قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت راد گستر نوین به عنوان وارد کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، گلچینی از برترین برندهای این نوع دستگاه ها را خدمت شما عزیزان ارائه می دهد. این دستگاه ها در دو نوع فیلتراسیون (UF) و اسمز معکوس (RO) ارائه شده اند که با توجه به نیاز مصرف کننده نسبت به وضعیت آب منطقه سکونت و بودجه او دستگاههای مختلفی با رنج قیمت گوناگون موجود می باشد. لازم به ذکر است تمامی دستگاه های تصفیه آب شرکت راد گستر نوین دارای استاندارد های جهانی NSF و WATER QUALITY و همچنین دارای گارانتی طلایی و خدمات رایگان ارسال و نصب می باشند.

از آنجا که این شرکت خود وارد کننده این دستگاه ها است، لذا سعی شده تا قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تا حد امکان مناسب نگاه داشته شده و در عین حال با بهترین کیفیت و برترین برندها با بهترین شرایط پرداخت به صورت نقد و اقساط ارائه میگردد تا مورد رضایت  مصرف کنندگان گرامی قرار بگیرد. همچنین قطعات جانبی و فیلترهای دستگاه تصفیه آب نیز با مناسب ترین قیمت ممکن عرضه می گردند. از آنجا که بخش بزرگی از فروشندگان آب تصفیه کن، واسطه فروش هستند با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که قیمت های مختلفی برای این دستگاه ها با برند و مدل یکسان وجود دارد. لذا پیشنهاد می شود جهت صرفه جویی در هزینه ها و خیالی آسوده در خرید دستگاه تصفیه آب و لوازم جانبی ، قطعات و خرید فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی ، حتما از شرکت های وارد کننده خرید نمایید تا از کیفیت برتر دستگاهها و همچنین از پشتیبانی طولانی مدت آنها به بهترین نحو بهره مند شوید، در زیر چند نوع از بهترین دستگاه های تصفیه آب شرکت راد گستر نوین که خود وارد کننده و عرضه کننده بهترین آب تصفیه کن های خانگی میباشد آمده است، لازم به ذکر برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب به زیر مجموعه محصولات رفته و از دستگاه های پیشنهادی شرکت دیدن فرمایید که این دستگاه ها را میتوان به قدرت گفت که جزو با کیفیت ترین و برترین آب تصفیه کن خانگی با معتبر ترین برند ها در ایران میباشند که میتوان در اینجا دو برند دستگاه تصفیه آب آکوا و سافت واتر که از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی هستند نامبرد که شرکت رادگسترنوین با قیمتی مناسب و با بهترین خدمات اعم از تحویل در محل و نصب رایگان توسط کارشناس نصب مجرب شرکت و تسویه حساب خرید دستگاه تصفیه آب پس از تحویل دستگاه و نصب و راه اندازی و دریافت کارت گارانتی طلایی و تست آب تصفیه شده در حضور شما توسط نماینده شرکت و همچنین 5 سال خدمات پس از فروش و پشتیبانی طولانی مدت به شما مشتریان گرامی عرضه میگردد. شما خریداران عزیز در هر زمان میتوانید به صفحه محصولات رفته با مراجعه به صفحه هر محصول اطلاعات کامل تری در مورد هر دستگاه کسب نمایید و با کلیک بر روی سفارش و خرید آنلاین ثبت سفارش کنید و همچنین برای مشاوره و ثبت سفارش و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید، همکاران ما آماده پاسخگویی و خدمت گذاری به شما هموطنان عزیز میباشند.

قیمت دستگاه های تصفیه آب شرکت راد گستر نوین:

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

آکوا پرو (AQUA-PRO-67S1)

قیمت: 675000 تومان

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

آکوا (AQUA-RO-56R9)

قیمت: 595000 تومان


قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

سافت واتر (Soft Water-RO-49R7 )

قیمت: 595000 تومان

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپیرینگ

آکوا اسپیرینگ (AQUA SPIRING_UF_34U8)

قیمت: 368000 تومان


سافت واتر

سافت واتر (Soft Water-UF-29U1 )

قیمت: 368000 تومان

آب تصفیه کن واتر تک

واترتک (WATER TEK-RO-37A9 )

قیمت: 635000 تومان


 

یرای کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه ها و دیدن عکس های بیشتر تصفیه آب های خانگی و همچنین اطلاع از مشخصات کامل دستگاه ها، مراحل و فیلترها، گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، شرایط پرداخت نقد و اقساط و نحوه سفارش به صفحه محصولات تصفیه آب مراجعه نمایید.