خرید دستگاه تصفیه آب خانگی معصومی

5.00 (1 رای)

تصفیه آب خانگی معصومی یک شرکت قدیمی در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب میباشد، ساخت آب تصفیه کن masoumi در کشور ایران در قم میباشد و در نوع خود خوب است و در شهرستان ها فروش خوبی دارد چون از قیمت مناسبی برخوردار است و چون از سیستم تصفیه RO اسمز معکوس و مدل توربینی معمولی هست و سیستم های پیشرفته مثل اشعه فرابنفش UV و قلیایی و... استفاده نمی کند شاید برند محبوبی در پایتخت نباشد. 

معصومی در شروع کار خود فقط تولید برخی از لوازم و فیلترهای تصفیه آب را انجام میداد ولی در حال حاضر تولید کلی دستگاه به جز پمپ و چند تا قطعه برخی از چین وارد میشود دستگاه تصفیه آب معصومی چون فقط تولید کننده و عمده فروش است در شهرهای دیگر ایران نمایندگی تصفیه آب ندارد و فقط در قم فعالیت میکند.

مشخصات فنی دستگاه 

شش مرحله ای

فیلترهای اصلی ساخت ایران

فیلتر ممبران ساخت چین درجه 1

شیر برداشت ستاره ای (فلکه ای)

مخزن 3،2 گالن (12 لیتری)

توانایی تولید روزانه حداکثر 190 لیتر

دارای شیر میکس و های پرشر و لوپرشر و پمپ و آداپتور

هوزینگ های تک اورینگ

گیج فشار کوچک

فیلتر اول الیافی، فیلتر دوم کربن گرانول، فیلتر سوم کربن فعال، فیلتر چهارم ممبران طرح فیلم تک ‌‌50 گالن 10 لایه ، فیلتر پنجم کربن نهایی، فیلتر ششم مینرال

فروش آنلاین و قیمت دستگاه تصفیه آب

جهت سفارش آنلاین دستگاه، لطفا به صفحه ثبت سفارشات مراجعه نمایید.

مدل RO اسمز معکوس در 6 مرحله و شش فیلتر آب را تصفیه میکند ساخت ایران

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب معصومی 800،000 هزار تومان

درباره گروه تصفیه آب معصومی

به چند نکته که مشتریان گرامی باید قبل خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دقت داشته باشند این است که این نوع تصفیه آب ها در بعضی از شرکت ها و شهرها به عنوان دستگاه تایوانی با برند های رویال royal و masoumi و crystal و حتی برند های دیگر به فروش میرسد که قطعات و لوازم و فیلترهای این دستگاه ها به اندازه خود خوب هستند اما ساخت کشور تایوان نیستند!

شرکت معصومی دستگاه های خود را در مدل های زیر عرضه میکند:

  • 1,شش مرحله‌ای فول
  • 2,پنج مرحله ای ساده بدون گیج و بدون پایه
  • 3,دستگاه 6 مرحله ای توربینی ساده uf
  • 4,تصفیه آب شش مرحله ای معصومی اسمز معکوس RO که این مدل را میتوانید در اینجا عکس ها و اطلاعات کامل تر آن را بررسی کنید و خرید تصفیه آب معصومی را از شرکت های واسطه انجام دهید.

توجه داشته باشید تصفیه کننده آب معصومی (شرکت اصلی که واقع در قم) فقط فروش عمده دارد و خدمات پس از فروش و تعویض فیلتر های تصفیه آب خانگی و تعمیرات انجام نمیدهد.

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش این دستگاهها و لوازم و قطعات در هیچ استانی وجود ندارد و فقط واسطه های فروش هستند و تنها شرکت آریا صنعت معصومی که در قم میباشد که فروش این دستگاه آب تصفیه کن ها را انجام میدهد.

امتیازات

امتیاز محصول
5.00

نظر و بررسی کاربران

به نظر منکه فوق العادس به نسبت این دستگاه های بی کیفیت خارجی منکه دارم استفاده میکنم الان ۴ساله فیلتر ممبرانشو عوض نکردم هنوز ک هنوزه عین روز اولش تصفیه میکنه

5.00

باسلام .هرچی باشه از هر جای دیگه بهتره مطمئنم.من هنوز نخریدمش ،دارم میخرم ولی از غیب بهم الهام شده از همشون بهتره.

اضافه کردن نظر

نظرات