4.67 (3 رای)

خرید و انتخاب یک دستگاه آب تصفیه کن خانگی مناسب برای داشتن آب قابل شرب ایده آل بسیار دارای اهمیت است. آب تصفیه شده ای که در سیستم لوله کشی در حال حاضر جریان دارد را بسیاری افراد مختلف مصرف می کنند ولی درصورتی که همان اب از یک دستگاه تصفیه آب مناسب نیز عبور کند سطح کیفیت آن افزایش خواهد یافت . این اب تصفیه شده که به اندازه ی کافی و مناسب دارای املاح می باشد

آلودگی های آن تا حد بسیار زیادی از بین رفته است برای نوشیدن بهتر است و همچنین می توان گفت در این شرایط آب سالمی که مصرف می کنید باعث می شود تا سلامت شما نیز حفظ گردد.

نوع نگهداری حجم زیادآب در سدها و سپس نحوه ی انتقال آن از راه های مختلف ممکن است باعث شود تا بخش باکتری ها , میکروب و موارد مشابه به آب اضافه شود همچنین در این مرحله از تصفیه ی اب امکان دارد درصدی از باکتری ها و میکروب ها از بین نروند و آب هنوز آلودگی داشته باشد. برای ضدعفونی کردن آب از کلر استفاده می شود که خود کلر برای سلامتی ضرر دارد شما می توانید با استفاده از دستگاه آب تصفیه کن خانگی و با روش های مختلف بخش مضر آب را از آن جدا کرده و آن را به کیفیت مطلوب برسانید.

 
نحوه قیمت گذاری آب تصفیه کن خانگی

دستگاه تصفیه آب وسیله ایست که در بیشتر موارد یا خود دستگاه و یا قطعات آن از خارج از کشور وارد می شود همین وارداتی بودن دستگاه آب تصفیه کن خانگی و قطعات جانبی آن باعث می شود تا قیمت آب تصفیه کن با مدل ها و برندهای مختلف متفاوت باشد. نحوه ی کار و کشور سازنده ی دستگاه و بسیاری از موارد مشابه از گزینه های تاثیرگذار بر قیمت آب تصفیه کن است. احتمال این وجود دارد که شما انواع دستگاه ها با ظاهر مشابه را دیده باشید که حتی تا 30 درصد نیز اختلاف قیمت داشته باشندو همین مسئله باعث سردرگمی شما شود و نتوانید تشخیص دهید باید کدام دستگاه را انتخاب کنید. تصفیه اب هم مانند بسیاری از لوازم مختلف برقی یا غیر برقی که محصول تولید داخل و یا وارداتی شرایط متفاوتی دارد این محصول هم اختلاف قیمت دارد و همچنین بسیاری از دستگاه های تولید داخل نیز دراصل مونتاژ هستند و برخی هم به طور کل تولید داخل هستند و یا یکی دو قطعه اصلی آن وارد میشود این تفاوت قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در ساخت و مواد اولیه و قطعات ریز و درشت و کیفیت فیلترها و مرغوبیت مخزن دستگاه و... علاوه بر ایجاد اختلاف در کیفیت محصول باعث می شود قیمت آب تصفیه کن متفاوت باشد و این را حتما مد نظر داشته باشید که شرکت ها و فروشگاه های نامعتبر و ناشناخته حتی دستگاههای نامرغوب و بی کیفیت را شکل و ظاهر آن را شبیه محصول اورجینال میکنن و با قیمت محصول اصلی به فروش میرسونند از این رو پیشنهاد میشوند فقط از شرکت های بزرگ و معتبر و شناخته شده خرید کنید که محصول با کیفیت و اصلی را خرید کنید و علاوه بر آن گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش واقعی داشته باشند

برای مثال دستگاهی که شاسی قوی تر و مستحکم تری دارد نسبت به دستگاهی با شاسی ضعیف تر قیمت بالاتری دارد. همچنین میزان ضخامت ورقه ی سازنده ی دستگاه درصورت کم یا زیاد بودن می تواند حتی تا 20 درصد اختلاف قیمت ایجاد کند. لازم است بدانید این اختلاف قیمت و ضعیف بودن قطعات باعث می شود تا طول عمر قطعه کوتاه تر بوده و در نتیجه سبب صدمه زدن به کل دستگاه آب تصفیه کن خانگی می شود. همچنین میتوان راجع به فیلترها نیز با کمی بررسی متوجه شد که تفاوت در نوع فیلتر و جنس آن باعث می شود تا قیمت آن متفاوت باشد.

لیست قیمت آب تصفیه کن
ممکن است شما فیلتری ارزان تر نیز در بازار بیابید که با فیلترهای اصل کاملا مشابه باشند ولی همین فیلتر ها باعث می شوند که آب علاوه براینکه تصفیه نمی شود حتی به آلاینده های آن نیز اضافه میگردد. این اب هم برای سلامتی مضر است و هم این نوع فیلتر باعث می شود عمر دستگاه کوتاه باشد و صدمه و خسارتی که به دستگاه وارد می شود هزینه ی زیادی را به دنبال خواهد داشت. پس بهتر است به خاطر تفاوت قیمت ناشی از متفاوت بودن ابزار و قطعات را جدی گرفته و حتی با پرداخت هزینه ای بیشتر سعی کنید محصولی با کیفیت را خریداری کنید. تا هم از کیفیت نتیجه کار مطمعن شوید و سلامت شما با آب تصفیه نشده تهدید نمی شود و هم با خیال راحت مطمعن باشید تا دستگاه شما طول عمر مناسبی خواهد داشت .

لیست قیمت روز دستگاه تصفیه آب

با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب خانگی میتوان گفت قیمت آب تصفیه کن ها نیز متفاوت اند در ادامه لیست قیمتی از چند مدل تصفیه آب های خانگی تایوانی اصلی تحت لیسانس آمریکا رو برای شما به نمایش میزاریم.

(تاریخ: 21/1/98)

دستگاه تصفیه آب قلیایی آکوا (قلیایی کننده آب) AQUA-PRO-45G8

قیمت:  1,650,000 تومان

تصفیه آب 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY

قیمت:  1,390,000 تومان

تصفیه آب خانگی آکوا فرابنفش، قلیایی AQUA PRO_UV+ORP+RO

قیمت: 1,960,000 تومان

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی سافت واتر SOFT WATER_RO_ORP

قیمت: 1,420,000 تومان

تصفیه آب خانگی آکوا پرو مدل 9 مرحله آنتی باکتریال pomp up-9 stage

قیمت: 1,580,000 تومان

دستگاه تصفیه آب کیسی آکواپرو اسمز معکوس RO مدل 70C5

قیمت: 1,635,000 تومان

تصفیه آب خانگی 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5

قیمت: 975,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر (Soft Water-RO-49R7 )

قیمت: 1,330,000 تومان

دستگاه تصفیه آب 7 فیلتر مدل کیسی اسمز معکوس قلیایی cck_ro7_case

قیمت: 1,570,000 تومان

تصفیه آب 8 فیلتر سی سی کا قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV

قیمت: 1,630,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر (Soft Water-UF-29U1 )

قیمت: 515,000 تومان

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای قلیایی سی سی کا CCK_RO_ORP

قیمت: 1,460,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO

قیمت: 1,560,000 تومان

تصفیه آب 8 فیلتر سافت واتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV

قیمت: 1,660,000 تومان

تصفیه آب خانگی سافت واتر کیسی RO قلیایی soft water_case_ro7

قیمت: 1,570,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا با سیستم اسمز معکوس (AQUA-RO-56R9)

قیمت: 1,520,000 تومان

تصفیه آب 8 فیلتر اکسیژن ساز قلیایی اسمز معکوس سافت واتر RO8_OX

قیمت: 1,540,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو مدل (AQUA-RO-62E4)

قیمت: 1,400,000 تومان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و توضیحات کامل تر هر محصول و دیدن عکسهای دستگاههای تصفیه آب خانگی و سفارش آنلاین و خرید اینترنتی تصفیه آب های خانگی که لیست قیمت ها در بالا آمده به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه نمایید.

 

دستگاه تصفیه آب سی سی کا را می توان به جرات یکی از بهترین برندهای موجود در بازار به شمار آورد.قطعات این دستگاه اورجینال و خود دستگاه ساخت تایوان است . این برند در ایران نمایندگی اصلی و معتبر آن شرکت راد گستر نوین میباشد که باعث می شود شما با خیال راحت محصول را تهیه کرده و از بابت خرید قطعات و لوازم جانبی و گارانتی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش مادام العمر آن نگرانی نداشته باشید. آب تصفیه کن CCK را می توان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دانست. ولی مدل های مختلف آن و تفاوت هایی که هر مدل با یکدیگر دارند باعث می شود تا دستگاه های مختلف قیمت متفاوتی نیز داشته باشند. آب تصفیه کن CCK را می توان یکی از بهترین مارک آب تصفیه کن دانست و در هنگام خرید اینترنتی آب تصفیه کن می توان خرید این دستگاه را در اولویت بررسی قرارداد.
حدود قیمت این محصول از 1 میلیون تا 2 میلیون تومان متفاوت است و در این بازه ی قیمت خرید و فروش انجام می شود.

قیمت آب تصفیه کن سافت واتر

 
یکی دیگر از انواع دستگاه های تصفیه آب, آب تصفیه کن سافت واتر می باشد. این دستگاه نیز همانند دیگر مدل ها و انواع تصفیه آب وظیفه ی رساندن آب به سطح کیفیت مطلوب و ایده آل را برعهده داشته و البته به خوبی هم اینکار را انجام می دهد.

همانند دیگر مدل های دستگاه تصفیه, آب تصفیه کن سافت واتر نیز در انواع مختلف به بازار عرضه شده است که هرکدام با توجه به کارایی , جنس مواد اولیه و قطعات به کار رفته در محصول قیمت متفاوتی دارد . سافت واتر به مدد قدمت طولانی حضورش در بازار در سراسر دنیا برندی شناخته شده است . آب تصفیه کن سافت واتر طی فرآیندی بسیار دقیق آلودگی های آب را از بین برده و ناخالصی های آن را تاحد قابل توجهی حذف می کند. در این پروسه ی تصفیه ی آب دستگاه با استفاده از انواع فیلتر ها که هرکدام وظیفه ای خاص برای حذف آلودگی ها و تنظیمPH آب و یا از بین بردن املاح مضر , آلاینده ها, میکروب , ویروس , باکتری و همچنین بهبود طعم و مزه ی آب و... اصلاح ساختارآب آشامیدنی انجام می شود. باید دقت داشته باشید که به کار بردن انواع این فیلتر ها در ساختار دستگاه و دیگر قطعات آن باعث می شود در مدل های مختلف هزینه ها تغییر کند. برای مثال دستگاه با 6 فیلتر با دیگر دستگاه تصفیه آب با 7 و 8 فیلتر مقداری تفاوت در ساختار و قیمت آن دارد.

از ویژگی های این دستگاه می توان به پمپ قوی آن و فیلتر ممبران به کار رفته در این دستگاه اشاره کرد. این پمپ درعین حال که بسیار بسیار قوی و پرتوان است سروصدای بسیار کمی دارد. قوی بودن پمپ این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید به راحتی از فیلترهای بالاتر استفاده کنید همین امر سبب می شود استفاده از این دستگاه برای مکانهای پر استفاده مثل مسجد و ادارات و ... راحت تر و با بازدهی بیشتر باشد. کیفیت بالای فیلتر ممبران به کار رفته نیز باعث می شود تا میزان و کیفیت آب خروجی از دستگاه افزایش یافته سرعت تولید آب نیز بالا باشد. همچنین به نسبت دیگر فیلتر ها این فیلتر درمقابل آب های سخت مقاومت بیشتری داشته و دیرتر خراب می شود.
مخزن تانک پک اصلی را فقط خرید کنید از فروشنده چون بهترین برند و کیفیت در ایران و دنیا میباشد مه با گنجایش بالا , ضد باکتری و ضد جلبک بودن و عمر بالا آن از مزیت های آن است و همین مزایا سبب می شود بعضی از متخصصان براین باور باشند که این برند بهترین مارک آب تصفیه کن است. لازم است در زمان خرید اینترنتی آب تصفیه کن تمام مزایای برندهای مختلف را بررسی کنید این مقایسه که در خرید اینترنتی ساده تر نیز می باشد باعث می شود تا شما بهترین گزینه را که مناسب نیاز, شرایط و بودجه تان است را انتخاب کنید راد گستر نوین اولین وارد کننده و نمایندگی کلیه محصولات برند سافت واتر اعم از دستگاه و فیلتر و کلیه قظعات و لوازم soft water مباشد.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب

انواع مختلف این محصول که ممکن است مونتاژ و یا وارداتی باشد با قیمت های مختلفی در بازار وجود دارد و حدود متوسط قیمت آن 1 میلیون تا 2 میلیون  می باشد. این قیمت با توجه به کشور سازنده ی قطعات و فیلتر و هزینه ی واردات و... ممکن است با کمی تغییر و تفاوت همراه باشد.

 
قیمت آب تصفیه کن آکوا

 
آب تصفیه کن آکوا یکی از بهترین و معروف ترین برندهای موجود تصفیه آب می باشد. این محصول تمام استانداردهای لازم و تاییدیه ها و مجوز ها را کسب کرده است و تمام مراحل طراحی و تحقیق و توسعه را در آمریکا طی کرده و در تایوان مونتاژ می شود. سیستم به کار رفته در این دستگاه اسمزمعکوس و بعضی مدل ها یووی استریلیزر کننده آب و همپنین قلیایی است که باعث می شود طی فرآیندی دقیق ناخالصی ها از بین رفته و مولکول های اشبا شده و اشباع نشده از هم جدا شوند. آب تصفیه کن آکوا 6 مرحله ای طی 6 مرحله تصفیه و پاک سازی آب را به صورت کامل انجام می دهد و کلیه املاح مفید و مورد نیاز بدن را نیز که در طی پروسه ی تصفیه از بین رفته به آب برمی گرداند و مدل های 7 فیلتر قلیایی کننده آب و مدل 8 فیلتر اسمز معکوس RO قلیایی یووی جزو بهترین مدل های تصفیه آب خانگی آکوا میباشد

موتور کم صدا , قدرت و توان بالا فیلتر های با کیفیت و بدنه ی مستحکم , مخزن بزرگ ,ضد قارچ و ضدباکتری که باعث می شود آب در طولانی مدت در سلامت کامل قرار داشته باشد و .... از دیگر مزایا و برتری های این دستگاه است که باعث می شود نظر هر مخاطبی جلب شده و آکوا را بهترین مارک آب تصفیه کن مناسب نیاز خود تشخیص دهد. کلیه ی قطعات به کار رفته در این دستگاه اصل و اورجینال بوده (البته دستگاههای اصل تایوان تحت لیسانس آمریکا که فقط فروشنده معتبر و بزرگ با سابقه درخشان 16 ساله شرکت راد گستر نوین تنها نمایندگی اصلی محصولات تصفیه آب آکوا) و همین امر کیفیت آنرا تضمین می نماید. قطعات دستگاه قابل تغییر و ارتقا هستند و فیلترها با کیفیت اورجینال در بازار موجود و قابل تهیه اند. حدود قیمت این دستگاههای  بین 1 میلیون و 500 تا 2 میلیون پانصد هزار تومان است.

 

راهنمای خرید بهترین آب تصفیه کن

با توجه به مزایا و توضیحاتی که راجع به انواع دستگاه های تصفیه آب ذکر شد شما می توانید برای مصارف مختلف دستگاه مناسب خود را انتخاب کنید برای مثال برای مکانهای پر مصرف با کاربرد بالا می توانید از دستگاه سافت واتر که مقاومت و توان بالایی دارد استفاده کرد و یا برای مصارف خانگی درصورتی که یک دستگاه تصفیه آب خانگی قوی احتیاج باشد آب تصفیه کن آکوا می تواند یک انتخاب خوب باشد. توصیه می شود در ابتدا انتظارات خود را از دستگاه موردنظرتان مشخص کنید سپس با جستجو, بررسی و تحقیق برندها و ابزاری که امکان برطرف شدن نیاز و برآورده شدن انتظارتان را فراهم می سازد را پیدا کرده و در مرحله ی نهایی با مقایسه ی مزایا و معایب و حتی قیمت محصول دستگاه مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

 

خرید اینترنتی و تلفنی آب تصفیه کن خانگی

 
شاید به نظر شما سخت باشد تا وسیله ای مثل تصفیه آب را به صورت اینترنتی خریداری کنید زیرا شاید دانش کافی در این زمینه را نداشته و به توضیحات و مشاوره ی فروشنده احتیاج داشته باشید . ما تلاش کرده ایم با مقالات و توضیحات مختلف برای هر محصول شما را با ویژگی های انواع دستگاه ها آشنا کنیم و در مسیر انتخاب بهتر کمکتان کنیم همچنین متخصصین و مشاوران ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما بوده و می توانید به صورت تلفنی از مشاوره و راهنمایی آنها بهره مند شوید.

 

رفرنس:

https://www.explainthatstuff.com/howwaterfilterswork.html
https://healthywa.wa.gov.au/Articles/U_Z/Water-filters-for-your-home

http://www.waterpurifier.org/ro-water-purifiers/

امتیازات

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
4.67

نظر و بررسی کاربران

5.00

ممنون

4.00

ممنون از لیست قیمت های تصفیه آب خانگی

5.00

ممنون از سایت خوبتون

اضافه کردن نظر

×

اطلاع از تخفیفات دوره ای و محصولات جدید تصفیه آب