احتمالا اسم این سه برند معروف تایوانی را شنیده باشید، برندهای فعال در زمینه تصفیه آب که بهترین دستگاه‌ها را با بالاترین کیفیت و کارایی تولید می‌کنند و هر سه در تایوان فعالیت دارند. دستگاه‌های تصفیه آب این برندها بازده بسیار بالایی دارند و برای شرایط آب ایران هم بسیار مناسب هستند، چرا که انواع آلودگی‌های مختلف که در سیستم آب‌رسانی شهری به خوبی تصفیه نمی‌شوند در این دستگاه‌ها به طور کامل تصفیه می‌شوند و همواره آب آشامیدنی سالم با بهترین کیفیت را خواهید داشت.

این برندها علاوه بر تولید دستگاه‌های تصفیه آب، انواع فیلتر را هم تولید می‌کنند و می‌توان گفت به نوعی بهترین برند فیلتر تصفیه آب هستند. البته فیلترهای امریکایی هم بسیار حرفه‌ای و قدرتمند هستند اما فیلتر تایوانی اصل که در سی سی کا، سافت واتر و آکوا تولید می‌شوند از هر نظر ایده‌آل هستند. ما در ادامه به معرفی این سه برند خواهیم پرداخت و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی اصل را بررسی خواهیم کرد. در نهایت به شما خواهیم گفت چگونه این فیلترها را با قیمت کمتر به صورت اینترنتی تهیه کنید.

 

معرفی برندهای فیلتر تصفیه آب

به نظر شما کدام فیلتر تصفیه آب بهتر است؟ برای این سوال جواب دقیقی وجود ندارد چرا که هر کدام از برندها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. هر کدام فیلترهای خود را با استانداردهای خاصی تولید می‌کنند و مکانیزم فیلتراسیون در آن‌ها متفاوت است و از این جهت باید در وهله‌ی اول با این برندها آشنا شوید.

اگر دستگاه تصفیه آب شما یکی از برندهای Soft Water و یا سی سی کا و آکوا  است بهتر است فیلترهای دستگاه را هم از همین برندها تهیه کنید. چرا که ابعاد فیلترها با بدنه‌ی دستگاه به طور کامل همخوانی دارند و امکان نشتی و یا هواگیری فیلترها بسیار کمتر می‌شود. در ادامه به معرفی این برندها خواهیم پرداخت.

 

برند آکوا 

آکوا در سال 1996 تاسیس شد و بیش از دو دهه از فعالیت این شرکت می‌گذرد. زیرمجموعه‌ی شرکت بزرگ آکوا است و جزو بزرگترین تولیدکننده‌ها و صادرکننده‌های دستگاه‌های تصفیه در خاورمیانه و بلوک شرق به حساب می‌آید. دستگاه‌های این برند به کشورهای امریکایی هم صادر می‌شوند و می‌توان گفت جزو شرکت‌های شاخص در جهان هستند.

انواع دستگاه‌های تصفیه آب را با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تولید می‌کنند و به جرأت می‌توان گفت کیفیت بالای محصولات این برند باعث شد تا در مدت زمان کمی اعتبار جهانی پیدا کند. قیمت دستگاه و قیمت فیلتر تصفیه آب آکوا پرو کاملا متعادل است و به دلیل تولید در مقیاس عمده و به روز بودن دانش فنی و تجهیزات این دستگاه‌ها را با قیمتی کم در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

دستگاه‌های اسمز معکوس، انواع هوزینگ‌ها، کارتریج‌ها و قطعات مختلف دستگاه‌ها در این کمپانی تولید می‌شوند. بر خلاف برخی شرکت‌ها که صرفا کار مونتاژ را انجام می‌دهند این کمپانی از صفر تا صد تولید قطعات و دستگاه‌ها را در داخل کمپانی انجام می‌دهد. دستگاه‌های این برند متناسب با نیاز مشتریان توسعه پیدا کرده‌اند، از هر جهت ایده آل هستند و علاوه بر دستگاه تصفیه آب، انواع استریلیزرکننده‌ها، دستگاه‌های تصفیه آب فرابنفش، پمپ‌های فشار و همچنین فیلترها را تولید می‌کنند.

 

انواع فیلترهای آکوا

اول باید گفت که حوزه فعالیت AQUA تنها به دستگاه‌های تصفیه آب خانگی محدود نمی‌شود. این شرکت در زمینه تصفیه آب صنعتی و تجاری هم فعالیت دارد، یعنی دستگاه‌هایی در ابعاد بزرگتر دارد که برای اماکن مسکونی و تجاری و یا شهرک‌های صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرند. در نتیجه فیلتر تصفیه آب آکوا هم متناسب با آن اندازه و ابعاد مختلفی دارد. از این جهت فیلترهای آکوا متنوع هستند و قیمت فیلتر تصفیه آب آکوا هم با توجه به این ابعاد و متریال‌های موجود در آن‌ها تعیین می‌شود.

فیلترهایی که این برند تولید می‌کنند شامل تمام فیلترهای 8 مرحله‌ای دستگاه تصفیه آب هستند یعنی هر فیلتری که شما برای نصب روی دستگاه نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر فیلترها، هوزینگ و کارتریج فیلترها را هم تولید کرده و در صورت نیاز به تعمیر دستگاه به راحتی می‌توانید قطعات جدیدی را جایگزین آن کنید.

 انواع فیلترهای تصفیه آب آکوا

فیلترهایی که این برند تولید می‌کند شامل:

انواع فیلترهای کربن شامل کربن اولیه، کربن پودری، کربن گرانولی و پست کربن
فیلتر ممبران در انواع 13 لایه و 11 لایه
فیلتر قلیایی
فیلترهای پلی‌پروپیلنی و سایر فیلترهای رسوب که عمدتا از جنس الیاف پلیمری هستند.
فیلترهای فرابنفش و مادون قرمز و استریلیزر کننده آب
فیلترهای دوکاره و سه کاره و چهار کاره که ترکیبی از فیلترها هستند.
فیلتر مواد معدنی

 

تمام این فیلترها در ابعاد مختلف تولید می‌شوند. قیمت فیلتر تصفیه آب آکوا هم به این ابعاد بستگی دارد هر چند هر فیلتر با توجه به متریال‌هایی که در آن استفاده شده است قیمت گذاری می‌شود به طور مثال قیمت فیلتر تصفیه آب آکوا از نوع فرابنفش نسبت به سایر فیلترها بیشتر است چرا که از یک لامپ جیوه‌ای داخل آن استفاده شده است.

این فیلترها از نظر کیفیت کاملا تست شده هستند. تمام فیلترها در قسمت بازبینی تست می‌شوند و سپس وارد بازار می‌شوند از این رو فیلترهای این برند دارای کمترین میزان نواقص هستند.

 

برند سی سی کا

سی سی کا را با نام دستگاه‌های اسمز معکوسش می‌شناسند. در سال 1973 تاسیس شد و از همان موقع تا کنون جزو برندهای شاخص در زمینه تصفیه آب بوده است. طراحی دستگاه‌های تصفیه آب به صورت زیرسینکی و در ابعاد مختلف برای اولین بار در سی سی کا توسعه یافته است. همچنین جزو اولین شرکت‌های بوده است که دستگاه‌های اسمز معکوس را ساخته و روانه بازار کرده است.

انواع فیلتر تصفیه آب، کارتریج، لوله‌ها، هوزینگ‌ها، پمپ و سایر اجزای دستگاه‌ها هم داخل خود کمپانی طراحی و تولید می‌شوند. یک تیم مخصوص تحقیق و توسعه دارد که دانش فنی روز در حوزه‌ی تصفیه آب را برای این شرکت تامین می‌کند. تجهیزات این شرکت برای تولید عمده کاملا ایده‌آل هستند و تمام گواهینامه‌های ایزو 9001 و 200 و 2008 را دارد. دستگاه‌های این برند آب آشامیدنی سالم را برای خانواده‌ها تامین می‌کنند و شعار این برند هم همین است.

عمده‌ی فعالیت سی سی کا در زمینه دستگاه‌های خانگی تصفیه است. قیمت دستگاه و قیمت فیلتر تصفیه آب cck با توجه به کیفیت و کارایی بالای آن‌ها کاملا متعادل است و می‌توان گفت جزو برندهایی است کمترین میزان قیمت‌ها را دارد. قیمت فیلتر تصفیه آب cck‌ در مقایسه با مدل‌های امریکایی به مراتب کمتر است، اما این به معنای کیفیت پایین نیست. اتفاقا با توجه به سابقه‌ و تجربه‌ی این برند و همچنین تیم متخصص فنی دستگاه‌ها و مخصوصا قطعات و فیلترهای این برند می‌توانند تمام آلایندگی‌ها را به خوبی از آب پاک کنند و از بابت کیفیت فیلترها می‌توانید اطمینان حاصل کنید.

 

انواع فیلترهای سی سی کا

سی سی کا هم مثل سایر برندهای تولید کننده دستگاه‌های تصفیه آب تمام قطعات، فیلترها و لوازم جانبی دستگاه را خودش تولید می‌کند. از طراحی گرفته تا تولید و همچنین تست و بازبینی دستگاه‌ها در داخل خود کمپانی انجام می‌شوند و این فیلترها با بالاترین کیفیت ممکن روانه‌ی بازار می‌شوند.

فیلترهای سی سی کا هم از نظر ابعاد تنوع بالایی دارد، چرا که این برند هم دستگاه‌های زیرسینکی، هم رومیزی و هم دیوارای تولید می‌کند. اخیرا دستگاه‌های تصفیه آب هوشمند هم تولید می‌کند که فیلترهای آن هم مجزا هستند. قیمت فیلتر تصفیه آب cck هم با توجه به این ابعاد و همچنین تکنولوژی ساخت و متریال‌های موجود تعیین می‌شود.
برخی فیلترهایی که در این برند تولید می‌شوند در ادامه آورده شده‌اند.

انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب cck

تمام انواع فیلترهای کربن مانند گرانولی فعال، پست کربن و همچنین فیلترهای کربن اولیه
فیلترهای رسوب که معمولا از الیاف پلیمری ساخته می‌شوند. این فیلترها به دلیل عمر کمی که دارند و هر 6 ماه یک بار باید تعویض شوند بیشترین میزان تولید را در این برند دارند.
فیلتر ممبران اسمز معکوس که مهم‌ترین بخش از دستگاه‌های تصفیه آب RO است. فیلترهای ممبران سی سی کا معمولا 13 لایه هستند.
فیلتر قلیایی
فیلتر حفظ مواد و املاح معدنی
فیلتر فرابنفش

قیمت فیلتر تصفیه آب cck هم متناسب با مدل و نوع آن متغیر است. به طور کلی هر فیلتری که مدت زمان بیشتری صرف فرایند تولید آن شود و همچنین متریال‌های آن قیمت بالاتری داشته باشند قیمت بالاتری هم دارد. کیفیت فیلترهای این برند در سطح بسیار بالایی قرار دارد و به گفته‌ی بسیاری از متخصصان و کارشناسان این حوزه بهترین برند فیلتر تصفیه آب است.

 

برند سافت واتر

Soft Water برند نام‌آشنایی است و تقریبا اکثر افرادی که به نحوی با تصفیه آب سر وکار دارند این برند را می‌شناسند. این برند از 1946 تا کنون فعالیت دارد و جزو برندهایی قدیمی و با تجربه است. سرویس‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهد در طول این سال‌ها به بالاترین کیفیت رسیده‌اند. سیستم‌های تصفیه آب خانگی و تجاری را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد و در زمینه تعمیر و همچنین سیستم آب‌رسانی داخل خانه هم فعالیت دارد.

یکی از فعالیت‌های مهم این مجموعه اجرای سیستم لوله‌کشی خانگی با فیلتراسیون داخلی است. یعنی این فیلترها را در جای جای نقاط سیستم لوله‌کشی خانگی قرار می‌دهد که نیازی به پمپ هم ندارند. آب شیرین‌کن و دستگاه‌های خاص دیگری هم دارد.

فیلتر تصفیه آب سافت واتر با توجه به نوع کارکرد آن متفاوت است. در دستگاه‌های آب شیرین کن یک نوع فیلتر و در دستگاه‌های تصفیه آب هم فیلترهای دیگری دارد. نوع ترکیبی آن را هم توسعه داده است که قیمت بالاتری دارد. قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر در مقایسه با مدل‌های امریکایی مشابه به مراتب کمتر است. اما از نظر کیفیت هیچ چیزی کمتر از این مدل‌ها ندارد. به صورت حرفه‌ای کار می‌کند و از بهترین تجهیزات در طراحی و ساخت این فیلترها، قطعات و دستگاه‌های تصفیه آب خانگی استفاده می‌کند. یکی از نکات مهمی که در این برند توجه ویژه‌ای به آن می‌شود فیلترها و دستگاه‌های اسمز معکوس هستند که مدرن‌ترین شیوه‌ی تصفیه آب در جهان است.

 

انواع فیلترهای سافت واتر

سافت واتر از نظر تنوع فیلترها بهترین برند فیلتر تصفیه آب محسوب می‌شود. نه‌تنها برای خود دستگاه‌های تصفیه آب سافت واتر فیلتر تولید می‌کند بلکه برای دستگاه‌های سایر برندها که به این مجموعه همکاری دارند نیز فیلتر باکیفیت تولید می‌کند. این فیلترها کارایی و دوام بسیار بالایی دارند و طول عمر بیشتری نسبت به سایر فیلترهای موجود دارند. در عین حال قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر همچنان کمتر است و بدون پرداخت هزینه‌ی زیاد می‌توانید این فیلترهای باکیفیت را تهیه کنید و روی دستگاه‌ها نصب کنید.

انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب soft water
فیلترهای این برند هم مثل سایر فیلترها از انواع کربن، ممبران‌های باکیفیت، قلیایی، معدنی و فرابنفش گرفته تا انواع پلیمری متفاوت‌ هستند و هر کدام مکانیزم خاص خودشان را برای تصفیه دارند. علاوه بر این فیلترها فیلتر آهنی هم دارند. بدنه‌ی اکثر فیلترها از پلاستیک‌های باکیفیت تولید شده است. اما انواع آهنی آن هم وجود دارند که هم از نظر کارکرد و هم طول عمر کارایی بهتری دارند.

فیلترهای ترکیبی هم بخش دیگری از فیلترهای باکیفیت این مجموعه هستند. این فیلترها چند کار را به صورت همزمان انجام می‌دهند. به طور مثال فیلتر مینرال و کربن گرانولی به صورت ترکیبی داخل یک فیلتر قرار می‌گیرند و می‌توانید در یکی از مراحل تصفیه آب از آن‌ها استفاده کنید. قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی از نوع سافت واتر در مقایسه با سایر برندهای تایوانی دیگر هم مقرون‌به‌صرفه است.

 

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

نیازی نیست ساعت‌ها در ترافیک بمانید و در فروشگاه‌های مختلف دنبال فیلتر تایوانی اصل و سایر قطعات دستگاه‌های تصفیه آب بگردید. رادگسترنوین امکان خرید اینترنتی فیلتر و قطعات و دستگاه‌های تصفیه آب را برای شما ایجاد کرده است. به راحتی و با چند کلیک می‌توانید فیلتر موردنظرتان را انتخاب کنید. قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی را با بقیه مقایسه کنید و در نهایت خریدتان را تکمیل کنید.

نکته‌ی مهم این است که می‌توانید این فیلترها را به صورت مجموعه‌ای هم خریداری کنید. یعنی تمام فیلترهای لازم برای دستگاه‌ را در یک پکیج دریافت کنید. با این کار قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی به مراتب کمتر می‌شود و با خیال راحت و با صرف هزینه‌ی کم می‌توانید این فیلترها را تهیه کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

اشتراک در واتساپ اشتراک در تلگرام