4.67 (3 رای)

در مناطق مختلف کشور ما کیفیت آب آشامیدنی که در شبکه‌های آب‌رسانی شهری جریان دارد، متفاوت است. به همین خاطر معمولاً افراد تصمیم به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می‌گیرند. بسیاری از افراد قصد خرید دستگاه تصفیه آب دارند اما نمی‌دانند که دقیقاً چه محصولی مناسب آن‌ها است و کدام برند بهترین دستگاه تصفیه آب را تولید می‌کند.باید گفت که خرید دستگاه تصفیه آب در حالت عادی کار چندان ساده‌ای نیست و به عوامل زیادی باید توجه داشت تا بتوان در انتخاب محصول با کیفیت درست تصمیم گرفت.

در این مقاله قصد داریم برخی از این عوامل را معرفی کنیم و درباره‌ی شرایط فروش دستگاه تصفیه آب نیز توضیحاتی را ارائه دهیم.

 

معرفی انواع دستگاه تصفیه آب تایوان

نکات مهم در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب

آشنایی با انواع فیلتر تصفیه آب و کاربرد آن‌ها

راه‌های خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت

آشنایی با خدمات تصفیه آب راد گستر نوین

فروش بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با گارانتی طلایی

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

 

 معرفی انواع دستگاه تصفیه آب تایوان

 
کشور تایوان یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع دستگاه تصفیه آب است که محصولات آن درصد قابل‌توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده‌اند. این محصولات اصلی در ایران فقط توسط  شرکت رادگستر نوین عرضه می‌شوند. تصفیه آب رادگستر نوین یکی از شرکت‌های فعال ایرانی است که واردکننده‌ی اصلی انواع دستگاه تصفیه آب تایوان محسوب می‌شود. دستگاه‌های تایوانی تحت لیسانس آمریکا تولید می‌شوند و از استانداردهای بین‌المللی برخوردارند. انواع دستگاه تصفیه آب رادگستر نوین برندهایی مانند سافت واتر، آکوا، آکوا پرو و سی سی کا را شامل می‌شوند که این برندها در زیرمجموعه‌ی خود محصولات مختلفی دارند. این محصولات برحسب کاربری‌های مختلف ساخته می‌شوند و از دستگاه‌های سه مرحله‌ای تا هشت مرحله‌ای را در بر می‌گیرند. البته باید توجه داشت که برخی سودجویان با سوء استفاده از اعتبار این برندها در بازار محصولات بی‌کیفیتی را با برچسب تقلبی به فروش می‌رسانند؛ به همین خاطر باید در هنگام خرید انواع دستگاه تصفیه آب تایوان به نکاتی مانند گواهینامه‌های بین‌المللی، اعتبار مراکز فروش و کیفیت دستگاه توجه کرد.

 

نکات مهم در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب

 

اگرچه بسیاری از افراد قصد خرید دستگاه تصفیه آب اصل را دارند، اما به دلیل آن که نمی‌دانند یک دستگاه خوب چه ویژگی‌هایی دارد، در امر خرید دچار اشتباهاتی می‌شوند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این بخش چند نکته‌ی مهم در رابطه با خرید بهترین دستگاه تصفیه آب را برای شما توضیح دهیم. یکی از مهم‌ترین نکات برای خرید آب تصفیه کن، انتخاب مدل دستگاه است. انتخاب مدل دستگاه شامل نام برند و تعداد مراحل دستگاه است که هر مرحله اختصاص به یک فیلتر تصفیه آب دارد؛ برای نمونه یک دستگاه سه مرحله‌ای سه فیلتر دارد و آب را در سه مرحله تصفیه می‌کند؛ این در حالی است که در یک دستگاه هشت مرحله‌ای 8 فیلتر کار تصفیه آب را انجام می‌دهند. در انتخاب تعداد مرحله دستگاه باید کیفیت آب منطقه محل سکونت را مدنظر قرار داد. برای نمونه در استان‌های جنوبی کشور کیفیت آب بسیار کم است و میزان آلودگی و نمک آب نیز بالاست؛ به همین خاطر نیاز است تا از دستگاه‌هایی با مراحل بالاتر استفاده شود. اما در نواحی مرکزی آب کیفیت نسبتاً بهتری دارد و به خاطر همین استفاده از دستگاه‌هایی با فیلترهای کم‌تر مشکل چندانی ایجاد نمی‌کند. تمام برندهای دستگاه تصفیه آب تایوان از کیفیت بسیار عالی برخوردارند، اما به دلیل آن که برای سطوح مختلف نیاز طراحی شده‌اند، از این تنوع برخوردارند. نکته‌ی مهم دیگر گواهینامه‌ها و تأییدیه‌های بین‌المللی است که نشان‌دهنده‌ی اعتبار و کیفیت دستگاه است. همچنین موارد دیگری مانند قابلیت نصب به ساید، نحوه‌ی برداشت از شیر خروجی و گنجایش مخزن نیز از نکاتی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. در کنار همه‌ی این موارد شرایط فروش و خدمات پس از فروش نیز اهمیت ویژه‌ای دارند و باید محصول از جایی خریداری شود که از این بابت اطمینان کافی بتوان حاصل کرد.

 

 

آشنایی با انواع فیلتر تصفیه آب و کاربرد آن‌ها

 

فیلترهای از بین برنده‌ی آلاینده‌های فیزیکی و شیمیایی

انواع دستگاه تصفیه آب تایوان دارای فیلترهای مختلفی هستند که هر کدام برای از بین بردن بخشی از آلاینده‌های موجود در آب مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور کلی انواع فیلترهایی که در مدل‌های مختلف دستگاه تصفیه آب به کار می‌روند، عبارتند از:

 فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی

 

فیلتر پلی پروپیلن
فیلتر کربن پودری
فیلتر کربن بلاک
فیلتر ممبران
فیلتر کربن خطی
فیلتر مینرال
فیلتر آلکالاین
فیلتر فرابنفش
فیلتر معدنی فعال

 

فیلترهای پلی پروپیلن، کربن پودری، کربن بلاک، ممبران و فیلتر کربن خطی وظیفه زدودن آلاینده‌های فیزیکی و شیمیایی از آب را دارند. آلاینده‌های فیزیکی در برابر موادی مانند گل ‌و لای، شن، سنگریزه، ریگ، گچ، آهک و سایر سختی‌های آب عمل تصفیه را انجام می‌دهند و از دقت و حساسیت بسیار بالایی برخوردارند؛ به طوری که قادرند ذرات تا اندازه‌ی 0.001 میکرون را از آب جدا کنند. همچنین بخش دیگری از فیلترهای نام برده هرگونه طعم، بو و مزه‌ی آب را از بین می‌برند و آبی خالص را برای مصرف‌کننده به ارمغان می‌آورند. ضمن آن که انواع باکتری‌ها، میکروب‌ها و میکروارگانیسم‌ها نیز توسط این فیلترها از بین می‌روند که این مسئله باعث می‌شود آبی کاملاً سالم به دست مصرف‌کننده برسد. این در حالی است که درصد قابل‌توجهی از آلاینده‌های ذکر شده در آب توزیعی در شبکه‌های آب تصفیه شده شهری وجود دارند و از بین نمی‌روند؛ به علاوه وجود املاح سنگین در آب تصفیه شده‌ی شهری نیز می‌تواند سلامتی ما را با خطرات جدی مواجه کند؛ در حقیقت همان رسوباتی که در دیواره‌ی کتری یا سماور مشاهده می‌شوند، رسوبات موجود در آب تصفیه شده شهری هستند و از آنجایی که ما معمولاً آب را قبل از مصرف نمی‌جوشانیم، آن‌ها را به صورت ناخودآگاه وارد بدن خود می‌کنیم. همچنین در بعضی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی یک فیلتر تصفیه آب فرابنفش نیز وجود دارد که به صورت کاملاً کنترل شده و مؤثر تمام آلاینده‌های آب را به طور مطلق از بین می‌برد و احتمال زنده ماندن میکروارگانیسم‌ها و میکروب‌ها را به صفر می‌رساند.

 

فیلترهای خاصیت دهنده به آب تصفیه شده به طور طبیعی

 

بخش دیگری از فیلترها مانند فیلتر مینرال و فیلتر قلیایی‌کننده برای اضافه کردن خواص مفید به آب مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور طبیعی که سنگهای مواد معدنی در داخل این فیلتر قرار دارند. فیلتر مینرال یا مواد معدنی قادر است املاح معدنی و عناصری مانند منیزیم و پتاسیم را به آب اضافه کند که این عناصر برای بهبود کارکرد اعضای مختلف بدن بسیار مفیدند. فیلتر قلیایی‌کننده آب که به آن فیلتر آلکالاین نیز گفته می‌شود، نوع دیگری از فیلتر است که در برخی مدل‌های دستگاه تصفیه آب مانند برند سی سی کا مورد استفاده قرار می‌گیرد. کار فیلتر آلکالاین قلیایی کردن یا بازی کردن آب است. به طور کلی دو خاصیت اسیدی و بازی خواصی مخالف با یکدیگر هستند. همان‌طور که می‌دانیم اسید قابل از بین‌برندگی بالایی دارد و به همین خاطر آبی که خاصیت اسیدی داشته باشد، می‌تواند به اندام‌ها، استخوان‌ها و حتی دندان‌ها نیز آسیب برساند. آب اسیدی مینای دندان‌ها را از بین می‌برد و به مرور با ضعیف شدن این لایه محافظ، دندان‌ها دچار پوسیدگی می‌گردند. همچنین میزان ناچیز اسیدی که در آب شهری وجود دارد، به مرور زمان اندام‌های ما را فرسوده و مستهلک می‌سازد؛ زیرا بخش قابل‌توجهی از اندام‌ها را آب تشکیل داده است. اما آب قلیایی شده نه تنها برای بدن ضرری ندارد، بلکه به کارکرد بهتر اعضای مختلف نیز کمک می‌کند و باعث صافی و درخشان‌تر شدن پوست و تقویت مو می‌گردد. ضمن آن که فیلتر آلکالاین با قلیایی کردن آب سبب می‌شود که احتمال ابتلا به انواع بیماری مانند قند خون، چربی، افسردگی و... تا حد چشم‌گیری کاهش پیدا کند.

 

 راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

 

به طور کلی برای خرید دستگاه تصفیه آب دو روش وجود دارد؛ روش اول خرید به صورت حضوری است که در این صورت می‌توان به فروشگاه‌های سطح شهر مراجعه کرد و محصول موردنظر خود را خریداری نمود؛ روش دوم خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب است که در این روش می‌توان تنها با اتصال به اینترنت از هر نقطه‌ی دلخواه دستگاه موردنظر خود را سفارش داد. هر کدام از این دو روش مزایا و معایب خاص خود را دارند که به طور خلاصه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. یکی از معایب خرید دستگاه تصفیه آب به روش حضوری آن است که هزینه‌ی حمل و نقل و گاهی حتی هزینه‌ی نصب آن را خود مشتری باید پرداخت کند که این مسئله هزینه‌ی تمام شده را به میزان درصد قابل‌توجهی از هزینه‌ی کل دستگاه افزایش خواهد داد. ضمن آن که در روش خرید حضوری زمان و انرژی بیش‌تری نیز صرف می‌شود؛ به همین خاطر بسیاری از افرادی که شاغلند فرصتی برای خرید پیدا نمی‌کنند. روش خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب معمولاً روش بهتری محسوب می‌شود؛ زیرا در این روش محصول خریداری شده به صورت رایگان برای مشتری ارسال می‌گردد و به صورت رایگان نیز نصب خواهد شد. در حال حاضر شرکت رادگستر نوین هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان خرید انواع دستگاه تصفیه آب تایوان را فراهم کرده است.

 

آشنایی با خدمات تصفیه آب رادگستر نوین

 

شرکت رادگستر نوین یکی از شرکت‌های با تجربه در زمینه‌ی ارائه‌ی انواع دستگاه تصفیه آب تایوان است که در رابطه با فروش بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی و واردات دستگاه‌های با کیفیت بیش از یک دهه سابقه دارد. کلیه‌ی انواع دستگاه تصفیه آب رادگستر نوین اصل بوده و دارای گواهینامه‌های بین‌المللی همچون گواهینامه FDA، گواهینامه WQ، گواهینامه CE و گواهینامه NSF هستند. لازم به ذکر است که محصولات تصفیه هوا نیز بخش دیگری از محصولات این شرکت را تشکیل می‌دهند که برای اطلاع از آن‌ها می‌توانید به سایت شرکت مراجعه نمایید. فروش بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی، پخش فیلتر تصفیه آب، فیلتر دستگاه تصفیه هوا، قطعات و لوازم انواع آب تصفیه کن‌های خانگی و تصفیه هوای خانگی، تعویض فیلترهای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه هوا و سرویس آن‌ها از جمله مهم‌ترین خدمات شرکت رادگستر نوین محسوب می‌شوند. این خدمات توسط برترین متخصصان و کارشناسان فروش و تکنسین‌های حرفه‌ای ارائه می‌شوند و از سطح بالای کیفی برخوردارند. محصولاتی که توسط این شرکت به فروش می‌رسند، همگی گارانتی طلایی یک ساله دارند و از خدمات پس از فروش طولانی مدت و پشتیبانی مادام‌العمر بهره‌مندند.

 دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

فروش بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با گارانتی طلایی

 

متأسفانه در ایران بسیاری از شرکت‌ها در قبال مسئولیت‌های خود متعهد نیستند و تنها زمانی به مشتریان اهمیت می‌دهند که هنوز محصول خود را نفروخته باشند. یکی از مشکلات مشتریان محصولات مختلف در ایران مسئله‌ی گارانتی است؛ همه‌ی ما تجربه‌های مختلفی در استفاده از گارانتی محصولاتی که خریده‌ایم داریم و می‌دانیم که گارانتی در ایران چندان توسط شرکت‌ها جدی گرفته نمی‌شود. اما با خرید از تصفیه آب رادگستر نوین علاوه بر اطمینان از کیفیت دستگاه، در این مورد نیز می‌توانید کاملاً مطمئن باشید. همان‌طور که اشاره شد، فروش بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در شرکت رادگستر نوین با گارانتی طلایی یک ساله صورت می‌گیرد. گارانتی طلایی به این معنا است که در صورت بروز هرگونه مشکل در دوره‌ی ضمانت دستگاه تصفیه آب رادگستر نوین، مصرف‌کنندگان هیچ‌گونه هزینه‌ای اعم از هزینه‌ی تعمیر دستگاه، هزینه‌ی تعویض قطعات و یا حتی هزینه‌ی‌ ایاب و ذهاب کارشناسان تعمیر و یا حمل و نقل دستگاه پرداخت نخواهند کرد. تمام موارد و مشکلاتی که مشمول استفاده از گارانتی می‌شوند، بر روی کارت گارانتی محصولات تصفیه آب درج شده‌اند و خریدار می‌تواند از قبل نسبت به آن‌ها اطلاع پیدا کند. لازم به ذکر است که شرایط گارانتی تنها برای مواقع احتمالی بروز مشکل در نظر گرفته ‌شده‌اند؛ زیرا بر اساس سابقه و تجربه‌ی ده ساله‌ی شرکت، احتمال بروز مشکلات و نیاز به تعمیر در دستگاه‌های تصفیه آب کم‌تر از یک درصد است. زمانی که دستگاه مصرف‌کننده با مشکلی مواجه شود، تنها کافیست با شماره تلفن‌های شرکت تماس بگیرند تا در اسرع وقت کارشناسان شرکت در محل حضور یابند و نسبت به شناسایی و رفع مشکل به وجود آمده اقدام کنند.

 

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

 

یکی از مزایای خرید از شرکت رادگستر نوین امکان خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب است. در سایت تصفیه آب رادگستر نوین اطلاعات مربوط به کلیه‌ی محصولات تصفیه آب وجود دارد؛ محصولات برندهای مختلف دستگاه تصفیه آب اصل تایوان در این سایت به همراه ویژگی‌های بهترین دستگاه تصفیه آب معرفی شده‌اند و مشخصات هر دستگاه به صورت دقیق و جزئی ذکر شده‌اند. بنابراین یکی از مزیت‌های خرید اینترنتی از شرکت رادگستر نوین آن است که می‌توانید قبل از خرید اطلاعات کاملی از تمام محصولات کسب کنید و با دید بازتری نسبت به خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب اقدام کنید. علاوه بر اطلاعات محصول، نحوه‌ی عملکرد و انواع فیلتر تصفیه آب نیز توضیح داده شده‌اند. همچنین قیمت محصولات به صورت لحظه‌ای در سایت بروزرسانی می‌شوند و برای تمام محصولات تخفیفات ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است. آن دسته از افرادی که برای خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی دچار سردرگمی هستند، می‌توانند با مطالعه‌ی مقالاتی اطلاعات خود را نسبت به انواع دستگاه‌ها افزایش داده و نیاز اصلی خود را شناسایی کنند. در سایت رادگستر نوین مقالات زیادی قرار داده شده که موضوعات مختلفی را در بر می‌گیرند؛ این مقالات هم شامل نکات مفصلی درباره‌ی انتخاب دستگاه تصفیه آب هستند و هم درباره‌ی لوازم جانبی و قطعات دستگاه‌ها، نحوه‌ی تعویض فیلترها و... توضیحاتی را ارائه داده‌اند که مطالعه‌ی آن‌ها می‌تواند تمام سؤالات و ابهامات افراد را در زمینه‌ی دستگاه‌های تصفیه آب برطرف سازد.

امتیازات

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
4.67

نظر و بررسی کاربران

4.00

دستگاه های رادگستر نوین همه اصل تایوان هستن ما قبلا خرید داشتیم راضی هستیم ممنون

5.00

تشکر با راهنماییتون راحت خرید کردم

5.00

راهنمایی کامل و خوبی بود تشکر

اضافه کردن نظر

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب