شما می‌توانید بدون غذا برای چند هفته زنده بمانید زیرا بدن شما به تدریج با استفاده از چربی و پروتئین ذخیره شده و تبدیل آن به انرژی به فعالیت خود ادامه می‌دهد اما اگر مصرف آب را قطع کنید، ظرف چند روز خواهید مرد زیرا آب برابر با زندگی است. حدود دو سوم بدن انسان را آب تشکیل داده است حتی 75 درصد بدن نوزادان آب است و استخوان‌های بدن که فکر می‌کنید کاملاً جامد هستند،

حدود 25 درصد آب دارند و این یکی از دلایلی است که مردم پول زیادی برای تصفیه آب صرف می‌کنند و هرگونه ناخالصی مضر را در آب حذف می‌کنند. بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چیست و چگونه کار می‌کنند و آیا ما واقعاً به آن‌ها نیاز داریم؟ بیایید نگاهی دقیق‌تر بیاندازیم.

اگر شما یک منبع آب با مقدار زیادی از رسوب و در معرض آلودگی شیمیایی دارید یا در شهر بزرگی زندگی می‌کنید که اسیر آب‌های ناخالص هستید؛ بنابراین به تصفیه آب نیاز دارید و لازم است به فکر خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی باشید اما پیدا کردن این دستگاه قدری دشوار است.

 

قدیمی‌ترین برند دستگاه تصفیه آب

 

در این نوشتار سعی‌مان بر این است که شما را در انتخاب راه‌های تصفیه آب همراهی کنیم. قدیمی‌ترین و معتبرترین مارک دستگاه تصفیه آب در ایران، دستگاه تصفیه آب سافت واتر است که در میان مردم نیز بسیار شناخته شده است. کیفیت ساخت دستگاه تصفیه آب سافت واتر زبانزد همگان است و بسیاری از کسانی که این دستگاه را خریداری کرده‌اند تنها به صورت سالانه اقدام به سرویس این دستگاه می‌کنند و از آن بسیار رضایت دارند.

هنگامی که قصد تصفیه آب دارید یکی از موارد مؤثر در تعیین بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی برای شما، مقدار آب مورد نیاز و زمان مصرف است. خوشبختانه تصفیه آب سافت واتر انواع تصفیه آب را تولید کرده است و به راحتی می‌توانید حسب نیازتان خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر را در برنامه خود قرار دهید.

 

آیا دستگاه تصفیه آب می‌تواند به بهبود طعم و مزه آب کمک کند؟

 

فیلترهای زیادی برای تغییر طعم و مزه‌ی آب در بازار وجود دارد و دستگاه تصفیه آب soft waterنیز به خوبی عمل بهبود طعم و مزه‌ی آب را به طور طبیعی و یا از طریق ضدعفونی کردن انجام می‌دهد اما این تمام آن چیزی نیست که شما از سافت واتر انتظار دارید.

 تصفیه آب خانگی سافت واتر

آیا فیلتر آب، باکتری را حذف می‌کند؟

 

فقط سیستم تصفیه آب اسمز معکوس به طور مؤثر باکتری‌های مضر را حذف می‌کند و ساده‌ترین راه برای از بین بردن باکتری‌های مضر، ضدعفونی آب با کلر و یا اشعه‌ی ماورای بنفش است که تصفیه آب سافت واتر این نوع از تصفیه آب را تولید کرده است.

 

آیا فیلتر تصفیه آب خانگی، آب سخت را نرم می‌کند؟

 

اگر شما هم از طعم فلز در آب آشامیدنی ناراحت هستید و یا هنگام شستشوی بدن و دست‌هایتان نیاز به استفاده از صابون بیش‌تر دارید این به معنی آن است که شما در حال استفاده از آب سخت هستید و نیاز دارید که آن را به آب نرم تبدیل کنید اما آیا دستگاه تصفیه آب چنین امکانی برای شما فراهم می‌کند؟ پاسخ این سؤال مثبت است و با دستگاه تصفیه آب سافت واتر می‌توانید از طعم و مزه‌ی آب آشامیدنی خود لذت ببرید.

 

تصفیه آب سافت واتر چه مزایای دارد؟

 

تصفیه آب soft water علاوه بر کیفیت ساخت، در تصفیه آب نیز حرفه‌ای عمل می‌کند و کیفیت آب تصفیه شده‌ی آن بسیار بالا و قابل توجه است. تصفیه آب سافت واتر ساخت کشور تایوان تحت لیسانس کشور آمریکا است و چنانچه یک شرکت معتبر همچون شرکت رادگستر نوین را برای خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر انتخاب کنید؛ خیالتان از ارسال، نصب و سرویس‌دهی این دستگاه نیز راحت است و حتی نگرانی برای پشتیبانی و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خود نیز نخواهید داشت.

یکی دیگر از مزایای غیرقابل انکار انواع دستگاه‌های تصفیه آب سافت واتر، ارزش خرید نسبت به قیمت آن است که این مسأله برای ما بسیار اهمیت دارد و همیشه به دنبال این هستیم که کالایی خریداری کنیم که با کم‌ترین هزینه بهترین محصول و بالاترین کیفیت را خریداری کنیم.

شرکت رادگستر نوین از شرکت‌های معتبر در زمینه‌ی واردات انواع دستگاه‌های تصفیه آب است که دستگاه تصفیه آب سافت واتر نیز یکی از کالاهای وارداتی این شرکت است. این شرکت واحد مشاوره داشته و کسانی که قصد خرید تصفیه آب سافت واتر را دارند می‌توانند با تماس تلفنی از مشاوره‌های تخصصی در زمینه خرید بهترین دستگاه تصفیه آب استفاده کنید و مطابق نیازتان خرید کنید.

اشتراک در واتساپ اشتراک در تلگرام