فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و زمان تعویض آنها

 

فیلتر اول فیلتر پلی پروپلین 5 میکرون 

پایان عمر این فیلتر از تغییر رنگ آن و اشباع شدن از ناخالصی ها مشخص می گردد، محفظه این فیلتر شفاف بوده و میتوان تغییر رنگ آن را مشاهده کرد که در زمان تعویض، رنگ آن قهوه ای تیره میشود و بسته به محل نصب دستگاه عمر آن بین 4 تا 6 ماه متغییر است.

 

فیلتر دوم فیلتر کربن گرانول
عمر این فیلتر غالبا چهار تا شش ماه میباشد که جهت بهبود بو و مزه آب استفاده میشود.

 

فیلتر سوم فیلتر کربن بلاک
عمر آن مشابه فیلتر دوم است و گاها در فیلتر سوم از فیلتر 1 میکرون PP استفاده میشود که عمر آن هم چهار تا شش ماه است که توجه داشته باشید 3 فیلتر اول دستگاه مراخل 1 و 2 و 3 باید هر 3 با هم تعویض شوند.

 

فیلتر چهارم membrane
عمر این فیلتر با انجام تست تی دی اس مشخص میگردد و بستگی به آب منطقه و سختی آن دارد که از 1 سال تا 1 سال و نیم عمر خواهد کرد و هرگاه طعم آب خروجی دستگاه نزدیک به طعم آب ورودی آن باشد یعنی زمان تعویض فیلتر فرا رسیده است در صورت تعویض به موقع فیلتر های 3 مرحله اول فیلتر ممبران گاه تا دو سال نیز عمر میکند.

 

فیلتر پنجم(پست کربن)
زمان تعویض این فیلتر پس از گذشتن 1500 گالن معادل 5676 لیتر آب از آن است و معمولا بین یک تا یک سال و نیم عمر میکند.

 

فیلترمواد معدنی mineral
این فیلتر در مرحله ششم مورد استفاده قرار میگیرد و زمان تعویض آن مشابه فیلتر پنجم است که لازم به ذکر است که 3 فیلتر مرحله 4 و 5 و 6 باید هر سه با هم تعویض شوند تا آب سالم و گوارایی اسفاده کنید و نباید به صورت  تک در زمان های مختلف تعویض شوند.

 

شما مشتری گرامی میتوانید برای تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه خود به صفحه تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب رفته و در آنجا پک های مختلف تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب بررسی نمایید و پک مورد نیاز خود را انتخاب نموده و در آنجا خرید و سفارش آنلاین نمایید و یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل کرده ضمن مشاوره سفارش خود را بدهید و در اولین فرصت کارشناسان فنی شرکت رادگسترنوین خدمت خواهند رسید. لارم به ذکر است اگر زمان زیادی از خرید تصفیه اب و استفاده از آن میگذرد و تا بحال تعویض فیلترهای تصفیه اب خانگی را انجام نداده اید و میخواهید دستگاه تصفیه شما سرویس و چک کامل شود و تعویض کلیه فیلترهای دستگاه انجام شود و جان تازه ای به دستگاه خود بدهید به صفحه سرویس کامل دستگاه که لینک آن در زیر آمده مراجعه نمایید و این پک را انتخاب و سفارش دهید.

 
سرویس کامل و تعویض کلیه فیلترهای دستگاه

 

 فیلتر تصفیه آب خانگی 

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری درج نگردیده است.

نظر خود را اضافه کنید.

پست نظرات مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر امنیتی زیر را بازنویسی کنید.