بیش از 15 سال است که شرکت راد گستر نوین به کار واردات انواع دستگاه های تصفیه آب از بهترین برندهای جهانی اعم از سی سی کا، آکوا، سافت واتر و ... می پردازد. قیمت دستگاه تصفیه آب با توجه به پارامترهای مختلفی چون اندازه، کیفیت و شرکت سازنده دستگاه متفاوت است از آن جهت شرکت سازنده در تعیین قیمت موثر است که بعضی از شرکت ها سال هاست که به تولید و عرضه تصفیه آب می پردازند و مردم نسبت به آن ها شناخت پیدا کرده و از کیفیت محصولات آن مطلع اند به همین دلیل ممکن است بخاطر کیفیتی بالایی که از یک دستگاه تصفیه اب سراغ دارند مبلغ بالا هم بابت خرید آن پرداخت کنند.اخیرا شرایط اقتصادی در ایران به گونه ای شده که مردم بیشتر به دنبال خرید جنس خوب اما با قیمت پایین هستند.

خوشبختانه شرکت راد گستر نوین تمامی برندهای مطرح جهانی را با قیمت مناسب به فروش می رساند. جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب در رادگستر نوین به سایت شرکت مراجعه کرده و قیمت دستگاه تصفیه آب را که مورد نیاز و متناسب با بودجه شماست را انتخاب و خریداری کنید.

قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا در رادگستر نوین

شرکت تایوانی آکوا از سال 1992 کار خود را با تولید دستگاه های تصفیه آب شروع کرده است. آکوا از جمله معدود شرکت هایی است که علاوه بر اینکه از همان ابتدا محصولات با کیفیت تولید می کرده است قیمت دستگاه تصفیه آب در آن نیز از همان ابتدا بسیار مناسب بود به همین دلیل مردم تایوان نسبت به خرید دستگاه تصفیه آب آکوا اشتیاق نشان دادند حال با گذشت بیش از 28 سال از تولید دستگاه های تصفیه اب آکوا و نوآوری هایی که هر روزه در این دستگاه ها صورت می گیرد توجه بازار داخلی و حتی خارجی را بیش از پیش به خود جلب می کند. قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا نسبت به اندازه و نوع عملیات تصفیه تعیین می شود، منظور این است که دستگاه های تصفیه آب آکوا در اندازه های مختلف تولید و عملیات تصفیه را به صورت های مختلف 10،6،5 مرحله ای انجام می دهند. نگران قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا نباشید زیرا قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و تصفیه صد درصدی از جمله ویژگی های این دستگاه است. در ادامه می توانید چند نمونه از دستگاه های تصفیه آب اکوا با قیمت های مناسب را ببینید.

قیمت دستگاه تصفیه آب آکواپرو

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

سافت واتر یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده دستگاه تصفیه آب است که از سال 1952 در کشور آمریکا تاسیس شد، این برند سالهاست که جز بهترین ها در بازار جهانی است و حدود 20 سال است که به بازار ایران نیز ورود پیدا کرده است. دستگاه تصفیه آبی که با برند سافت واتر در شرکت رادگستر نوین به فروش می رسد تولید کشور تایوان تحت لیسانس آمریکاست. قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر نسبت به کاربردها و ویژگی های بسیار زیادی که دارد تعیین می شود. در ادامه به چند نمونه از ویژگی های دستگاه تصفیه آب سافت واتر که در قیمت دستگاه تصفیه آب این شرکت تاثیر گذار است اشاره می کنیم تا بیشتر با آن اشنا شوید.
پمپ قوی: قدرت این پمپpsi125 می باشد، بدون صدا و لرزش، دارای شیر تنظیم املاح و برقی می باشد
قدرت حذف بالا: سافت واتر میتواند نیترات، نیتریت و کلیه ناخالصی های آب را تا 0001/0 میکرون حذف کند
قابلیت نصب در فضای کم: سافت واتر در زیر سینک آشپزخانه قابل نصب بوده و نصف کمتر از فضای زیر سینک را اشغال می کند
شیر فانتزی اهرمی: این شیر علاوه بر شیک بودن قابلیت نصب در گوشه سینک آشپزخانه را دارا می باشد و از این طریق آبی را که دستگاه تصفیه کرده است می توانید بردارید.

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا در رادگستر نوین

یکی از معتبرترین برندهای مطرح جهانی در تولید دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت سی سی کا می باشد . این شرکت در سال 1973 در کشور تایوان افتتاح شد. شرکت سی سی کا توانسته پس از پشت سر نهادن 4 دوره تحقیق و توسعه و با بهترین خدمات فروش و پس از فروش به یکی از بهترین برندهای جهانی تبدیل شود. با یکدیگر چند نمونه از مواردی را که در قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا موثر است و آن را تبدیل به یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای جهانی کرده است بررسی می کنیم.
دستگاه تصفیه آب سی سی کا از بهترین و پیشرفته ترین اتصالات، محفظه، فیلتر، پمپ و ... در بدنه دستگاه های تصفیه آب خود استفاده می کند
استفاده از تکنولوژی های متفاوت و موثر
تمامی مراحل تولید دستگاه اعم از بدنه، قطعات، فیلترهای مختلف، محفظه صد در صد بهداشتی و خط مونتاژ دستگاه در داخل خود شرکت انجام می گیرد.
استفاده از فرآیند اسمز معکوس: این فرآیند قادر است کلیه آلاینده ها را به طور کامل حذف کند
دریافت انواع استانداردهای ملی و بین المللی مانند گواهی نامه ملی بهداشت جهانی، انجمن کیفیت ملی آب، گواهی نامه سازمان غذا و دارو همگی این ها نشان از مرغوبیت بسیار بالای این دستگاه دارد و در قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا موثر است.

قیمت تصفیه آب سی سی کا

قیمت دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

عاملی که در فرآیند اسمز معکوس باعث از بین رفتن تمامی یون ها، مولکول ها و ذرات بزرگ می شود فشار می باشد. در فرآیند اسمز معکوس یک غشای نیمه تراوا ما استفاده می شود. یک طرف غشاء آب تصفیه شده و طرف دیگر آب حاوی مواد آلوده می باشد آب از قسمت با غلظت پایین به قسمتی که غلظت بالاتری دارد منتقل می شود و در این مسیر تمامی آلودگی ها به میزان بسیار بالایی از بین می رود و این پدیدیه تا زمانی که پتانسیل شیمیایی دو طرف برابر شود ادامه می یابد. زمانی که به تعادل رسید اختلاف فشار دو طرف غشاء برابر با فشار اسمزی خواهد بود. شرکت راد گستر نوین همواره واردکننده بهترین ومطرح ترین برندهای جهانی بوده است. تمامی برندهای این شرکت اعم از آکوا، سافت واتر، سی سی کا و ... از فرآیند اسمز معکوس استفاده می کنند. قیمت دستگاه تصفیه آبی که از فرآیند اسمز معکوس استفاده می کند به نسبت مدل دستگاه، اندازه آن و میزان تصفیه آبی که انجام می دهد برآورد می شود. البته قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در این شرکت مناسب است و شما می توانید هر برندی را با قیمت بسیار خوبی خریداری کنید.

قیمت تصفیه آب قلیایی در رادگستر نوین

دستگاهی که فیلتر قلیایی دارد یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب است. فیلتر قلیایی در فرآیند تصفیه آب تاثیری ندارد بلکه یک جزء اضافه جهت افزایش کیفیت آب است. در شرکت رادگستر نوین همواره دستگاه های تصفیه آبی به فروش رسیده که علاوه بر این که جزء معتبرترین و مطرح ترین برندهای جهانی هستند بلکه سعی شده است که دستگاه های تصفیه آبی که به فروش می رسد همواره یک فیلتر قلیایی هم به همراه داشته باشد. در صورتی که دستگاه تصفیه آبی را خریداری کرده اید که فیلتر قلیایی ندارد می توانید این فیلتر را از شرکت رادگستر نوین سفارش دهید تا آن را جداگانه برای شما ارسال کنند. معمولا محل نصب فیلتر قلیایی در مراحل آخر می باشد. برای نصب فیلتر قلیایی مراحل زیر را انجام دهید؛
تهیه یک عدد فیلتر قلیایی از رادگستر نوین
دو عدد اتصالات برای فیلتر با سایز 4/1
شیلنگ سایز4/1 به میزان 20 سانتی متر
دو عدد گیره( جهت نگه داری فیلتر)
مقداری هم تفلون و یک انبردست
این وسایل جهت نصب فیلتر قلیایی بر روی تمامی دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود. هیچ گونه محدودیتی در استفاده از این فیلتر وجود ندارد. قیمت دستگاه تصفیه آبی که فیلتر قلیایی ندارند با سایر دستگاه های تصفیه آب قلیایی متفاوت است.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی یووی در رادگستر نوین

همواره تمامی کسانی که به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب هستند انتظار دارند علاوه بر اینکه قیمت دستگاه تصفیه آب مناسب باشد بلکه آبی هم که تحویل آن ها می دهد کاملا سالم و عاری از هرگونه میکروب، یون و ویروس باشد حذف این مواد و موجودات بسیار ریز که با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند کاری بس مشکل است و مطالعات و آزمایش و خطاهای بسیاری را می طلبد تا چنین دستگاهی ساخته شود اما این تکنولوژی مدت هاست که کشف شده و در دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود. یکی از روش هایی که در دستگاه تصفیه آب کاربرد دارد استفاده از فیلتر اشعه فرابنفش یووی جهت حذف آلاینده ها و موجودات بسیار ریز است. شاید باورش برای همه ما سخت باشد اما اشعه یووی توان از بین بردن این مواد و موجودات را حتی به میزان صد درصد هم دارد. اشعه یووی یک لامپ کنترل شده فرابنفش می باشد که کار خود را به صورت نامرئی در دستگاه تصفیه آب انجام می دهد. اشعه یووی در DNA این موجودات اثر گذاشته و پاتوژن های آن ها را تغییر می دهد. پاتوژن عامل اصلی تکثیر میکروب هاست. اشعه یووی باعث می شود که DNA به نحوی تغییر کند که دیگر پاتوژن تولید نشود و این امر سبب کشته شدن آن ها می شود. قیمت دستگاه تصفیه آب یووی در شرکت رادگستر نوین مانند سایر دستگاه های تصفیه آب این مجموعه با توجه به کیفیت و دقتی که در تصفیه دارد بسیار مناسب است.

دستگاه تصفیه آب آنتی باکتریال

آنتی باکتریال یک روش جهت نبود باکتری یا چیزی که از نشر باکتری جلوگیری می کند است. معمولا در تمامی مخازنی که به نوعی با آب سروکار دارند استفاده از این ترکیب ضروری می باشد. علاوه بر استفاده از انواع فیلترها، اشعه ها و سایر روش هایی که در تصفیه آب جهت حذف انواع میکروبها، ویروس ها و موجودات خطرناک ذره بینی استفاده می شود، استفاده از ترکیبات آنتی باکتریال در بدنه دستگاه های تصفیه آب نیز یکی از بهترین روش های جلوگیری از ورود این موجودات به داخل آب است. زمانی که بدنه دستگاه آنتی باکتریال باشد دیگر کار تصفیه بسیار آسان می شود و دستگاه فقط میکروب هایی که از قبل در آب بوده را حذف می کند و دیگر نیازی به حذف میکروب های جدیدی که به روش های مختلف امکان ورود به آب را دارند نیست. مواد آنتی باکتریال از رشد باکتری ها در آب جلوگیری می نمایند. باکتری ها می توانند منجر به ایجاد هرگونه عفونت گوارشی در بدن انسان شوند. قیمت دستگاه تصفیه آب آنتی باکتریال با توجه به اندازه و نوع دستگاه متفاوت است.

دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز

فیلتر اینفراد یا فیلتر اکسیژن ساز یک فیلتر به شکل کپسول است که در دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود و از مواد بیوسرامیکی ساخته می شود، این کپسول در مسیر آب قرار گرفته و اشعه مادون قرمز را از خود ساطع کرده و باعث ایجاد اکسیژن می شود. در این فیلتر بر خلاف فیلتر فرابنفش از هیچ گونه اشعه ای استفاده نشده است بلکه مواد بیوسرامیکی داخل آب سبب ایجاد خاصیت مادون قرمز می شود. در اکثر دستگاه های تصفیه آب چند مرحله ای محل نصب این فیلتر وجود دارد. فیلتراکسیژن ساز سبب شکست مولکول های آب می شود و این عمل سبب ایجاد مولکول های هیدروژن گازی و مولکول های اکسیژن می شود. آب اکسیژن دار چه مزایایی دارد؟
سبب افزایش سوخت و ساز در بدن شده و جذب غذا راحت تر می شود
شفافیت پوست را افزایش می دهد
آب اکسیژن دار جذب اکسیژن در بدن را افزایش داده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.
آب اکسیژن دار با رساندن اکسیژن به سلول های عصبی و نورون ها باعث آرامش و تمدد اعصاب می شود
وجود فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب باعث افزایش قیمت دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز می شود البته قیمت دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز در رادگستر نوین مانند سایر دستگاه های تصفیه آب این مجموعه بسیار مناسب است.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

شاید عده زیادی از مردم نسبت به خرید دستگاه تصفیه آب مشتاق باشند اما زمانی که جهت خرید دستگاه تصفیه آب اقدام می کنند با انبوهی از مدل ها، اندازه ها و انواع دستگاه های تصفیه رو به رو خواهند شد. اینکه می گویند دستگاه 6 مرحله ای است منظور چیست؟
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب در ایران و کل جهان می باشد. قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای نسبت به سایر دستگاه های تصفیه آب کمی بالاست. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای به دستگاهی اطلاق می شود که جهت عملیات تصفیه سازی از 6 فیلتر در آن استفاده شده است و عملیات تصفیه را در 6 مرحله انجام می دهد. البته هر 6 فیلتر این دستگاه لزوما کار تصفیه را انجام نمی دهند بلکه در مواقعی هم فیلتر ها و معمولا فیلتر نهایی عملیات دیگری مانند قلیایی کردن آب را انجام می دهند

دستگاه تصفیه آب 10 مرحله ای

 

آنچه که در قیمت دستگاه تصفیه آب موثراست تنها جنس، اندازه و مواد به کار برده شده در ساخت دستگاه نیست بلکه تعداد مراحل هم در قیمت دستگاه تصفیه آب بسیار تاثیر گذار است. قیمت دستگاه تصفیه آب 10 مرحله ای رادگستر نوین بسیار مناسب است، اما دستگاه تصفیه آب 10 مرحله ای چیست؟ همانگونه که از نام آن پیداست این دستگاه از 10 مرحله تشکیل شده است و قطعا آبی که طی 10 مرحله تصفیه می شود آبی بسیار سالم، عاری از هرگونه میکروب و با کیفیت خواهد بود. از ویژگی های دستگاه تصفیه آب 10 مرحله ای می توان به موارد زیر اشاره کرد؛
بوستر پمپ قوی: پمپی که در این دستگاه استفاده میشود دارای قدرتPSI125می باشد، هیچگونه صدا و لرزشی ندارد، با برق 24 ولت کار می کند و به شیر تنظیم املاح مجهز می باشد
توان حذف نیترات و نیتریت و کلیه ناخالصی ها به میزان 0001/0
قابلیت نصب و جابجایی آسان
شیرین سازی آب: در بعضی از مناطق که آب به میزان زیادی شور است قابلیت شیرین سازی آب به میزان بسیار بالا را دارد
دارای شیر میکسTDS و شیر برداشت فانتزی بسیار شیک
دارای تانک مکس آنتی باکتریال، تانک پک 4 گالنی و گیج فشار بزرگ روغنی و ترانس
قابلیت تنظیمPH، TDS و سختی آب
با ویژگی هایی که از دستگاه تصفیه آب آنتی باکتریال ذکر شد شاید تصور کنید که قیمت دستگاه تصفیه آب 10 مرحله ای بسیار گران است اما قیمت دستگاه آبی که این مجموعه برای دستگاه های تصفیه آب خود در نظر گرفته بسیار مناسب بوده و شما می توانید با مبلغ مناسبی آن را از شرکت رادگستر نوین خریداری کنید.

دستگاه تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای
بهترین قیمت دستگاه های تصفیه آب

شاید جمله قیمت دستگاه تصفیه آب بسیار مهم است و حرف اول را می زند برای بعضی از افراد زیاد جالب نباشد اما بعضی از افراد که به دستگاه تصفیه آب در منازل خود به نسبت سایر مناطق بسیار نیازمندند و آب آشامیدنی آن ها به نحوی آلوده، شور و غیر قابل مصرف است و خرید دستگاه تصفیه آب به نسبت سایر مناطق که آب آشامیدنی آن ها آلودگی کم تری دارد ضروری تر می باشد ممکن است که این افراد وسع مالی چندانی نداشته باشند و برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مشکل داشته باشند. شرکت رادگستر نوین به عنوان عمده ترین و بهترین نمایندگی دستگاه های تصفیه آب در ایران بهترین دستگاه های تصفیه آب را به فروش می رساند. نصب و ارسال دستگاه ها هم کاملا رایگان است.