، قیمت تصفیه آب سافت واتر نیز بیشتر خواهد بود.

تصفیه آب خانگی سافت واتر تصفیه آب را از شش مرحله تا هشت مرحله انجام می‌دهد. به باور غلط عموم مردم شاید اینکه دستگاه تصفیه آب را تنها در شش مرحله تصفیه می‌کند، یعنی کیفیت تصفیه قابل قبول نیست. جالب است بدانید که آب طی شش مرحله اولیه کاملا تصفیه می‌شود. یعنی یک دستگاه شش فیلتره سافت واتر اورجینال، کار تصفیه آب را به خوبی انجام می‌دهد. در مرحله هفتم آب یونیزه شده و به اصطلاح قلیایی می‌شود. آب قلیایی دارای خواص دارویی بوده و هیچ ارتباطی با تصفیه شدن آب ندارد. در مرحله هشتم نیز به آب نور ماورابنفش یا همان UVB تابیده می‌شود. با .تابش نور ماورابنفش 99.99 از موجودات زنده درون اب کشنده می‌شوند و آب هیچ خطری نخواهد داشت.

 

از طرفی برخی از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی سافت واتر قادر هستند در مرحله انتهایی به آب اکسیژن بیشتری اضافه کنند تا باعث شادابی شما شود. یا حتی در برخی مدل‌ها آب را به نوعی انرژی‌زا می‌کنند تا با نوشیدن آب حالت فیزیکی شما بهتر شود.

معمولا برای ایجاد طیف گسترده‌ای از محصولات و تنوع قیمت تصفیه آب سافت واتر، دستگاه‌های تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس 6 فیلتره، 7 فیلتره و 8 فیلتره دسته بندی می‌شوند.

قیمت دستگاه تصفیه اب soft water

قیمت تصفیه اب سافت واتر تایوان همانطور که ذکر کردیم بر اساس تعداد مراحل تصفیه آب، شکل ظاهری و همچنین اسمز معکوس بودن یا نبودن مشخص می‌شود. در حال حاضر تنها یک مدل بدون اسمز معکوس از سافت واتر تایوانی وجود دارد که قیمت آن حدود 585 است. این دستگاه بدون برق کار می‌کند و تصفیه آب را تنها در سه مرحله انجام می‌دهد.
در بین دستگاه‌های اسمز معکوس، باید تعداد فیلتر و امکانات متفاوت آنها را در نظر گرفت.

پس از دستگاه سه فیلتره غیر اسمز معکوس، تصفیه آب خانگی سافت واتر شش فیلتره گزینه مناسبی خواهد بود. این دستگاه آب را تا شش مرحله به صورت کامل تصفیه کرده و دارای مخزنی 16 لیتره و شیر خروجی اهرمی است. قیمت این محصول 1,150,000 تومان بوده و RO97B5 نام دارد.

در بین دستگاه‌های شش فیلتره می‌توان به مدل RO49R7 اشاره کرد. این دستگاه حدود 1,380,000 تومان قیمت دارد و کیفیت آن کمی از مدل RO97B5 بهتر است. از نظر دقت تصفیه آب، هر دو مدل در یک جایگاه قرار دارند. در این مدل پمپ 125 PSI و ترانس‌های پرشر و لو پرشر وجود دارند. علاوه بر آن شیری برای تنظیم سختی آب در این مدل تعبیه شده است.

اگر قصد دارید کمی هزینه بیشتری کنید و علاوه بر تصفیه، کیفیت آب مصرفی خودتان را بهتر کنید، باید به سراغ مدل RO-ORP بروید. این مدل 1,450,000 تومان قیمت داشته و کار تصفیه آب را تا هفت مرحله انجام می‌دهد. در مرحله هفتم آب خروجی از دستگاه قلیایی بوده و خواص دارویی خواهد داشت.

جالب است بدانید با کمی هزینه بیشتر قادر هستید یک دستگاه هشت فیلتره اکسیژن ساز مدل RO8-OX سافت واتر اصل تایوان را تنها به قیمت 1,480,000 تومان تهیه نمایید. این دستگاه بعد از مرحله هفتم اکسیژن بیشتری را به آب اضافه می‌کند تا با نوشیدن آن احساس بهتری داشته باشید. در مرحله هشتم با تکنولوژی خاص سافت واتر تایوانی، ملکول‌های آب شکسته می‌شوند و به آب نوعی خاصیت انرژی‌زایی می‌دهد. همین موضوع را نیز می‌توانی دلیلی دانست تا بهترین دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی باشد.

در انتها اگر تمایل دارید تصفیه آب شما به صورت کامل انجام شود و هیچ گونه موجود زنده‌ای نیز درون آب مصرفی شما نباشد، باید به سراغ مدل هشت فیلتره RO-ORP-UV بروید. قیمت این محصول حدود 1,760,000 تومان است و قطعا با کیفیت‌ترین آب خروجی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

حال اگر علاقه‌ای به دستگاه تصفیه آب خانگی با اندازه بزرگ ندارید، می‌توانید به سراغ مدل کیفی soft water_case_ro7 بروید. این مدل فضای کمی را از شما اشغال می‌کند و می‌توانید آن را حتی کنار سینک نیز قرار دهید. قیمت این مدل حدود 1,670,000 تومان بوده و آب را تا هفت مرحله برای شما تصفیه می‌کند.

 

نصب دستگاه تصفیه آب

نصب تصفیه آب خانگی سافت واتر آنقدر دشوار نیست و با استفاده از دفترچه راهنما می‌توانید آن را نصب کنید. اما با این حال نمایندگی سافت واتر در ایران، نصب تصفیه آب soft water را به صورت کاملا رایگان انجام می‌دهد. شما حتی به صورت غیر‌حضوری می‌توانید تصفیه آب خانگی سافت واتر را خریداری کرده و آن را درب منزل خود به صورت رایگان تحویل بگیرید.

نصب تصفیه آب از جانب نمایندگی سافت واتر در ایران کاملا رایگان بوده و به نوعی تضمین کیفیت و کارایی محصول است. زمانی که متخصصان نمایندگی برای نصب دستگاه تصفیه آب مراجعه می‌کنند، دستگاه را کاملا تست کرده و به صورت سالم تحویل می‌دهند. بعد از تست و تحویل دستگاه کارت طلایی گارانتی یک ساله نیز صادر شده و تقدیم مشتری می‌گردد.

خرید سافت واتر اصل تایوان

برای خرید سافت واتر اصل تایوان می‌توانید به نمایندگی سافت واتر در ایران یعنی شرکت راد گستر نوین مراجعه کنید. حتی قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر داخل این نمایندگی بر اساس تعرفه اصلی ارائه می‌شود و شما می‌توانید به بهترین قیمت فیتلر تصفیه آب سافت واتر را تهیه کنید.

مزیت اصلی خرید از نمایندگی SoftWater در ایران، گارانتی 1 ساله طلایی، ارسال و نصب رایگان است. شما زمانی که از راد گستر نوین خرید داشته باشید، دستگاه به صورت سالم تحویل شما داده می‌شود و از همان روز گارانتی یک ساله شما آغاز خواهد شد. جالب است بدانید دلیل مقرون به صرفه بودن قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر، تعهد به پشتیبانی مادام‌العمر توسط این مجموعه است. این یعنی زمانی که شما قصد خرید سافت واتر اورجینال را داشته باشید، خیالتان از بابت تامین لوازم یدکی تا سالیان دراز راحت خواهد بود.

از طرف دیگر شرکت راد گستر نوین بر اصل مهم مشتری مداری و حفظ سلامت مردم، شرایط اقساطی برای فروش محصولات خود در نظر گرفته متاسفانه وضعیت نابسامان اقتصادی باعث شده بسیاری از افراد سلامت خود و خانواده‌شان را در نظر نگیرند. به همین دلیل این نمایندگی سافت واتر در ایران تلاش کرده تا با قرار دادن شرایط اقساطی باعث شود تا هر ایرانی قادر به خرید این محصول و استفاده از مزایای آن باشد.