قیمت فیلتر تصفیه آب

شرکت راد گستر نوین به عنوان وارد کننده عمده آب تصفیه کن های خانگی، لوازم و قطعات و کلیه فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی، فیلتر قلیایی ، tds متر یا دستگاه سنجش سختی آب ، شیر برداشت اهرمی و ستاره ای آب تصفیه شده و تمامی لوازم تصفیه آب جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی برای تعویض فیلترهای دستگاه خود، اقدام به فروش فیلترهای دستگاه تصفیه آب به صورت پک نموده است. از آنجا که معمولا زمان تعویض 3 فیلتر پایین دستگاه همزمان میباشد و 3 فیلتر بالا هر سه در یک زمان انجام میشود، دو پک 3 تایی از فیلترها با بهترین کیفیت همراه با ارسال و نصب رایگان جهت استفاده شما هموطنان عزیز برای تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی خود تهیه گردیده است که میتوانید با بررسی آنها اقدام به سفارش و خرید فیلتر دستگاه تصفیه خود نمایید و همچنین در صورت لزوم با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و ضمن مشاوره و راهنمایی و آگاهی از زمان تعوض فیلترهای دستگاهتان سفارش خود را بدهید و در زمان های غیر اداری و تعطیلات و یا هر زمان میتوانید خرید اینترنتی انجام دهید و سفارش و خرید تعویض فیلتر دستگاه تصفیه اب و خرید فیلتر قلیایی تصفیه آب و خرید دستگاه tds متر یا همان خرید دستگاه سنجش سختی آب را به بدهید.

پک تعویض فیلترهای پایین دستگاه تصفیه آب:

شامل:
مرحله 1 پلی پروپیلن PP
مرحله 2 کربن گرانول UDF
مرحله 3 کربن بلاک CTO

(تمامی فیلترها ساخت کشور تایوان و بهترین مارک فیلتر تصفیه آب برند آکوا میباشد که با کیفیت برتر و عالی به شما مشتریان گرامی عرضه میگردد)

تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی

قیمت کل پک فیلترهای پایین: 85،000 تومان

  خرید و سفارش آنلاین

(توجه داشته باشید ارسال و تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه به تمامی نقاط رایگان میباشد و شما تنها هزینه فیلترها را پرداخت میکنید)


 پک تعویض فیلتر های بالای دستگاه تصفیه آب:

شامل:
مرحله 4 ممبران 13 لایه 75 گالن آمریکا (membrane)
مرحله 5 کربن خطی (post carbon)
مرحله 6 حفظ مواد معدنی (mineral)

(تمامی فیلترها ساخت کشور تایوان و فیلتر ممبران (مرحله 4)ساخت کشور آمریکا و بهترین برند فیلتر دستگاه تصفیه آب مارک آکوا و فیلم تک میباشد که با تضمین برترین کیفیت به شما عرضه میگردد.

فیلتر دستگاه تصفیه آب

قیمت کل پک فیلترهای بالا: 185،000 تومان

  خرید و سفارش آنلاین


تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی:

فیلتر ممبران 75 گالن 13 لایه گلد آکواپرو _ ساخت کشور آمریکا با بهترین کیفیت و دوام بالا 

فیلتر دستگاه تصفیه آب

قیمت تعویض فیلتر ممبران 13 لایه آکوا پرو آمریکا: 145،000 تومان

قیمت فیلتر ممبران فیلم تک آمریکا: 120.000 هزار تومان

  خرید و سفارش آنلاین


فیلتر قلیایی تصفیه آب _ تعویض فیلتر قلیایی  ORP

تاثیر استفاده فیلتر قلیایی در آب مصرفی  :

- افزایش درجه PH آب به مقدار 8 تا 9.5 (سطح قلیایی)

- کاهش پتانسیل اکسیداسیون آب تقریبا بین -150  تا -350 میلی ولت

- کاهش رادیکالهای آزاد داخل بدن

- تسریع سوخت و ساز بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان

فیلتر قلیایی

قیمت فیلتر قلیایی : 85,000 تومان

  خرید و سفارش آنلاین

ساخت تایوان _ بهترین نوع فیلتر قلیایی 

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید فیلتر قلیایی آب را میتوانید در مرحله 6 به جای فیلتر مینرال استفاده کنید و یا در مرحله 7 بعد فیلتر مینرال فیلتر قلیایی کننده آب را نصب کنید که نماینده نصب شرکت راد گستر نوین رایگان برای شما مشتریان عزیز انجام خواهند داد.


TDS متر (دستگاه اندازه گیری ناخالصی های محلول در آب)

دستگاه TDSمتر یا دستگاه سنجش سختی آب با به کارگیری از سیستم هدایت الکتریکی آب، جامداتی که محلول در آب هستند که سختی یا سنگینی آب هم به آن گفته میشود را با واحد PPM (میلی گرم در لیتر) اندازه گیری میکند و با داشتن این دستگاه میتوانید آب شیر خانگی یا آب تصفیه شده از دستگاه های تصفیه آب خانگی و هر آب مصرفی دیگر را در هر زمان مورد تست قرار بدهید و TDS (total dissolved solids) آن را بسنجید.

tds متر

قیمت سنجش سختی آب دستگاه تی دی اس متر : 95,000 تومان

  خرید و سفارش آنلاین


فیلتر اشعه فرابنفش تصفیه آب _ تعویض فیلتر UV دستگاه تصفیه آب

این نوع فیلتر از نوعی اشعه‌ی ماوراء بنفش برای کشتن میکروب‌ها و باکتری‌ها و انواع ویروس‌ها استفاده می‌کند. فرآیند ساده و مؤثری دارد و بالغ بر 99.99 درصد از ویروس های در آب را از بین می‌برد. اشعه UV توسط یک لامپ جیوه در دستگاه تولید می‌شود و خطری برای سلامتی ندارد. این نوع فیلتر برای از بین بردن میکروب‌ها و ویروس‌ها فوق‌العاده‌اند. برند فیلیپس (PHILLIPS UV) - ساخت کشور تایوان - تحت لیسانس هلند

فیلتر اشعه فرابنفش

قیمت فیلتر UV اشعه فرابنفش : 385,000 تومان

  خرید و سفارش آنلاین

مشتریان گرامی توجه داشته باشید این قیمت فیلتر UV تصفیه آب همراه با ارسال و نصب رایگان توسط کارشناس نصب شرکت راد گستر نوین میباشد و لازم به توضیح هست که فیلتر UV را باید فقط در آخرین مرحله دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار گیرد.


تعویض فیلتر بیرونی یخچال ساید سامسونگ _ فروش فیلتر بیرونی یخچال ساید الجی

فیلتر بیرونی بزرگ و کوچک تصفیه آب یخچال ساید ساخت کشور کره با خواص آنتی کلر، آنتی باکتریال، از بین برنده بو، رنگ و مزه و تنها فیلتر حاوی مواد KDF (فيلتر تفاضل درجه جنبشي)

قابل استفاده برای برندهای: سامسونگ، ال.جی، جنرال الکتریک، ویرپول، مای تگ فریجیدر، اسنوا، الکترولوکس، الجی بکو، دوو، تکنوکیت، کنمور، هیتاچی، مابه، امانا، ادمیرال و سایر برندهای یخچال های ساید بای ساید می باشد.

با ارسال و نصب رایگان توسط نماینده شرکت راد گستر نوین

قیمت فیلتر بزرگ ساید سامسونگ: 85,000

  خرید و سفارش آنلاین

قیمت فیلتر بزرگ ساید الجی: 85،000

  خرید و سفارش آنلاین

قیمت فیلتر کوچک ساید سامسونگ: 75،000

  خرید و سفارش آنلاین

قیمت فیلتر کوچک ساید الجی: 75،000

  خرید و سفارش آنلاین


(توجه داشته باشید ارسال و تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه و یا تحویل محصول به تمامی نقاط رایگان میباشد و شما تنها هزینه فیلتر تصفیه اب و یا محصول مورد نظر را پرداخت خواهید نمود)

لازم به ذکر است که تسویه و پرداخت پس از ارسال و تعویض فیلترها و یا تحویل محصول توسط نماینده شرکت رادگسترنوین میباشد.

 مشتریان عزیز برای آگاهی از زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی خود میتوانید به صفحه زمان تعویض فیلتر ها مراجعه نمایید و همچنین اگر زمان زیادی از خرید دستگاه تصفیه اب شما گذشته است و یا خیلی وقت هست که تعویض فیتر انجام نداده اید و زمان تعویض کلیه فیلترهای آب تصفیه کن خانگی شما رسیده و میخواهید جان تازه ای به دستگاه تصفیه بدهید و تمامی فیلترهای آن را تعویض کنید و سرویس هم شود به صفحه تعویض کلیه فیلترهای تصفیه آب مراجعه نمایید و از این خدمات استفاده کنید و در هم آنجا خرید و سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش rad gostar novin تماس بگیرید.

نظرات (2)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
  1. مهدی رجبی

من پک کلی تعویض فیلتر دستگاه تصفیه اب خونمو سفارش دادم از اونموقع به بعد خیلی طعم اب بهتر شده ! فکر کنم دستگاهی که خریدم 1 سال پیش از یه مغازه تو میدون فاطمی اصلی نبود فیلترهای رو دستگاه! حتما موقع تعویض فیلترها برسه بازم از شما میخرم به هم پیشنهاد میکنم با خیال راحت بخرید منم اول فکر میکردم قیمتاشون بالاست و الکیه و بعد استفاده متوجه شدم جنس اصلی خریدم خودشون هم آوردن نصب کردن من فقط پول فیلترها رو دادم هیچ هزینه اضافی نداشت.تشکر

  1. سام محمدی

واقعا خدماتتون عالی بودن اصلا فکر نمیکردم تو ایران شرکتی باشه اینطوری خدمات بده، ممنون
خودم زمان تعویض فیلتر بالا رسیده بود انجام دادم فردا هم میخوام واسه خونه مادرم رو سرویس و تعویض کلیه فیلترهای دستگاه رو سفارش بدم، چقدر خوب که صفحه ای گذاشتید که زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی رو میشه دید و همچنین خدمات سرویس و تعویض کل فیلترها تشکر، من به شخصه شرکت راد گستر نوین رو به همه پیشنهاد میکنم.

نظری درج نگردیده است.

نظر خود را اضافه کنید.

پست نظرات مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location